SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

11707
post-template-default,single,single-post,postid-11707,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Narty Atomic Cloud 11 2022 – maszyna dla pań!

Narty Atomic Cloud 11 2022 - maszyna dla pań

Narty Atomic Cloud 11 2022 – maszyna dla pań!

Narty Atomic Cloud 11 2022 w sezonie zimowym będą przynależeć do samej czołówki najznakomitszych damskich nart zjazdowych. Ślizg desek jest śnieżnobiały, wręcz minimalistyczny. Prezentuje się naprawdę dostojnie. Oprócz tego, że te damskie narty tak znakomicie się prezentują – to równie wspaniale jeżdżą. Zaprojektowane dla dobrych technicznie narciarek, które pragnę spróbować jeszcze szybszych przejażdżek. Komfort panowanie nad deskami zapewniony.

Dla dobrych technicznie narciarek

Narty Atomic Cloud 11 2022
Cloud 11 2022

Narty emanują kobiecym pięknem i subtelnością. Dedykowane są jednak dla pań, które są pewne swych technicznych umiejętności. Jak każde z nart serii Cloud lekko się prowadzą. Nie będą jednak właściwym wyborem dla początkujących pań. Jeżeli lubisz poczucie prędkości na prostych odcinkach to wybierz właśnie te deski. Preferują również prowadzenie długimi i płynnymi zakrętami. Pomimo swojego sportowego usposobienia, narty prowadzi się względnie łatwo.

Stworzone specjalnie dla kobiet – Narty Atomic Cloud 11 2022

Narty Atomic Cloud 11 2022
Narty Atomic Cloud 11 2022

Te narty charakteryzują się połączeniem dużej mocy, gwarancją znakomitych rezultatów i niską wagą. Ta niska masa jest ważna przede wszystkim dla pań.

W deskach zastosowano specjalną, bo odchudzoną dla kobiet wersję sztandarowej technologii Atomic, czyli Servotec Light. Ten system działa podobnie do wspomagania kierownicy. Parametry łatwości skręcania zmniejszają się, bądź zwiększają w zależności od aktualnej prędkości. Przyczynia się to do znacznej redukcji wagi nart i znakomitej trakcji jednocześnie.

Warto również wymienić tutaj Full Sidewall. W rezultacie Narty Atomic Cloud 11 2022 są zaskakująco zwinne i lekkie w manewrowaniu. Powstała w efekcie narta niezwykle stabilna i nieskomplikowana w opanowaniu przy prędkiej jeździe na właściwie przygotowanych trasach. W nartach nie znajdziemy rockera. Dlatego też wyłącznie dobre technicznie narciarki skorzystają w pełni z właściwości jakie serwuje Active Camber. Przechodzenie z krawędzi na krawędź będzie niezmiernie płynne.

Narty wyróżniają się ponadto również relatywnie długim promieniem skrętu.

Titanium Powered wpływa na zwiększenie stabilności

Pewność prowadzenia zawdzięczają wysokiej stabilności. Ten efekt jest możliwy również dzięki drogocennej, metalicznej warstwie Titanium Powered. Właściwie dociąża i równoważy on nartę tam gdzie jest to najbardziej pożądane. W wyniku tego narty cechują się odpowiednim dociskiem, a także doskonałym tłumieniem wszelkich drgań, a te często pojawiają się przede wszystkim przy jeździe z wysokimi prędkościami. Poprawimy zatem zdecydowanie swoje osiągi, gdyż będziemy jeździć bardziej śmiało na długich, prostych odcinkach, a także na wymagających zakrętach z małym kontem.

Narty damskie Atomic Cloud 11 2022 znajdziesz na SnowSport.pl!

narty damskie

Te doskonałe damskie Narty zjazdowe dla dobrych technicznie narciarek znajdziesz w naszym zimowym sklepie. Jeżeli jednak szukasz jeszcze lepszych nart koniecznie zapoznaj się z naszym blogowym wpisem o tych damskich zjazdówkach race’owych „Narty Damskie Atomic Cloud 12 2022!”

No Comments

Post a Comment