SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

11730
post-template-default,single,single-post,postid-11730,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Narty Atomic Cloud 9 2022 – dla eleganckich kobiet

Narty Atomic Cloud 9 2022 - dla eleganckich kobiet

Narty Atomic Cloud 9 2022 – dla eleganckich kobiet

Narty Atomic Cloud 9 2022 to model, który już od kilku sezonów jest porównywalny nie bez przyczyny do jednej z ulubionych damskich kreacji jaką jest niewątpliwie tzw. “mała czarna”. Z tą wyważoną, minimalistycznie stylistycznie nartą zabłyśniesz na stokach w nadchodzącym sezonie.

Jak wiemy prostota wiąże się nierozerwalnie z elegancją. Austriaccy producenci stworzyli naprawdę wielce szykowną damska nartę zjazdową z minimalistycznym designem, lecz stworzonym ze smakiem. To idealna deska na przygotowane stoki, ale da rade sobie również bez najmniejszych problemów na stokach słabszej jakości.

To technologia sprawia, że jeżdżą jak marzenie

Narty Atomic Cloud 9 2022
Narty Atomic Cloud 9 2022

Te eleganckie, czarne narty prowadzą się właściwie bez najmniejszych problemów. W szusowaniu są naprawdę bezkompromisowe. Swoją tak optymalną trakcję zawdzięczają przede wszystkim damskiej technologii Servotec Light. W topie narty znajduje się bowiem specjalne wyżłobienie. W wyniku jego obecności narty zyskują wspomaganiem podczas każdego manewru na stoku. Ponadto jeszcze lepiej minimalizują wszelkie drgania, a o te bardzo ławo, kiedy zjeżdżamy już na rozjeżdżonym stoku.

Do pochłaniania wibracji przyczynia się również specjalna warstwa Titanium Stabilizer. W rezultacie nawet po słabo ubitym śniegu narty będą zachowywać się przewidywalnie i zapewnią nam komfort. Nawet przy dużej prędkości nie będziesz musiała się martwić o stracenie kontroli nad sterowaniem deskami. Obecność tej metalicznej warstwy docenią zwłaszcza panie o nieco słabszej technice. Pod warstwą Titanalu znajdziemy Densolite Core, czyli kompozytowy rdzeń. Jego zastosowania w wyraźny sposób obniża wagę tych nart dla kobiet. Zapewnia on jazdę bez wkładanie w manewrowanie dużych pokładów energii, wnosi znakomity flex poprzeczny i odgrywa także swoje zadanie w procesie pochłaniania drgań.

Narty Atomic Cloud 9 2022 poradzą sobie w każdych warunkach

Te czarne i pełne elegancji narty dla kobiet pojeżdżą praktycznie wszędzie. Dobrze skomponowana geometria i technologia warunkuje powstaniem niezwykle uniwersalnych damskich nart. Będą one właściwe dla średnio zaawansowanych i całkiem już dobrych pod względem technicznym narciarek. We wszystkich warunkach śniegowych i terenowych można swobodnie sterować tymi nartami przy wsparciu Full Sidewall. Przebiega on od dziobów ku ogonowi. Podnosi jeszcze bardziej precyzję manewrowania.

Dobrze dopasowane Wiązania Atomic 10 GW 2021

Wiązania Atomic 10 GW 2021
Wiązania Atomic 10 GW 2021

Narty Atomic Cloud 9 2022 znajdziemy na sklepowych półkach z lekkimi i wygodnymi wiązaniami stworzonymi dla kobiet. W rezultacie przemyślanej konstrukcji Buty Narciarskie wpina się w nie bardzo łatwo. Musimy jedynie położyć nogę we właściwym miejscu. Proces regulacji jest równie banalny. Nie będą nam do tej czynności potrzebne jakiekolwiek narzędzia. Skrobak ulokowany na wiązaniach pomoże szybko i bez wysiłku pozbyć się z butów zlodowaciałego śniegu, a ten potrafi utrudnić wpięcie. Naturalnie wyposażono je w system Grip Walk.

Damskie Narty Atomic Cloud 9 2022 kupisz na SnowSport.pl

Narty Atomic Cloud 9 2022
Atomic Cloud 9 2022

Te pasujące na wszystkie stokowe warunki deski dla pań, uniwersalne tak jak mała czarna znajdziesz w naszym narciarskim sklepie internetowym. Narty zjazdowe dla średnio zaawansowanych pań znajdziesz jak zawsze u nas. Jeżeli poszukasz damskich nart dla lepszych technicznie narciarek zapoznaj się z naszym poprzednim wpisem wyczerpującym temat Narty Atomic Cloud 11 2022 – Maszyna Dla Pań!

No Comments

Post a Comment