SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

16428
post-template-default,single,single-post,postid-16428,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Narty Atomic Redster 2024 – nowa kolekcja!

Narty Atomic Redster 2024 – nowa kolekcja

Narty Atomic Redster 2024 – nowa kolekcja!

Oceń ten artykuł.

Narty Atomic Redster 2024 będą jednym z faworytów podczas wyboru nowych nart o charakterystyce sportowej. W zasadzie co mogłoby lepiej oddać ducha prędkości i precyzji na stoku niż seria nart Atomic Redster? To właśnie te narty zyskały uznanie zarówno wśród doświadczonych narciarzy, jak i zawodników wyścigowych na całym świecie. Zapraszamy do odkrycia, dlaczego Atomic Redster to synonim doskonałej technologii, innowacji i emocjonujących zjazdów na krawędzi. Przedstawiamy kilka modeli z kolekcji 2023/2024.

Charakterystyka serii nart Redster

Seria Redster 23/24 - Narty Atomic Redster 2024 – nowa kolekcja!
Seria Redster 23/24
Taliowanie
Taliowanie

Doskonała wydajność na poziomie zawodowym. Revoshock Redster napędza zawodników Atomic na najwyższe stopnie podium na całym świecie. Teraz ta rewolucyjna technologia jest dostępna także dla Ciebie, przynosząc zwiększoną stabilność i niezrównaną przyspieszenie podczas twojego narciarstwa.

Stabilność przy każdej prędkości Dzięki modułom z odpornej na uderzenia sprężynowej stali Revoshock, twoje narty będą pozbawione wstrząsów przy dowolnej prędkości, co przekłada się na zwiększoną stabilność podczas każdego zjazdu.

Pewność do przekraczania własnych ograniczeń Dzięki przyspieszeniu napędzanemu przez odbicie i braku zbędnych ruchów przez narty, możesz skoncentrować się na maksymalnym wykorzystaniu krawędzi, zachowując pełną pewność siebie.

Narty Atomic Redster S9 REVOshock S 2024

Narty Atomic Redster 2024
Narty Atomic Redster 2024

Atomic Redster S9 REVOshock S 2024 wraz z wiązaniami X 12 GW to wyjątkowo zwinny i doskonale skrętny sprzęt. Został stworzony głównie z myślą o doświadczonych narciarzach, posiadających doskonałą technikę. Te slalomowe narty zostały zaprojektowane do szybkiej jazdy. Dzięki wykorzystaniu technologii Revoshock C gwarantują błyskawiczne skręcanie oraz doskonałą stabilność podczas zjazdu.

Podwójna warstwa Titanium Powered laminatu łączy się z rdzeniem Power Woodcore, nadając nartom wyjątkową sztywność i żywotność w zakresie krawędzi. Redster S9 Revoshock C zapewni Ci dynamiczne skręty od toru otwartego do zamkniętego, a uśmiech na twarzy będzie nieodłącznym towarzyszem Twojej jazdy. Zarówno warstwa laminatu, jak i wykończenie ślizgu przy użyciu WorldCup Base Finish (struktura wykorzystywana do przygotowania nart dla profesjonalistów), czerpią z najlepszych praktyk desek zawodowych. Wszystko po to, abyś mógł doświadczyć uczucia rywalizacji na poziomie Pucharu Świata.

Narty Atomic Redster S8 REVOshock C 2024

Narty Atomic Redster 2024
Narty Atomic Redster 2024

Redster S8 REVOshock C w zestawie z wiązaniem X 12 GW 2024 wyposażono w nowoczesną, ultranowatorską innowację inżynieryjną. To technologia Revoshock od firmy Atomic! W rezultacie Redster S8 Revoshock C przyspiesza na każdym zakręcie oraz efektywnie absorbuje oblodzony, poranny sztruks. Gwarantuje stabilność i wydajność podczas jazdy. Konstrukcja zapewnia narciarzom siłę i doskonałą przyczepność na krawędziach. Atomic Redster S8 Revoshock to narty slalomowe, oparte na 65-letnim doświadczeniu Atomic w dziedzinie wyścigów. Dzięki technologii Revoshock dostarczają one szybkich skrętów oraz stabilności podczas jazdy.

Dzięki profilowi narty Active Camber możesz mieć pełne przekonanie, że Twoje narty typu race zachowają stały kontakt z nawierzchnią stoku. Na każdym zakręcie, wzdłuż całej długości krawędzi. To idealne rozwiązanie dla entuzjastów wysokich prędkości, którzy jednocześnie kochają dynamiczną jazdę slalomową na trasie. Profil i jego geometryczne właściwości stanowią najbardziej zaawansowane rozwiązanie, zastosowane w nartach sportowych. W wyniku tego można stwierdzić, że są dedykowane do szybkiej jezdy po przygotowanej trasie i zamarzniętym podłożu.

Narty Atomic Redster X9S Revoshock S 2024

Narty Atomic Redster 2024
X9S

Narty Atomic Redster X9S Revoshock S wraz z wiązaniem X 12 GW T 2024 to narty oparte na sprawdzonej technologii World Cup. W wyniku tego można stwierdzić, że są stworzone z myślą o narciarzach pragnących doświadczyć szybkiej jazdy i wszechstronności inżynierii Multi Radius Sidecut autorstwa Atomic.

Doskonale sprawdzają się podczas wykonywania dynamicznych, krótkich carvingów oraz podczas płynnego, szerokiego skręcania. Dzięki technologii Revoshock zapewniają zwinną i kontrolowaną jazdę po stoku. W rezultacie, nawet zlodowaciały sztruks o świcie stanie się przyjemnością na tych nartach.

Dwuwarstwowy laminat Ultra Titanium znacząco wzmacnia ogólną wytrzymałość nart, jednocześnie dodając elastyczności podczas skrętów. Jednocześnie, konstrukcja Ultrawall łączy trzymanie krawędzi oraz efektywny transfer mocy. To w rezultacie wykorzystania pełnej ścianki bocznej. Łączy ją z trwałością wykończenia typowego dla technologii cap.

Warto podkreślić, że narty Atomic Redster X9S RVSK w połączeniu z wiązaniem X 12 GW T 2024 wywodzą się z platformy wyścigowej Atomic FIS. Zapewniają one profesjonalną wytrzymałość. W rezultacie umożliwiają utrzymanie wysokich prędkości. Dostarczają ogromną przyjemność z jazdy przy zawrotnych tempo oraz z pokonywania zakrętów w pełnym tempie.

Produkty marki Atomic znajdziesz na SnowSport.pl

Narty znajdziesz na SnowSport.pl. Przeczytaj także nasz poprzedni tekst – Narty Atomic Redster Q 2024 – Nowa Kolekcja!

Narty Atomic Redster 2024 – nowa kolekcja!
Atomic
No Comments

Post a Comment