SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

11971
post-template-default,single,single-post,postid-11971,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,smooth_scroll,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Narty Atomic Redster X7 WB 2022 – uniwersalna maszyna!

Narty Atomic Redster X7 WB 2022

Narty Atomic Redster X7 WB 2022 – uniwersalna maszyna!

Narty Atomic Redster X7 WB 2022 to dość niekonwencjonalne narty wywodzące się z nowej kolekcji tej tak popularnej linii wśród koneserów narciarstwa. Charakterystyczne ze względu na swoją większą szerokość. Poszerzenie nart korzystnie wpływa na ich kontrolę i przekazywanie mocy na wirażach. To znakomite deski na stoki słabszej jakości, czyli sprawdzą się w Polskich warunkach. Niebywale uniwersalne. Dadzą sobie radę praktycznie w każdych warunkach jakie mogą Ciebie spotkać na przygotowanych stokach.

Narty Atomic Redster X7 WB 2022

Gdzie na nich pojeździmy?

To jedna z najlepszych opcji na uniwersalne narty wykorzystywane na przygotowanych stokach. Od teraz możesz na urlop narciarski zabrać jedną parę nart, zwłaszcza wtedy, kiedy nie będziesz pewien warunków tam panujących.

Technologia dla komfortowej jazdy

Wiązania F 12 GW
Wiązania F 12 GW

Redster X7 WB 2022 to narty zaprojektowane w taki sposób, aby dostarczyć narciarzowi maksimum wygody i poczucia pewności każdego z przejazdów. Technologia pomoże również w odczuwaniu większej radości z szusowania. Gwarantuje to m.in. specjalna warstwa tytanu zlokalizowana bezpośrednio pod rdzeniem. Ta metaliczna warstwa wzorowo wyważa narty. W wyniku tego wszelkie wibracje już na wstępnie zostają stłumione, a już przede wszystkim te odczuwalne podczas jazdy na rozbitym śniegu. Titanal dodaje również optymalną elastyczność, a to przyda się zwłaszcza w trakcie inicjowania skrętów.

Ponadto w Narty Atomic Redster X7 WB 2022 odnajdziemy drewniany rdzeń Power Woodcore. To mieszanka drewna jesionowego i topolowego. Jesion jest twardy, natomiast topola stosunkowo miękka. Zestawienie tych dwóch gatunków drewna zaowocowało wyraźną dynamiką i sportowym sznytem tych desek. W rezultacie takiej symbiozy każde drgania są jeszcze dokładniej tłumione.

Taliowanie: 168 cm – 119,5/70,5/103,5 – 14 m.

Mistrzowskie wiraże

Narty Atomic Redster X7 WB 2022

Swą wyjątkową wszechstronność  narty zjazdowe Atomic Redster X7 WB 2022 zawdzięczają Multi Radius Sidecut. W rezultacie zyskujemy totalne panowanie nad nartami i to niezależnie od tego w jakim stylu zdecydujemy się pokonywać stok. Teraz od Ciebie zależy, czy wykonujesz skręty krótkie, czy długie, a nie narta.

Nie znajdziemy w tych nartach rockera. Jest to czysty camber. Oznacza to, że te narty są przeznaczone co najmniej dla średnio oraz zaawansowanych jeźdźców. Dzięki Active Camber możemy prędko dokonywać przeskoków z jednej krawędzi na kolejną.

Warto podkreślić, że za sprawą Structured Top Sheet narty pozostaną w doskonałej kondycji nie tylko wizualnej przez wiele kolejnych sezonów. Warstwa mocnego laminatu to sprawdzony i bardzo praktyczny sposób chroniący górną część laminatu przez mechanicznym uszkodzeniem, czy zarysowaniem.

Narty Atomic Redster X7 WB 2022 dostaniesz na SnowSport.pl

Narty Atomic Redster X7 WB 2022

Te niesłychanie wszechstronne narty carvingowe znajdziesz na SnowSport.pl. Przeczytaj również nasz poprzedni poradnikowy blog o innych deskach z serii Redster Narty Atomic Redster X5 2022 – Zielone, Czy Szare?

No Comments

Post a Comment