SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

13692
post-template-default,single,single-post,postid-13692,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Narty dla kobiet średnio zaawansowanych Cloud LTD?

Narty dla kobiet średnio zaawansowanych Cloud LTD

Narty dla kobiet średnio zaawansowanych Cloud LTD?

Narty dla kobiet średnio zaawansowanych Cloud LTD? Jak najbardziej jest to prawidłowy wybór. To białe narty zjazdowe damskie plasujące się dokładnie pomiędzy nartami dla początkujących, a profesjonalnymi. Biały kolor spodoba się większości pań. To wyrazisty i pewny siebie przedstawicie najlepszych damskich nart jaką jest linia Cloud. To zupełnie poprawny wybór jeżeli lubisz komfort jazdy, dobrą amortyzację, a jednocześnie prędkość i elegancję. Wszystko to w Cloud LTD jest.

Dla kogo i gdzie narty dla kobiet średnio zaawansowanych Cloud LTD?

Narty dla kobiet średnio zaawansowanych Cloud LTD
Narty dla kobiet średnio zaawansowanych Cloud LTD

Przeznaczone przede wszystkim do szusowania po przygotowanym stoku długimi i płynnymi przejściami. Swobodnie pokonują zakręty. Skonstruowane w taki sposób, aby w pełni panować nad nartami. Rdzeń Densolite Core więcej, niż doskonale tłumi wszelkie drgania. Do tego klasyczny i ponadczasowy styl dodadzą zdecydowanie szyku do Twojej jazdy.

Co znajdziemy w konstrukcji tych nart dla kobiet?

Narty dla kobiet średnio zaawansowanych Cloud LTD
Narty dla kobiet Cloud LTD

Posiadają budowę w kształcie litery V. Ułatwia ona skręcanie i manewrowanie nartami. Legendarna technologia Atomic Servotec Light to w dalszym ciągu ultranowoczesny system. Pracuje zupełnie podobnie jak wspomaganie kierownicy w aucie. W rezultacie właściwości skręcania zwiększają się, czy też zmniejszają w zależności od prędkości. Ten rodzaj tego rozwiązania jest zdecydowanie lżejszy, niż te tradycyjne. W wyniku tego narty Cloud charakteryzują się tak pożądaną przez kobiety niską wagą. 

Do tego konstrukcja Full Sidewall sprawia, że tym samym otrzymamy nartę damską tak zwinną oraz lekką, a ponadto taką, która jest stabilna i nieskomplikowana w prowadzeniu nawet na tych mniej przygotowanych trasach.

wiązania M 10 GW White
Wiązania M 10 GW White

Jako, że nie znajdziemy w nich rockera to można rzec w rezultacie, iż to deski co najmniej dla średnio zaawansowanych pod względem technicznym narciarek i wyżej. Active Camber to kolejna technologia dedykowana dla dobrych technicznie pań. W wyniku jej zastosowania narta pozwala na wyjątkowo swobodne szusowanie nawet w przy błyskawicznej zmianie krawędzi.

Promień skrętu

Narty dla kobiet średnio zaawansowanych Cloud LTD
Cloud LTD

Producenci z Austrii narty dla kobiet Cloud LTD zaopatrzyli w spory promień skrętu. Sprawia to, że podczas jazdy na stoku adrenalina wyzwala się olbrzymimi porcjami, czyniąc jazdę jeszcze bardziej emocjonującą. Jednakże przy tym pędzie, rdzeń Densolite Core nie tylko minimalizuje wagę tych desek. Bowiem poprawia także ich zwinność. Ponadto wzorowo neutralizuje wibracje.

Narty dla kobiet średnio zaawansowanych Cloud LTD na SnowSport.pl!

Znajdziesz u nas najnowsze, topowe modele w kategorii narty zjazdowe. Przeczytaj także nasz poprzedni tekst –  Narty Atomic Redster X9S Revoshock, Czy Będziesz Najszybszy?

No Comments

Post a Comment