SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

8934
post-template-default,single,single-post,postid-8934,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Narty Atomic Cloud 11 WB 2021 – dla wymagających kobiet!

Narty Atomic Cloud 11 WB 2021

Narty Atomic Cloud 11 WB 2021 – dla wymagających kobiet!

Narty Atomic Cloud 11 WB 2021 to odpowiedź na nieodpartą potrzebę kobiet otaczania się przedmiotami, które są unikatowe. Tak właśnie jest z tymi nartami. Trudno będzie spotkać na stoku drugą narciarkę, która będzie zjeżdżać na takim samym sprzęcie. Cloud 11 WB są bowiem dostępne wyłącznie w najlepszych europejskich sklepach narciarskich. Możemy pochwalić się, że my już je mamy! Można przypisać je do ekskluzywnej grupy Atomic VIP. Bez dwóch zdań są czymś ekstra przygotowanym specjalnie na ten sezon.

Narty Atomic Cloud 11 WB 2021 - cytat

To przepiękne deski o klasycznej czarnej barwie. Na górną warstwę laminatu naniesiono charakterystyczne dla linii Cloud 2021 biała kropki. Znacznie szersze od klasycznej wersji narty dla kobiet Atomic Cloud 11 2021. Nie tylko pod wiązaniem, ale przede wszystkim na dziobie i ogonie. Taka geometria niezwykle korzystnie przekłada się na właściwości jezdne. Szerzej jednak o tym w dalszej części naszego artykułu. Zapraszamy zatem do lektury! 🙂

Estetyka zewnętrzna…

Narty Atomic Cloud 11 WB 2021
CLOUD 11 WB 2021

Damskie narty Atomic Cloud 11 WB VIP 2021 to przepiękne deski, które pomimo swojego pozornego ascetyzmu wizualnego rzeczywiście przykuwają uwagę. Okazuje się, że delikatność i subtelność zewnętrzna tych nart jest naprawdę wyjątkowa. Trudno jest aktualnie spotkać damskie narty, które posiadają doskonałe właściwości jedne, wręcz sportowe cechy trakcyjne, a nie “krzyczą” przejaskrawionymi barwami laminatu. Zresztą cała linia Cloud 21 cechuje się wizualnym minimalizmem, a także wyważeniem. Nie inaczej jest toteż z wyjątkowymi nartami Cloud 11 WB. Projektanci Atomic zdecydowali “ubrać” je w klasyczną czerń, która jest udekorowana niewielkimi białymi kropeczkami. W wyniku takiego zabiegu wizualnego żadna z pań nie będzie mieć problemu z doborem pasującej do nart pozostałej części narciarskiej garderoby. Atomic postawił jednym słowem na klasę i uważamy, że jest to jak najbardziej trafiona decyzja!

Różnice pomiędzy Atomic Cloud 11 WB 2021, a Cloud 11 2021?

Cloud
CLOUD 11 WB 2021

Porównując obie narty pierwszą rzeczą, którą dostrzeżemy jest oczywiście aspekt wizualny. Klasyczne Cloud 11 21 są śnieżnobiałe, natomiat Cloud 11 WB 21 oblane elegancką czernią. Wnikliwa analiza pozwoli również dostrzec rozbieżności pod względem budowy tych dwóch doskonałych nart dla kobiet. Geometria obu desek została skonstruowana do prędkiej jazdy, z którą poradzą sobie przede wszystkim narciarki o dobrej technice jednej. Cloud 11 21 to “szybkościówki”, które najlepiej spiszą się na dobrze przygotowanej trasie. Taliowanie narty 157 cm rzędu 113/73/99.5 może gorzej spisywać się na rozjeżdżonej trasie. Naturalnie, narta poradzi sobie z takim podłożem, ale przemierzając taką trasę ucierpi wówczas nieco nasz komfort i poczucie pewności siebie. Odczujemy to zwłaszcza gdy będziemy mieć na sobie sporo ubrań, które będą nas dodatkowo dociążać.

