SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

11618
post-template-default,single,single-post,postid-11618,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Narty dla kobiet dla początkujących – które wybrać?

Narty dla kobiet dla początkujących – które wybrać

Narty dla kobiet dla początkujących – które wybrać?

Narty dla kobiet dla początkujących konstrukcyjnie wyraźnie równią się od desek dedykowanym mężczyzną. Narty dla kobiet powinny być przede wszystkim lekkie i łatwe w manewrowaniu, tak aby w ten proces wkładać możliwie najmniej energii. Nie należy zapomnieć o estetyce takich nart, bowiem muszą być one subtelne i delikatna pod względem wizualnym. Powinny one również łatwo przechodzić przez wszelkie stokowe przeszkody, po to aby zapewnić narciarkom stabilną i w pełni komfortową jazdę. Który model zatem wybrać?

Narty damskie

Narty dla kobiet dla początkujących Atomic Cloud 8 2021

Narty dla kobiet dla początkujących Atomic Cloud 8 2021
Atomic Cloud 8 2021 – Narty dla kobiet dla początkujących

Atomic Cloud 8 to wzorowe narty dla początkujących kobiet. Ich konstrukcja jest niesamowicie przemyślana i dlatego, będą odpowiednie na start, ale również wtedy, kiedy umiejętności już znacząco wzrosną. Osoby średnio zaawansowane będą mogły szusować na nich w pełni efektywnie. Elastyczny rdzeń Densolite Core zagwarantuje płynną i pozbawioną nerwowości jazdę. Znakomicie prócz tego pochłonie wszelkie drgania wynikające z szybkiego przemieszczania się po stoku słabszej jakości.

Nieskomplikowane w starowaniu i płynnie przechodzące przez każdy z wiraży. Nie trzeba wkładać dużo sił by posiadać nad nimi pełną kontrolę. System Serwotec Light pomaga w tym, by szusowanie było jeszcze bardziej stabilne i przyjemniejsze. Narty dla kobiet z linii Cloud znajdziesz w promocyjnej cenie na stronie naszego sklepu.

Taliowanie: 150 cm – 111/73/97.5 – 14,1 m.

Narty dla kobiet dla początkujących HEAD Pure Joy 2021

Narty dla kobiet dla początkujących HEAD Pure Joy 2021
HEAD Pure Joy 2021 – Narty dla kobiet dla początkujących

To iście rewelacyjne damskie narty przede wszystkim dla kobiet, którym zależy na progresie umiejętności. W sam raz dla początkujących oraz średnio zaawansowanych. Wizualne wrażenie robi typowo damska kolorystyka, która jest iście subtelna. Te po prostu się podobają.

Biorąc je do dłoni wyczujemy ich wzorowe wyważenie. W rezultacie możemy liczyć z tymi nartami na pełną gracji płynną i relaksującą jazdę po pokrytym białym śniegiem stoku. Wygoda szusowania połączona z możliwością nawet całkiem energicznej jazdy. Ich nieco większa szerokość w talii sprawdzi się przede wszystkim na stokach, które są gorzej przygotowane, czy rozjeżdżone.

Swoje doskonałe właściwości trakcji zawdzięczają m.in. takim materiałom jak wysokiej jakości drewno Karuba i ultra nowoczesnemu Graphene. Ten drogocenny budulec ulokowane wzdłuż całej długości nart. W wyniku tego zostały one odpowiednio wzmocnione bez podnoszenia wagi nart.

Taliowanie: 158 cm – 130/73/107 – 10,9 m.

Narty dla kobiet dla początkujących Rossignol Nova 4 2021

Narty dla kobiet dla początkujących Rossignol Nova 4 2021
Rossignol Nova 4 2021 – Narty dla kobiet dla początkujących

Relaksująca jazda carvingowa z tymi damskimi nartami jest czymś co zdecydowanie polubisz. Wyróżniają się gładkim przechodzeniem z krawędzi na krawędź. Sięgnij po poczucie swobody i zupełnego panowania nad deskami.

Te narty są umiarkowanie sztywne. W ich budowie ponadto odnajdziemy włókna węglowe, które lekko je usztywniają bez dodawania masy i przyczyniają się do jeszcze bardziej komfortowej jazdy. Dla pań wygoda szusowania jest niezwykle ważna.

Jeżeli zależy Tobie na poczuciu tego, aby każdy dzień był na stoku przygodą to sięgnij po te narty dla kobiet. Precyzja szusowania po nawet zmrożonym stoku za sprawą Profil On-Trail Rocker. W rezultacie doświadczymy natychmiastowej podatności na skręcanie i niesamowitej dynamiki. Do tego jeszcze dochodzi wzorowe trzymanie krawędzi.

Taliowanie: 154 cm – 122 /75/108 – 11.5 m.

Narty dla kobiet dla początkujących na Snowsport.pl!

Atomic Cloud
Atomic Cloud

Idealne do rozpoczęcia nauki, czy też dla średnio zaawansowanych narty dla kobiet znajdziesz na SnowSport.pl. Przydatny wpis poradnikowy, który może również Ciebie zainteresować Buty Narciarskie Dziecięce – Jak Dobrać Rozmiar?.

1 Comment
  • Tomasz Palka

    15 maja 2021 at 23:11 Odpowiedz

    Myślę że lepiej zacząć na średnim sprzęcie. Potem jak sie nauczymu to wtedy gorns półka

Post a Comment