SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

5720
post-template-default,single,single-post,postid-5720,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Łyżwy 2019 – sprawdzamy interesujące modele

łyżwy

Łyżwy 2019 – sprawdzamy interesujące modele

Jazda na łyżwach to wspaniały sport, który można uprawiać właściwie przez cały rok. Jeśli chcesz jeździć na łyżwach regularnie, możesz odpuścić sobie wypożyczanie za każdym razem sprzętu na lodowisku i kupić własny zestaw, który będzie najlepiej dopasowany do twoich umiejętności i oczekiwań. Jakie łyżwy wybrać w 2019 roku? Przyjrzyjmy się najbardziej interesującym modelom.

Łyżwy 2019 – przegląd modeli

Decydując się na zakup łyżew, warto postawić na sprawdzoną firmę. Łyżwy z górnej półki będą wygodne i nie zniszczą się po krótkim czasie użytkowania. Przyjmuje się, że dla osób początkujących najlepsze są łyżwy hokejowe, zaś osoby bardziej zaawansowane sięgają po łyżwy figurowe.

Czytaj też: Bielizna X-Bionic – wybór mistrzów

Ponieważ na łyżwach jeżdżą kobiety i mężczyźni w niemal każdym wieku, przyjrzyjmy się modelom, z których każdy wybierze coś dla siebie.

CCM Tacks 18 Player SR D SK9040 2019

Oto model dla początkujących łyżwiarzy i łyżwiarek, idealny do spokojnej i rekreacyjnej jazdy. Nie znaczy to jednak, że szybka i dynamiczna jazda nie jest możliwa – wręcz przeciwnie, dzięki zastosowaniu technologii Holder CCM, producent zadbał, aby model ten dostarczał jak najszersze spektrum emocji. Dynamicznej jeździe służy także wysokiej klasy płoza ze stali nierdzewnej.

K2 FIT Pro Ice 2019

Męskie łyżwy dostarczone od ekspertów z firmy K2 zadowolą nie tylko łyżwiarzy, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z tym sportem. W modelu tym zastosowano ulepszoną cholewkę, która zapewnia komfort i poprawia poczucie stabilizacji. Dodatkowym atutem jest specjalna ocieplina Thinsulate o cienkich włóknach, która sprawdzi się w bardzo zimne dni. Z pewnością sporym atutem jest także technologia szybkiego sznurowania, podobna do tej, jaką spotykamy często w butach snowboardowych.

K2 Alexis Ice Boa 2019

Tak prezentuje się model K2, który dedykowany jest kobietom. Podobnie jak opisywany powyżej model dla mężczyzn, Alexis Ice Boa również wyposażony jest w system szybkiego sznurowania. Wewnątrz zastosowano materiał wodoodporny, który zachowuje suchą stopę w każdych warunkach użytkowania. Ponadto łyżwy wyposażono w technologie Softboot i Stability Plus Cuff. Ta pierwsza zapewnia wygodę dla stopy, a druga – jej efektywne trzymanie w bucie. Dodajmy, że to obecnie topowy model łyżew K2 dla kobiet.

CCM JetSpeed 18 JS FT350 SR 2019

Model dla kobiet grających w hokeja lub preferujących dynamiczną jazdę. Do tego typu zabawy na lodzie potrzebne jest odpowiednie trzymanie stopy i niezawodna zwrotność. W tym modelu wszystkie te elementy są obecne – wkładka CCM idealnie dopasowuje się do stopy, zaś płoza SpeedBlade Pro pozwala na agresywną jazdę, zmniejszając promień skrętu nawet o 10 proc.

K2 Marlee Ice Jr 2019

Na koniec prezentujemy model dla dzieci. Posiada on technologie wpływające na komfort i precyzję, które stosowane są także w seniorskich modelach K2. Natomiast niezaprzeczalną zaletą tego modelu jest fakt, że posiada on pięciostopniową regulację, która sprawia, że łyżwy rosną ze stopą dziecka!

Najnowsze łyżwy 2019 roku, ale także starsze modele, znajdziesz w sklepie SnowSport.pl.

No Comments

Post a Comment