SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

9823
post-template-default,single,single-post,postid-9823,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Narty dla kobiet Rossignol Nova 2021!

Narty dla kobiet Rossignol Nova 2021

Narty dla kobiet Rossignol Nova 2021!

5/5 - (1 ocena)

Narty Rossignol Nova dla kobiet z sezonu 2021 to grupa niezwykle starannie zaprojektowanych i wykonanych desek zjazdowych renomowanego producenta rodem z Francji. Prezentują się niezwykle dostojnie. Niewątpliwie dodadzą dużo szyku już samą obecnością na stoku. Ponadczasowa kolorystyka laminatów nigdy się nie zestarzeje, a tym samym nie wyjdzie z mody.

Narty dla kobiet Rossignol

W konstrukcji uwzględniają kobiecy styl jazdy. Projektanci za swój główny cel przy tworzeniu tej serii nart dla kobiet obrali przede wszystkim to by możliwie jak najbardziej ułatwić paniom przechodzenie z krawędzi na krawędź. W wyniku tego powstały deski, które słuchają się prędko poleceń. Mając wszystko pod kontrolą narciarki poczują się stabilnie i komfortowo. Te odczucia będą kolejno wpływać na uprzyjemnienie szusowania i łatwego, naturalnego doskonalenie swoich umiejętności. W artykule przedstawiamy modele, które będą najbardziej popularne podczas tego sezonu!

Narty dla kobiet Rossignol Nova 8 CA

Narty dla kobiet Rossignol Nova 8 CA
Rossignol Nova 8 CA

Nova 8 CA to narty przeznaczone przede wszystkim dla dobrze jeżdżących technicznie narciarek. Zapakowane w nad wyraz elegancką formę. Klasyczna biel jest ponadczasowa i będzie idealnym dopełnieniem kobiecej stokowej garderoby. Jest to eleganckie połączenie precyzji, zwinności, a także odważnego kobiecego stylu jazdy.

Nova narty dla kobiet
Narty dla kobiet Rossignol Nova

Konstrukcja nart taka sama jak w nartach wyczynowych. Zastosowanie Carbon Alloy Matrix z responsywnym flexem przede wszystkim zapewnia swobodną kontrolę. W rezultacie niebywale ułatwione zostało płynne przechodzenie od krawędzi do krawędzi. Narta, która tak dobrze się prowadzi przyczyni się do tego, że prędko wypracujesz idealne pokonywanie kolejnych wiraży w trakcie jazdy carvingowej.

Profil On-Trail Rocker niezwykle sprawnie łączy błyskawiczną inicjację skrętu z nietuzinkową dynamiką i wzorowym trzymaniem krawędzi.

Narty dla kobiet Rossignol Nova 6

Narty dla kobiet Rossignol Nova 6
Rossignol Nova 6

Czy chciałabyś, aby Twój każdy wyjazd na stok stał się niezapomnianą przygodą? Będą doskonałe już od średnio zaawansowanych narciarek. Dlaczego tak jest? Przede wszystkim dlatego, że oferują intuicyjną kontrolę nad krawędzią desek co przyczynia się do ułatwienia poprawnej jazdy carvingowej.

Responsywny flex, w który zostały wyposażone te deski przyczynia się również do płynnego przechodzenia z krawędzi na krawędź. Sprzyja to przede wszystkim szlifowaniu techniki. Nauczyć się ciąć z nimi doskonałe łuki.

Nova narciarstwo klasyczne
Narty dla kobiet Rossignol Nova

Dla dostarczenia stabilnej jazdy zainstalowano w nich technologię LCT, czyli Line Control Technology. Przyczynia się ona do redukcji odkształceń, co w rezultacie powoduje poczucie większej kontroli. Kolor desek spodoba się panią, które stawiają na elegancję!

Narty dla kobiet Rossignol Nova 4

Narty dla kobiet Rossignol Nova 4
Rossignol Nova 4

Chcesz być mistrzynią carvingowej jazdy? Z nowym modelem nart dla kobiet Rossignol Nova 4 jest to jak najbardziej możliwe! Zapakowane w niezwykle gustowną formę. Spodobają się one wszystkim paniom. Będą najbardziej trafionym wyborem dla średnio zaawansowanych entuzjastek jazdy po przygotowanych trasach. Skonstruowane w taki sposób, by jak najbardziej upłynnić przechodzenie od krawędzi do krawędzi.

Poczucie niebywałego komfortu to zasługa przede wszystkim umiarkowanego flexu i dodaniem do konstrukcji włókien węglowych. W rezultacie narciarki zyskają nie tylko wygodę zjazdów z nimi, ale otrzymają także zapas mocy podczas skrętów. Takie odczucia zdecydowanie uprzyjemnią każdy wyjazd w góry na narty.

Zobacz też naszą ofertę na damskie narty zjazdowe w niezwykle atrakcyjnej cenie.

Narty dla kobiet Rossignol Nova do kupienia na SnowSport.pl!

Narty dla kobiet

Te narty damskie tego uznanego francuskiego producenta desek zjazdowych do kupienia w naszym zimowym sklepie na snowsport.pl. Zachęcamy także do lektury naszego wpisu o nartach Rossignol z grupy race Narty Rossignol Hero 2021 – Zostań Bohaterem Stoku!

No Comments

Post a Comment