SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

12014
post-template-default,single,single-post,postid-12014,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Narty Atomic VANTAGE 79 TI 2022

Narty Atomic VANTAGE 79 TI 2022

Narty Atomic VANTAGE 79 TI 2022

Narty Atomic VANTAGE 79 TI 2022 to jedne z najbardziej uniwersalnych desek na przygotowane stoki jakie znajdziemy w ofercie przygotowanej na sezon 21/22 od Austriaków. Charakterystyczne przede wszystkim z powodu swojej dynamiki, dokładności w sterowaniu oraz płynnej trakcji. Talia 79 mm predysponuje je dla średnio zaawansowanych oraz doświadczonych narciarzy. Jeżeli zależy Tobie na tym, by posiadać sprzęt, który poradzi sobie na każdym stoku to wybór wydaje się niezwykle jednoznaczny.

Gdzie pojeździmy?

Narty Atomic VANTAGE 79 TI 2022

Nowe Narty Atomic VANTAGE 79 TI 2022 są dedykowane naturalnie na przygotowane trasy i wszystkie warunki śniegowe. Nie musisz zatem obawiać się tego na jaki “warun” trafisz. Odkryjesz z nimi pokłady swoich nowych możliwości i odważysz przejechać się po trasach, które do tej pory były poza Twoim zasięgiem.

Narty technologicznie doskonałe!

Narty Atomic VANTAGE 79 TI 2022

Rozkładając na czynniki pierwsze budowę tych wszechstronnych nart all-mountain weźmy w pierwszej kolejności siatkę Titanium Tank Mesh. Pełni ona rolę usztywniającą nart, a także je dociąża. W rezultacie poziom wibracji przy nawet prędkiej jeździe wyraźnie zmniejsza się. Deski wyróżniają się również swoją lekkością, a to dzięki rozwiązaniu ProLite.

W rdzeniu znajdziemy rzecz jasna drewno, czyli jest to typowy Power Woodcore z Cap Sidewall. Oznacza to, że pokrycie górnej warstwy rozchodzi się na boki. W wyniku tego odczujemy wyraźniejsze trzymanie krawędzi.

Dla kogo?

Narty Atomic VANTAGE 79 TI 2022 powinni wybrać przede wszystkim ambitni narciarze, którzy lubią dynamiczną jazdę na nartach. Dla osób lubiących również szusowanie po wyratrakowanych trasach. Pamiętajmy jednak, że są to  narty zjazdowe , które nie boją się rozjeżdżonego stoku. Dlatego to doskonała opcja dla osób, którym zależy na dalszym budowaniu pewności siebie w każdych warunkach. Płynna i radosna jazda płynąca z tych desek sprawią, że naprawdę je polubisz.

Fantastyczne jest również pełne wrażenie kontroli nad każdym ze swoich ruchów. Narty wykończono specjalną, strukturalną warstwą laminatu  World Cup Base. Warto podkreślić, że to ten sam materiał co w nartach stosowanych w Pucharze Świata, a to przesądza o niezrównanej jakości tych wszechstronnych nart. Zdecydowanie będzie to jeden z najbardziej rozchwytywanych towarów tej zimy.

Taliowanie: 163 cm – 118.5/79/104 – 15.1 m.

Narty Atomic VANTAGE 79 TI 2022 znajdziesz na SnowSport.pl

Narty Atomic VANTAGE 79 TI 2022

Te wszechstronne narty all mountain na każde warunki kupisz tej zimy na SnowSport.pl. Zapraszamy również do lektury naszego poprzedniego blogowego wpisu o linii Vantage 22 –  Narty Atomic VANTAGE 82 TI 2022.

No Comments

Post a Comment