SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

11886
post-template-default,single,single-post,postid-11886,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Narty Atomic Redster G7 2022 – pokochasz każdy wiraż!

Narty Atomic Redster G7 2022

Narty Atomic Redster G7 2022 – pokochasz każdy wiraż!

Narty Atomic Redster G7 2022 to sprzęt dla dobrych techników. Do skrętów w stylu slalomu giganta. Wepnij się w wiązania i doświadczaj niezapomnianych wrażeń. Pokonaj swoje dotychczasowe możliwości. Posłużą nie tylko na zawodach, ale będą dobre również do dynamicznej, codziennej jazdy. Wyróżniają się niezwykłą mocą i precyzją sterowania. Właśnie tego potrzebujesz na stoku by być najlepszym!

Charakterystyka – Narty Atomic Redster G7 2022

Narty Atomic Redster G7 2022
Narty Atomic Redster G7 2022

Sprzęt bez dwóch zdań z najwyższej półki. Jedna z najlepszych nart gigantownych na rynku. Bardzo zbliżone w swej konstrukcji do nart przeznaczonych dla zawodników. W rezultacie można stwierdzić, że zawrotne prędkości są ich naturalnym środowiskiem. Koncentruje się w nich naprawdę spora moc, a do tego wysoka stabilność w trakcie szusowania. Będziemy również mieć przekonanie, że krawędź nart wbije się nawet w poranny, zmrożony stok.

Moc ukryta w ich wnętrzu

W tych deskach zainstalowano wiele technologii prosto z nart przeznaczonych przede wszystkim dla zawodników. W rezultacie będziemy mieć sprzęt, na którym odjedziemy rywalom. Warto jednak podkreślić, że pomimo swojej dynamiki, te deski wykazują się wysokim stopniem komfortu i doskonałą wręcz kontrolą.

Drewno w rdzeniu

Narty Atomic Redster G7 2022
REDSTER G7 + F 12 GW Red/BLACK

Swoją dynamikę zawdzięczają przede wszystkim budowie z dwóch gatunków drewna zestawionych obok siebie. To jesion i topola, czyli według oznaczenia inżynierów z Austrii Power Woodcore. Na długich i prostych odcinkach  odczujemy pozytywny wpływ takiego budulca na trakcję tych nart. Najwyższej jakości drewno właściwie usztywni deski i spowoduje redukcję wibracji generowanych przy wysokich prędkościach.

Genialnie wyważone

Nowe narty zjazdowe Atomic Redster G7 2022 wyróżniają się m.in. niezwykle płynnym szusowaniem. Jest to możliwe dzięki Titanium Powered. Metaliczna warstwa ulokowana jest nad i bezpośrednio pod rdzeniem nart. Właściwie dociążona w najbardziej newralgicznych miejscach, a to wszystko dla poprawnej trakcji. Gwarantuje to również najwyższy komfort jazdy.

Doskonała jazdę na krawędziach wspiera także 100% Camber Full Sidewall.

Wiązania F 12 GW 2022

Wiązania F 12 GW 2022
REDSTER G7 + F 12 GW Red/BLACK

Redster G7 2021/2022 dostępne w nowym sezonie z zamocowanymi wiązaniami F 12 GW. Kompatybilne naturalnie z systemem Grip Walk. Ten innowacyjny system uformowania podeszwy w butach narciarskich ułatwia swobodniejsze przemieszczanie się w butach narciarskich. Trasa pomiędzy stokiem, parkingiem lub barem będzie od teraz zdecydowanie bardziej komfortowa! Zakres skali DIN to 4-12.

Narty Atomic Redster G7 2022 znajdziesz jak zawsze na SnowSport.pl

Narty Atomic Redster G7 2022
REDSTER G7 + F 12 GW Red/BLACK

Te rewelacyjnye narty slalomowe w kolorze czerwonym kolorze znajdziesz w sklepie SnowSport.pl. Ten tekst również powinien Ciebie zainteresować: Narty Atomic Redster G9 2022 – Dla Profesjonalistów!

No Comments

Post a Comment