SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

11823
post-template-default,single,single-post,postid-11823,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Narty Atomic Redster S7 2022 – poczuj energię!

Narty Atomic Redster S7 2022

Narty Atomic Redster S7 2022 – poczuj energię!

5/5 - (1 ocena)

Narty Atomic Redster S7 2022 w aktualnym sezonie będą najlepszym wyborem dla osób preferujących dynamiczne szusowanie. To energiczne deski, ale nie są przesadnie agresywne podczas prowadzenia. W wyniku tego będą idealne również do codziennej, rekreacyjnej jazdy. To jedne z najlepszych nart z całej serii Redster.

Dedykowane przede wszystkim na dobrej jakości stoki. Doskonale będą zachowywać się na krótkich, typowo slalomowych skrętach. Podczas prowadzenia nie trzeba z nimi zmagać się, bowiem te deski słuchają się wszystkich impulsów jakie są generowane z okolicy Twoich butów narciarskich.

Czy sprawdzą się na ciasnych wirażach?

Narty Atomic Redster S7 2022

Narty zjazdowe męskie Atomic Redster S7 2022 zostały wyposażone w typowo slaomowy promień skrętu. Bez najmniejszych komplikacji z tymi deskami oblanymi czerwienią pokonamy ciasne i trudne pod względem technicznym wiraże. Świetnie sprawdzą się na krótkich zakrętach, gdzie jest ograniczone miejsce na manewrowanie.

To narty zdecydowanie o race’owym DNA. W wyniku zastosowania starannie przemyślanej geometrii nawet średnio zaawansowani narciarze będą mogli na tych deskach szusować z powodzeniem. Dobrzy technicznie narciarze wycisną z nich wszystko co się da.

Narty Atomic Redster S7 2022
REDSTER S7 + F 12 GW Red/Black

Technologia do dynamicznej jazdy

Narty Atomic Redster S7 2022 zaopatrzono w multum innowacyjnych technologii. W wyniku tego narty odjadą stokowej konkurencji. Przekroczysz z nimi barierę swoich możliwości. Posiadają dynamiczny charakter, ale w czasie normalnej, codziennej jazdy mają dostarczyć przyjemne wrażenia, a nawet relaks. Nie jest to wszak sprzęt dla typowo zawodników, którzy mają bić rekordy przejazdów.

Narty Atomic Redster S7 2022

Znakomitą trakcję zawdzięczają m.in. bazie z drewna jesionowego i topolowego. Stanowi ono trwałe i elastyczne połączenie. Dlatego narty są tak stabilne i jednocześnie charakteryzują się niewielką wagą.

Bezpośrednio pod wiązaniem ulokowano warstwę Titanium Powered. W rezultacie obecności tego materiału te deski charakteryzują się tak doskonałym flexem i genialnym neutralizowaniem drgań. Należy podkreślić, że przy swojej ponadprzeciętnej elastyczności, która przekłada się na tak wygodną jazdę, narty prowadzą się niezwykle stabilnie tak jak te dedykowane zwykle dla zawodników. Na dobrze przygotowanych stokach odczujemy pozytywne wrażenia z budowy  Full Sidewall. Zyskamy przede wszystkim dzięki niemu łatwość przy manewrowaniu nartą.

Taliowanie: 163 cm – 118.5/70/100 – 13.4 m – 2636 G / 163 cm.

Narty Atomic Redster S7 2022 do kupienia na SnowSport.pl

Narty Atomic Redster S7 2022

Te narty zjazdowe dla preferujących energiczny styl narciarzy znajdziesz w sklepie SnowSport.pl. Przydatny może być również ten tekst jeżeli decydujesz się na narty z tej linii Narty Atomic Redster S9 2022 – Zakręcona Czerwień!

No Comments

Post a Comment