Narty Atomic Cloud 11 2021
CLOUD 11 2021

Narty Atomic Cloud 11 WB 2021 w porównaniu ze swoją klasyczną wersją przy długości 160 cm posiadają talię rzędu 123/75/107. Taka geometria pozwala na zachowanie wysokiej prędkości wraz ze stabilną jazdą. Nawet jak będziemy dociążone grubą zimową warstwą ciuchów to z gracją przemkniemy nawet przez świeży opad śniegu. Warto podkreślić, że właśnie deski Cloub 11 WB świetnie poradzą sobie z muldami, z rozjeżdżonym stokiem, czy trasą gorzej przygotowaną. Jest to zatem narta niezwykle uniwersalna. Na dobrze przygotowanej trasie naturalnie możemy stracić nieco na prędkości, ale jak to mówią coś za coś… Według nas konstruktorzy Atomic znaleźli znakomity kompromis pomiędzy szybką jazdą, a komfortem przemierzania właściwie każdego szlaku.

Technologia specjalnie dla kobiet…

Lekkie narty
Lekkie narty

Narty damskie Atomic Cloud przynależą do najznakomitszej linii damskich desek na stok. W sezonie 2021 wyprawiono je w specjalne technologie, które mają całkowicie uprzyjemnić panią poruszanie się po stoku. Te narty są przede wszystkim niezwykle lekkie. Nie sprawiają toteż dyskomfortu w transporcie. Niska waga niesie również za sobą łatwość manewrowania i gładkie poruszania się z pełnią gracji.

Narty dla kobiet Cloud 11 WB 2021 w celu maksymalizacji gładkiej jazdy wyposażono w technologię Servotec Light. To odchudzona wersja sztandarowego rozwiązania Atomic, które w tym wariancie jest stosowane przede wszystkim w damskich nartach. Innowacyjny system pracuje niczym wspomaganie kierownicy w samochodzie. W rezultacie zdolność skręcania zwiększa się lub zmniejsza w zależności od aktualnej prędkości. Znacznie lżejszy od klasycznego Servotec. W wyniku tego narty są niebywale lekkie, a niska masa to jedna z najbardziej pożądanych przez kobiety cech nart. Warto również zaznaczyć, że Servotec Light przyczynia się również do zwiększenia stabilności. Pochłania doskonale wszelki rezonans.

Narty Atomic Cloud 11 WB 2021
CLOUD 11 WB 2021

Ścisłą centralną część tych nart dla kobiet sanowi rdzeń Light Woodcore. To lekki rdzeń wykonany z drewna topoli. W rezultacie jego zastosowania narty są odpowiednio wytrzymałe, lekkie i komfortowe w pewnym prowadzeniu. Dzięki zastosowaniu drewna topoli przyjmują cechę wyporności w miękkim śniegu.

Narty VIP
Narty VIP

Zaraz pod rdzeniem ulokowano drogocenny materiał Titanium Powered. Pełni rolę swoistego wyważania nart. Zastosowania tej metalicznej warstwy przyczynia się do doskonałej absorpcji wszelakich uskoków na stoku. W wyniku tego możesz być spokojna, że na trasie nic Ciebie nie zaskoczy. Poradzisz sobie bowiem z każdymi warunkami i każdym rodzajem podłoża. Gładko i stabilnie przejedziesz nawet przez duże muldy.

Najlepsze dla pań wiązanie M 10 GW…

Wiązanie M 10 GW
Wiązanie M 10 GW

Cloud 11 WB 2021 wyposażono naturalnie w najlżejsze i najwygodniejsze wiązania Atomic. Wpinanie z nich jest banalne. Wystarczy położyć nogę w odpowiednim miejscu. Regulacja również jest prosta. Nie wymaga użycia narzędzi. Bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem jest ulokowanie na nich skrobaka do śniegu. W efekcie pozbędziemy się zbitego śniegu przywierającego do butów. Bez kłopotów wepniemy się w wiązania.

Narty Atomic Cloud 11 WB 2021 – o mianie V.I.P.

Cloud

Te niezwykle piękne narty dla kobiet do kupienia już w naszym sklepie snowsport.pl. Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem tych nart skontaktuj się z nami telefonicznie +48 76 862 91 83. Zachęcamy również do przeczytania naszej poprzedniej publikacji jeżeli interesują Ciebie inne damskie narty z grupy VIP “Narty Atomic Cloud 14 WB 2021 – Królowe Damskich Nart!” do przeczytania tutaj blog.snowsport.pl.

No Comments

Post a Comment