SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

11765
post-template-default,single,single-post,postid-11765,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,smooth_scroll,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Narty Atomic Cloud 8 2022 – zakochaj się w bieli!

Narty Atomic Cloud 8 2022

Narty Atomic Cloud 8 2022 – zakochaj się w bieli!

Narty Atomic Cloud 8 2022 to rewelacyjne zjazdówki, które są wyjątkowo dopasowane do charakterystyki kobiecej jazdy na nartach. Skonstruowane w taki sposób, by uprzyjemnić każdy zjazd. Od teraz skręcanie będzie jeszcze bardziej płynne i bardziej intuicyjne. Nie wysycają z pokładów energii i to nawet przez cały dzień szusowania. Także i w tym sezonie te narty dla kobiet niesamowicie wyróżniają się precyzją prowadzenia. Wyjątkowo posłuszne i dokładne. Wszelkie manewrowanie jest niedoścignienie proste.

Konstrukcja dopracowana w każdym calu

Narty Atomic Cloud 8 2022
Narty Atomic Cloud 8 2022

Modele wyposażono w technologię Servotec Light. Jego funkcjonowanie dostrzeżesz przede wszystkim wtedy, kiedy pozwolisz już sobie na śmielsze i dynamiczne zjazdy po stoku. Co tak naprawdę daje ta technologia? Mowa tutaj zwłaszcza o dającej się odczuć stabilności. Deski nie będą popadać w wibrację, a to przełoży się na poczucie wysokiego komfortu kiedy panie będą wpięte w Narty Atomic Cloud 8 2022.

Warto również w tym miejscu wspomnieć o Full Sidewall, który kompensuje energię na krawędziach nart. W wyniku tego każdy manewr staje się jeszcze bardziej pewny, płynny i precyzyjny.

W tych damskich nartach zjazdowych zastosowano piankowy rdzeń Densolite Core. Będzie odpowiedni dla początkujących pań jak i dla średnio zaawansowanych. Przede wszystkim polepsza on jeszcze bardziej komfort przemierzania stoku. W rezultacie narty poradzą sobie również bez problemu na słabiej przygotowanym stoku. Nie bez znaczenia jest także jego rola w tłumieniu wibracji.

Można jednak na nich również dynamicznie sunąć po dobrze przygotowanych trasach. Sorvotec Ligt zadba wówczas o pewność prowadzenia i właściwe usztywnienie deski.

Wiązania Atomic M 10 GW 2022

M 10 GW
M 10 GW

Do nart dołączono wiązania M 10 GW. Idealnie zestrojone z nartami pod względem technicznym, jak i stylistycznym. Uznawane za najlżejsze, a jednocześnie za najwygodniejsze damskie wiązania. Charakteryzują się niesamowicie lekkim wpinaniem butów. Musimy tylko położyć na nich nogę i jesteśmy już wpięci w buty narciarskie damskie Niezwykle funkcjonalnym rozwiązaniem jest skrobak do śniegu na wiązaniu. Sprawnie pozbędziemy się zmarzniętego śniegu, który potrafi zgromadzić się właśnie przede wszystkim na podeszwie butów w rezultacie prowadząc do trudności z wpięciem w wiązania. Sprzęt kompatybilny oczywiście z systemem Grip Walk.

Damskie Narty Atomic Cloud 8 2022 kupisz na SnowSport.pl

Narty Atomic Cloud 8 2022

Te białe Narty zjazdowe dla kobiet znajdziesz w naszym sklepie SnowSport.pl. Jeżeli chcesz zgłębić informacje o będącym piętro wyżej modelu odsyłamy do naszej poprzedniego blogowego wpisu Narty Atomic Cloud 9 2022 – Dla Eleganckich Kobiet

No Comments

Post a Comment