SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

8200
post-template-default,single,single-post,postid-8200,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Narty Atomic Cloud 8 2021 – najlepsze przyjaciółki na stoku!

Narty Atomic Cloud 8 2021 - najlepsze przyjaciółki na stoku!

Narty Atomic Cloud 8 2021 – najlepsze przyjaciółki na stoku!

Narty Atomic Cloud 8 2021 to damskie deski, które w nadchodzącym sezonie mają szereg atrybutów predysponujących je do zostania przez nie Twoimi najlepszymi przyjaciółkami na stoku. Otrzymasz od nich wsparcie kiedy najbardziej tego potrzebujesz. Przeprowadzą Ciebie gładko i płynie przez trudniejsze fragmenty stoku. Lekko przeprojektowana geometria na sezon 21. Teraz nawet średnio zaawansowane narciarki będą odczuwać wyłącznie niczym nie skrępowaną radość z każdego zjazdu i zakrętu. Minimalistyczny wygląd nadaje im stosownego szyku. Śnieżnobiały kolor bez wątpienia pozwoli wyróżnić się na stoku!

Cytat

Ułatwiają każdy zjazd…

Narty Atomic Cloud 8 + wiązanie M 10 GW 2021
NARTY CLOUD 8 2021

Narty Atomic Cloud 8 + wiązanie M 10 GW 2021 są dostosowane do specyfiki kobiecego stylu jazdy. Specjalna konstrukcja nart ułatwia każdy zjazd. Skręcanie będzie wraz z nimi łatwe i niezmiernie płynne. Nawet po całym dniu jazdy nie wyczerpią energetycznie. W rezultacie wieczorem bez poczucia obezwładniającego zmęczenia możesz pójść pięknie ubrana i pełna energii na kolację do restauracji. Jest to zasługa przede wszystkim niezwykle przemyślanej geometrii, bowiem Cloud 8 w sezonie 2020/2021 są nieco węższe na dziobie i ogonie.

Od wielu sezonów Cloud 8 zdążyły przyzwyczaić już nas do swojej perfekcji prowadzenia. W tym roku owa perfekcja ma stać się niedoścignionym ideałem. W wyniku tego manewrowanie nartami przebiega bez trudu nawet przez średnio zaawansowane narciarki.

Narty Atomic Cloud 8 2021 o przemyślanej konstrukcji…

Narty Atomic Cloud 8 + wiązanie M 10 GW 2021
NARTY CLOUD 8 2021

Cloud 8 2021 to pierwsze z tej legendarnej damskiej linii nart, które posiadają technologię Servotec Light. Zauważysz jego działanie kiedy pokusisz się już na bardziej śmiałe i prędkie zjazdy w dół. Wówczas technologia ta dostarczy Tobie tak potrzebnej stabilności. Narty nie będą popadać w wibracje, nic nie zaburzy komfortu prowadzenia.

Kompensację energii na krawędziach nart wspiera Full Sidewall. W rezultacie każdy ruch narciarki staje się jeszcze bardziej pewny i dokładny.

W nartach Atomic Cloud 9 2021 zastosowano piankowy rdzeń Densolite Core. Jest on tutaj jak najbardziej na miejscu. Nie ma się czego wstydzić. Podnosi on przede wszystkim komfort jazdy, zgodny z grupą docelową tych nart jak i różnorodnego jakościowo terenu po, którym można się na nich poruszać. Docenią go zwłaszcza mniej doświadczone narciarki. Prócz tego przyczynia się on również do neutralizacji wibracji.

Cloud 8 nadają się również do bardziej wymagających tras i mogą być z powodzeniem zakładane przez bardziej doświadczone panie. Technologia, która pozwala na poczucie stabilności przy dużych prędkościach to Servotec Light. Dzięki niemu narty nie wchodzą w drgania na długich i szybkich prostych. W rezultacie można poczuć się na nich pewnie i pozwolić sobie tym samym na więcej.

Wiązania Atomic M 10 GW 2021

WIĄZANIA ATOMIC M 10 GW 2021
WIĄZANIA ATOMIC M 10 GW 2021

Narty Atomic Cloud 8 2021 sprzedawane są w zestawie z perfekcyjnie pasującymi stylistycznie oraz technologicznie wiązaniami Atomic M 10 GW 2021. To zdecydowanie najlżejsze, a także najwygodniejsze wiązania tego producenta z Austrii. Odznaczają się bardzo łatwym wpinaniem. Wystarczy położyć na nich nogę i to wszystko. Regulacja odbywa się bez zastosowania narzędzi. Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest zamontowany skrobak do śniegu. Przy jego pomocy błyskawicznie pozbędziemy się zamarźliny przylegającej do podeszwy butów, która tak bardzo potrafi utrudnić wpięcie. Wiązania kompatybilne naturalnie z system Grip Walk.

Narty Atomic Cloud 8 2021 do kupienia na SnowSport.pl

Narty Atomic Cloud 8 + wiązanie M 10 GW 2021
CLOUD 8 + M 10 GW White

Te śnieżnobiałe damskie narty będą do kupienia już od września w naszym sklepie na snowsport.pl. Zapraszamy także do przeczytania naszego wcześniejszego wpisu jeżeli interesują Ciebie również inne narty z linii Cloud 2021 “Narty Atomic Cloud 9 2021 – Zadaj Szyk Na Stoku!” do przeczytania tutaj blog.snowsport.pl.

No Comments

Post a Comment