SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

12731
post-template-default,single,single-post,postid-12731,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,smooth_scroll,no_animation_on_touch,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Najlepsza deska snowboardowa Capita 2022!

Najlepsza deska snowboardowa Capita 2022

Najlepsza deska snowboardowa Capita 2022!

5/5 - (1 ocena)

Najlepsza deska snowboardowa Capita 2022 – to nie łatwy wybór i na pewno nie jednoznaczny by móc wskazać bardzo konkretnie na dany egzemplarz. Można rzecz, że każda z desek snowboardowych pochodzących z tej stajni jest genialna. Jak zatem wybrać te najlepszą? To naprawdę nie lada trudne zadanie. My za to przedstawiamy najpopularniejsze modele z sezonu 21/22. Na pewno wybierzesz coś dla siebie i być może będzie nasz tekst będzie dla Ciebie przydatnym drogowskazem podczas zakupów!

Deska Capita DOA 2022

Deska snowboardowa Capita DOA 2022
Deska snowboardowa Capita DOA 2022

DOA to najpopularniejsza deska snowboardowa tej renomowanej marki. Na ten sezon jeszcze lepsza. Został w niej zmodyfikowany rdzeń co sprawia, że w rezultacie jest on jeszcze lżejszy i lepiej oddaje energię. Ta deska swoją tak wysoką popularność zawdzięcza swojej uniwersalności.

Profil deski to RESORT V1, czyli jest to camber, który posiada płaskie miejsca kontaktu ze śniegiem. W wyniku tego rider może doświadczyć znakomitej kontroli w czasie jazdy nawet na krawędzi, banalną inicjację skrętu i znakomity pop.

Profil RESORT V1

Totalnie wykorzystuje walory konwencjonalnego, zerowego odwróconego cambera. To właśnie taka konstrukcja pozwala uzyskać tak konkretny pop, a także właściwą reakcję deski z klasycznym camberem ze wszystkimi przewidywaniami oraz prostotą inicjacją skrętu cambera zerowego i samego rockera.

Deska Capita SUPERDOA 2022

Deska snowboardowa Capita SUPERDOA 2022
Deska snowboardowa Capita SUPERDOA 2022

SUPERDOA to od wielu sezonów najlepiej sprzedająca się deska snowboardowa CAPITA. Na ten sezon jeszcze lepsza. Ten snowboard zmienia zasady tej śnieżnej dyscypliny. Warto zaznaczyć jednocześnie, że to jedna z najbardziej udanych konstrukcji w świecie snowboardu. W rezultacie tego stanu rzeczy jest właśnie tak lubiana.

Kosmiczny rdzeń

Ten rdzeń jest technicznie skomplikowany. To pewnie z tego powodu tak znakomicie się jeździ na nim.

Deska Capita THE BLACK SNOWBOARD OF DEATH 2022

THE BLACK SNOWBOARD OF DEATH 2022
Najlepsza deska snowboardowa Capita 2022 – THE BLACK SNOWBOARD OF DEATH

Ten fantastyczny snowboard na swoje 20 lecie jeszcze bardziej udoskonalony. Teraz to jeszcze bardziej uniwersalna maszyna all mountain. Cały czas progresywna. Kierunkowa deska. Na ten sezon dostrzeżemy w niej nieco szerszy kształt z mocniej wyciętymi łukami. Zauważymy również Death Grip, czyli odwrócony sidecut w części środkowej, który pozwala na błyskawiczne przechodzenie w szybkie skręty.

Przemyślana konstrukcja

Kształt tej kierunkowy deski snowboardowej jest dobrze przemyślany. W wyniku tego udało się osiągnąć konstrukcję o tak dużej mocy. Ta rakieta zapewnia doskonała kontrolę przy całej swojej prędkości do, której została stworzona. W rezultacie będziesz na niej jeszcze lepszym riderem. Doskonała do jazdy w różnorodnym terenie i zmieniających się warunkach.

Deska Capita MERCURY 2022

Deska Capita MERCURY 2022
Najlepsza deska snowboardowa Capita 2022 – Deska Capita MERCURY 2022

Snowboard MERCURY gwarantuje nieziemskie rezultaty. To ulubiona platforma mistrzów jazdy na desce snowboardowej. Jeżdżą na niej m.in. Kevin Backstrom i Arthur Longo. Nie będziesz dzięki niej musieć sprawdzać prognozy pogody, gdyż ta platforma poradzi sobie w każdych warunkach.

Rdzeń z bambusa

Zaopatrzona w certyfikowany rdzeń FSC® Panda Core ™ z Bamboo Power Rods ™, a także wydajny ślizg HyperDrive ™. Te zgrabną konstrukcję dopełnia jej wielce zadawalająca wytrzymałość i ollie, który pozwoli Tobie triumfować w czasie zjazdów.

Najlepsza deska snowboardowa Capita 2022

Te najlepsze na świecie deski snowboardowe znajdziesz już w naszym zimowym sklepie. Przeczytaj także nasz poprzedni tekst o podobnej tematyce – Deska Snowboardowa Raven 2022 – Nowość!

No Comments

Post a Comment