SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

5767
post-template-default,single,single-post,postid-5767,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Narty dla kobiet 2019 – najciekawsze modele

narty dla kobiet 2019

Narty dla kobiet 2019 – najciekawsze modele

Lekkość i wytrzymałość to dwa elementy, na które zwracają szczególną uwagę producenci nart dla kobiet. Obecnie największe firmy prowadzą wyścig o tytuł lidera w produkcji sprzętu dla narciarek, a my sprawdzamy, jakie są najlepsze narty dla kobiet 2019 roku.

Narty dla kobiet 2019 – przegląd modeli

Segment nart dedykowanych wyłącznie paniom jest dzisiaj bardziej rozbudowany niż kiedykolwiek. Producenci zdają sobie sprawę, że co bardziej wymagające narciarki nie zadowalają się modelami unisex. Kobiety poszukują sprzętu spersonalizowanego, stworzonego specjalnie pod swoje oczekiwania. I właśnie takie są narty, o których przeczytacie poniżej.

Czytaj też: Jakie narty dla średnio zaawansowanych?

Atomic VANTAGE X 77 C W

narty dla kobiet 2019

Wygodne, innowacyjne, a do tego uniwersalne. Właśnie taki jest model Vantage X. Te narty pozwolą cieszyć się zjazdem na trasie, ale sprawdzą się równie doskonale poza wytyczonym szlakiem. Charakterystyczną cechą tego modelu jest niska waga i wytrzymałość tworzywa, które zostało wzmocnione włóknem węglowym Carbon Tank Mesh. Dzięki zastosowanej technologii Firewall – powiększonym ściankom bocznym, a także Light Woodcore, zapewniającym lepsze trzymanie krawędzi, są to narty, które wybaczają wiele błędów na trasie.

Fischer My Progressor

narty dla kobiet 2019

Tym razem prezentujemy narty o wysokich osiągach, które dedykowane są narciarkom o wysokich umiejętnościach. Zastosowane tutaj technologie Air Tec oraz Air Carbon pozwalają zachować nartom potrzebną lekkość i sztywność. Producent chwali, że są najlżejsze narty w swojej klasie.  Dodatkowo dzięki technologii Dual Radius narty sprawdzają się idealnie w ciasnych zakrętach, typowych dla slalomu i giganta. Idealny wybór dla doświadczonych narciarek.

K2 Sweet Luv

narty dla kobiet 2019

Zaczynasz przygodę na nartach i masz jeszcze wiele do nauczenia się? W takim razie model K2 Sweet Luv będzie dla Ciebie idealnym wyborem. Są to narty bardzo przyjazne pod względem prowadzenia. W modelu tym zastosowano profil Catch-free rocker, który charakteryzuje się delikatnym uniesieniem przodu i tyłu nart, co ułatwia wchodzenie w zakręty. Jest ot rozwiązanie typowy dla nart skierowanych do osób początkujących. Warto wiedzieć, że narty posiadają symbol różowej wstążki, co oznacza, że firma K2 część dochodów z tego modelu przeznacza na walkę z rakiem piersi.

HEAD Absolut Joy

narty dla kobiet 2019

Narty skierowane do średniozaawansowanych narciarek. Do wykonania tych nart użyty został grafen – materiał niesamowicie cienki i lekki, a jednocześnie bardzo wytrzymały materiał. Firma HEAD nie bez powodu epatuje terminem „Joy” w swoich produktach dla kobiet. Jest to bowiem sprzęt zaprojektowany przede wszystkim z myślą o tym, aby dostarczać radości podczas jazdy.

Volkl Flair 76 Elite

narty dla kobiet 2019

Czarne jak kawa, solidne jak beton – takie właśnie są narty firmy z niemieckim rodowodem, należącej dzisiaj do amerykańskiej korporacji Jarden Corporation. Volkl Flair 76 Elite to model dedykowany kobietom, które potrafią dobrze jeździć na nartach. Sprzęt posiada podwójny rdzeń drewniany oraz wzmocnioną ścianę boczną. Narty doskonale trzymają się nawierzchni i pozwalają łatwo wchodzić w zakręty. Dobry produkt.

Salomon W-MAX 8

narty dla kobiet 2019

Jak sama nazwa mówi, są to narty, które pozwolą ich właścicielce sunąć po stoku z dużą prędkością. Komfort i poczucie pewności podczas jazdy zapewnia bazaltowe wzmocnienie i konstrukcja Powerframe Fiber, która daje większą moc, stabilność i zwrotność. Narty dobrze zachowują się na twardym podłożu.

Narty dla kobiet 2019 – więcej nart znajdziesz w sklepie SnowSport.pl

No Comments

Post a Comment