SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

1277
post-template-default,single,single-post,postid-1277,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,smooth_scroll,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Narty HEAD SuperShape Speed 2018 – opinie, testy, dane techniczne

Head Supershape Speed 2018

Narty HEAD SuperShape Speed 2018 – opinie, testy, dane techniczne

HEAD SUPERSHAPE SPEED 2018 SW + PRD 12  są to innowacyjne narty zaprojektowane specjalnie dla adeptów narciarstwa będących na wysokim i bardzo wysokim poziomie jazdy. W tym zaawansowanym technologicznie produkcie zastosowano kilka nowoczesnych rozwiązań…

Technologia nart Head SuperShape Speed 2018:

Technologia KERS pełni rolę turbosprężarki. Nadzwyczajną moc zapewnia usztywniona tylna część narty wykorzystywana podczas wychodzenia z zakrętu.
ERA 3.0  jest połączeniem trzech kluczowych czynników: Allride Rocker, Radius, Rebound. Za ich sprawą jazda na śniegu staje się niezwykle relaksująca ponieważ narty perfekcyjnie utrzymują się na białym puchu, a wszystkie turbulencje związane z krzywą nawierzchnią na stoku są praktycznie nieodczuwalne.
Technologia Graphene zapewnia swobodny przepływ energii, utrzymanie równowagi a także maksymalną kontrolę nad nartami niezależnie od warunków jazdy.
Ślizg UHM C ze strukturą Race pozwala uzyskać oszałamiającą szybkość.
Konstrukcja Worldcup Sandwich Cap charakteryzuje się w szczególności drewnianym rdzeniem. Umiejscowiony w środkowej części materiał Graphene czyni go lekkim oraz gwarantuje harmonijny flex, za sprawą czego przystępniej wygiąć narty w czasie zakrętu. Przedstawiony produkt z pewnością zapewni narciarzom duże poczucie bezpieczeństwa za sprawą wyżej wymienionych zalet. Trzeba jednak pamiętać, iż narty HEAD SuperShape Speed 2018 to nie tylko najnowsze rozwiązania technologiczne ale również duże poczucie estetyki oraz solidność wykonania. Nie ma żadnych wątpliwości że sprzęt HEAD SuperShape Speed 2018 będzie hitem w zbliżającym się sezonie zimowym 2018 roku. Model można nabyć w rozmiarach: 156, 163, 170, 177, 184 cm.

Head Supershape Speed 2018

Specyfikacja nart Head SuperShape Speed 2018:

Producent: HEAD
Kod producenta: 310327
Użytkownicy: Zaawansowany; Ekspert
Płeć: Mężczyzna/Kobieta
Kolor: żółto/czarny
Sezon: 2018
Grupa: On Piste
Teren: Przygotowana trasa
Styl jazdy: Doskonała technika
Geometria: 124/68/104
Szerokość talii: 68mm
Promień skrętu: R=14,0 @170
Rocker: Speed Rocker
Technologie: KERS, ERA 3.0 S, Graphene, Ślizg UHM C, struktura Race
Konstrukcja: Worldcup Sandwich Cap
Rdzeń: Drewniany
Wiązania: PRD 12 BRAKE 85[F]
Cena: 3100,-
Head ISuperShape iSpeed 2018

Opinie testerów o nartach – test Head SuperShape Speed 2018:

Janek – 28 lat Warszawa

“Super nartki i naprawdę słowo SPEED nabiera na nich właściwego znaczenia. To chyba technologie w nartach Supershape iSpeed  jak Era 3.o i Kers sprawiają że narty te są bardzo stabilne zarówno w łuku jak i przy bardzo szybkiej jeździe na wprost.”

Krzysztof – 36 lat Siemianowice Ślaskie

“Testowałem je w Austrii i jestem cały czas pod ich wrażeniem – wydaja mi się bardzo uniwersalne i świetnie trzymają przy długich, średnich a nawet krótkich, ciasnych łukach. A już jazda na krechę na nich to bajka, rozpędzają się bardzo szybko i utrzymują zawrotną prędkość ale nie klepią ani nie myszkują. Naprawdę gorąco polecam dobrym narciarzom narty Supe Shape Speed 2018”

Adam – 19 lat Pruszków

“najszybszy na stoku 🙂 reszta daleko z tyłu 😛 ”

Waldemar – 49 lat Zakopane

” Na nartach jestem ponad 50 dni w sezonie, przez swoje życie wyjeździłem już spoooro par nart 🙂 SuperShape Speed 2018 zaskoczyły mnie swoja sztywnością i idealnym trzymaniem krawędzi na twardym zmrożonym stoku. Lubie pojeździć na nich wcześnie rano kiedy nie ma jeszcze tłumów a trasa jest idealna. To jedne z moich ulubionych nart”

No Comments

Post a Comment