SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

11783
post-template-default,single,single-post,postid-11783,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Narty Atomic Cloud 7 2022 – dla początkujących

Narty Atomic Cloud 7 2022 - najlepsze dla początkujących

Narty Atomic Cloud 7 2022 – dla początkujących

Narty Atomic Cloud 7 2022 otwierają stawkę legendarnej damskiej serii nart. Na sezon 21/22 to wyjątkowo dopracowane narty zjazdowe. Niezależnie od swojego poziomu zaawansowanie odnajdziesz z nimi swój najlepszy styl przemieszczenia się przez stok, choć to deski dedykowane dla początkujących kobiet jak i tych nawet średnio zaawansowanych. Wpinając się w te śnieżnobiałe deski będziesz czerpać radość z każdego zjazdu i pokonanego wirażu. Wspaniały sprzęt do okrywania piękna zimowych krajobrazów. Geometria nart jest dopasowana do kobiecego stylu jazdy. W tym sezonie występują w wersji z białym i czarnym laminatem.

Oba warianty kolorystyczne tych nart dla kobiet prezentują się niezwykle elegancko. Widać w nich styl oraz klasę. Potwierdzają, że minimalizm może oznaczać piękno w najczystszej postaci. Przypadną do gustu panią z dobrym wyczuciem stylu.

Wyważona konstrukcja

Narty Atomic Cloud 7 2022
CLOUD 7 BLACK + M 10 GW Black
Narty Atomic Cloud 7 2022
CLOUD 7 WHITE + M 10 GW White

Narty dla kobiet Atomic Cloud 7 2022 odznaczają się konstrukcją oraz rozwiązaniami w swojej budowie, które są szczególnie przystosowane do kobiecego stylu jazdy po stoku. Lekki i płynnie się prowadzą. Przy prowadzeniu nie wymagają dużego wysiłku. W wyniku tego nawet po całym dniu szusowania po stoku wrócisz z niego pełna energii do dalszej części dnia.

Te damskie narty zjazdowe tak lekko się prowadzą również dzięki konstrukcji w kształcie litery V. Przyczynia się ona do inicjacji skrętów i gładkiego przechodzenia przez wiraże. Dlatego jest to idealny wybór dla pań stawiających pierwsze kroki w narciarstwie, bądź dla tych które stale rozwijają swoje umiejętności. Najlepsze do w pełni rekreacyjnej jazdy i czerpania radości z każdej chwili spędzonej na stoku.

Technologia specjalnie dla kobiet

Wszelkie technologie zaimplementowane w nartach Atomic Cloud 7 2022 sprzyjają przede wszystkim łatwości prowadzenia przez kobiety dysponujące mniejszą siła i słabszą techniką. Technologia Bend-X wnosi ogromną elastyczność w bardzo newralgicznej dla gładkiej jazdy strefie, czyli bezpośrednio pod wiązaniami. W wyniku tego narciarki o słabszych umiejętnościach technicznych będą mogły z większą pewnością siebie wchodzić w zakręty. Bardzo odpowiednie również dla pań z mniejszą wagą. Niewielka waga wystarczy by odpowiednio dociążyć te narty.

Stworzone by dawać przyjemność

Zdecydowano się tutaj na zastosowanie najlżejszego dostępnego rdzenia Densolite Core. To najlepszy rodzaj rdzenia dla nart rekreacyjnych. Jest ultralekki i wyraźnie przyczynia się do jeszcze większego obniżenia tych damskich nart zjazdowych. W wyniku tego narty są jeszcze bardziej zwrotne i lepiej wybierają wszelkie nierówności terenu dlatego jazda na nich jest tak bardzo płynna. Mamy zatem zapewnioną komfortową, bez wysiłkową jazdę.

Profil Atomic Cloud 7 20/2022 to Piste Rocker 10/90/0 z Full Cap. Konstrukcyjnie górna część laminatu łączy się bezpośrednio z krawędzią. Przyczyniło się do do jeszcze większego obniżenia wagi nart. W rezultacie panie zyskają na nartach precyzję prowadzenia oraz łatwość manewrowania.

Wiązania Atomic M 10 GW 2021

Wiązania Atomic M 10 GW 2021
CLOUD 7 BLACK + M 10 GW Black
Wiązania Atomic M 10 GW 2021
CLOUD 7 WHITE + M 10 GW White

Narty Atomic Cloud 7 2021 wyposażono w najlepsze dla kobiet wiązania. Idealnie komponują się kolorystycznie z laminatem White i Black. To najlżejsze i najwygodniejsze wiązania austriackiego producenta. Wpinanie się w nie nie jest niezwykle intuicyjne. Wystarczy położyć but w wiązaniu i już wszystko gra. Regulacja bez użycia narzędzi. Praktycznym zabiegiem jest zastosowanie skrobaka do śniegu, który sprawnie rozprawi się z zmarzliną przylegającą do podeszwy butów narciarskich. Wiązania kompatybilne z systemem łatwego spacerowania Grip Walk.

Damskie Narty Atomic Cloud 7 2022 kupisz na SnowSport.pl

Narty Atomic Cloud 7 2022
Narty Atomic Cloud 7 2022

Te Narty zjazdowe dla początkujących kobiet znajdziesz w sklepie SnowSport.pl. Warto również przeczytać tekst o modelu wyżej Narty Atomic Cloud 8 2022 – Zakochaj Się W Bieli!

No Comments

Post a Comment