SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

5492
post-template-default,single,single-post,postid-5492,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Konkurs narciarski – wyślij swoje zdjęcie i wygraj bon na sprzęt marki Atomic!

konkurs Atomic narty

Konkurs narciarski – wyślij swoje zdjęcie i wygraj bon na sprzęt marki Atomic!

Czy istnieje lepsze uczucie niż radość płynąca ze zrobienia idealnego zdjęcia na stoku narciarskim? Owszem! Tym uczuciem jest radość z otrzymania wspaniałych nagród za wykonanie wspomnianej fotografii! Taką możliwość uzyskają wszyscy ludzie, którzy zdecydują się na wzięcie udziału w naszym konkursie. Jakie są jego warunki i co można wygrać?

Nasz najnowszy konkurs narciarski został zorganizowany we współpracy z firmą SnowTrex. Aby otrzymać szansę na zgarnięcie fantastycznych nagród, wystarczy przesłać nam swoje ulubione zimowe zdjęcie! Można to zrobić na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest skorzystanie ze specjalnego formularza. Natomiast druga metoda polega na wstawieniu wybranego zdjęcia w komentarzu do naszego konkursowego posta na Facebooku. Jeżeli ktoś zdecyduje się na drugą alternatywę, fotografię należy oznaczyć hasztagami: #zdjęciemiesiąca19, #SnowTrex, #SnowSport.

Konkurs narciarski trwa aż do końca marca, ale oczywiście zdjęcie miesiąca jest wybierane cyklicznie. Wszystkie fotografie przesłane do dnia 31.12 biorą udział w głosowaniu grudniowym. Rzecz jasna taka sama reguła dotyczy pozostałych miesięcy.

Nagrodą dla twórcy fotografii uznanej za zdjęcie miesiąca będzie bon towarowy na sprzęt marki Atomic o wartości 600 złotych. To jednak nie wszystko! Po zakończeniu konkursu odbędzie się dodatkowe głosowanie, które wyłoni najlepsze zdjęcie sezonu. Jest o co walczyć, ponieważ nagrodą główną będą narty Atomic Redster X9 wraz z wiązaniami X 12 TL.

Pełen opis oraz regulamin konkursu jest dostępny pod tym linkiem. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

No Comments

Post a Comment