SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

11993
post-template-default,single,single-post,postid-11993,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Narty Atomic VANTAGE 82 TI 2022

Narty Atomic VANTAGE 82 TI 2022

Narty Atomic VANTAGE 82 TI 2022

Narty Atomic VANTAGE 82 TI to progresywne deski przeznaczone dla narciarzy all-mountain, którzy lubią jeździć w ośrodkach narciarskich z incydentalnymi wypadami poza trasę. Wszędzie spiszą się lepiej niż dobrze. Odkryjesz z nimi dziewicze, zimowe krajobrazy dostępna dla nielicznych. To wyrazistej urody narty. Rewelacyjnie się prezentują w sezonie 21/22. Ich nieco zwężona talia predysponuje je do żwawych, carvingowych skrętów na przygotowanych trasach.

Przekonasz się o ich doskonałym czuciu podczas manewrowania i pełnej kontroli krawędzi. Do Twojej jazdy wniosą lekkość, komfort i zabawę.

Dla kogo przeznaczone?

Narty Atomic VANTAGE 82 TI 2022
Narty Atomic VANTAGE 82 TI 2022

Najbardziej zadowoleni będą z nich narciarzy, którzy lubią jeździć spokojnie i komfortowo przede wszystkim na przygotowanych trasach. Te narty z lekkością poprowadzą przez rozjeżdżony stok, dając przyjemne, pełne poczucie panowania nad nartami. Płyną, wybierając przy tym wszelkie stokowe niedoskonałości. W rezultacie są dla każdego, komu zależy na komfortowej i pewnej siebie jeździe po stoku. Dostarczą poczucie rekreacji i przyjemności. Narty Atomic VANTAGE 82 TI 2022 nadają się również do jazdy poza trasą, jednak nastawione raczej na incydentalne przejażdżki w takich miejscach. Mimo wszystko poradzą sobie właśnie również w dziewiczym krajobrazie.

Technologia w VANTAGE 82 TI

Narty Atomic VANTAGE 82 TI 2022
VANTAGE 82 TI 2022

Konstruktorze z Atomic poszli tutaj niewątpliwie na całość chcąc dostarczyć klientom produkt najwyższej jakości. Na uwagę zasługuje już sama tytanowo siatka umieszczona bezpośrednio nad rdzeniem. Odpowiednio wzmocniła nartę, usztywniła, ale nie dodała jej wagi. Stało się dzięki temu wręcz przeciwnie.

Talia nowych nart Atomic VANTAGE 82 TI 2022 jest teraz smuklejsza, węższa. Pozwoli to na wykonywanie skrętów o mniejszym promieniu nawet na zmrożonej i ubitej nawierzchni. W wyniku tego deski doskonale trzymają się stoku. Znakomita transmisja energii bezpośrednio na krawędź to zasługa Cap Sidewall. Natomiast dynamika i sportowy charakter to rola Power Woodcore. Dzięki drewnianemu rdzeniowi narty są stabilne, zaś drgania generowane przy wyższych prędkościach są tutaj skutecznie redukowane.

Konstrukcja zastosowana w Narty Atomic VANTAGE 82 TI 2022, czyli Polite nadaje narcie lekkości. W dalszym ciągu jednak gwarantuje optymalne wzmocnienie w najbardziej newralgicznych punktach. Strukturalna, niekonwencjonalna powłoka nie pozwali narcie porysować się i zniszczyć w czasie szusowania. Wykończenie ślizgu i krawędzi World Cup powoduje, że narta wygląda bardzo rasowo.

Vantage to jak zwykle lekkość, redukcja energii wkładanej w sterowanie nartami. To właśnie z tymi deskami możesz więcej. Niezależnie od warunków pogodowych, czy terenowych, zawsze wrócisz zadowolony z wyjazdu i wyjeżdżony.

Taliwoanie: 167 cm – 121.5/82/108 – 15.7 m.

Narty Atomic VANTAGE 82 TI 2022 znajdziesz na SnowSport.pl

Narty Atomic VANTAGE 82 TI 2022

Te uniwersalne narty zjazdowe, które spiszą się w każdych warunkach znajdziesz na SnowSport.pl. Przeczytaj również nasz poprzedni blogowy wpis –  Narty Atomic Redster X7 WB 2022 – Uniwersalna Maszyna!

No Comments

Post a Comment