SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

15824
post-template-default,single,single-post,postid-15824,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Narty dla kobiet Volkl Flair 2023!

Narty dla kobiet Volkl Flair 2023

Narty dla kobiet Volkl Flair 2023!

5/5 - (1 ocena)

Narty dla kobiet Volkl Flair 2023 to kolekcja skonstruowana od samego początku specjalnie dla pań. Rozpięta linia pozwoli na znalezienie produktu pod personalne potrzeby i umiejętności jazdy na nartach. Niemiecki producent postawił na jakość i technologie, które mają sprawić, by jazda na nartach była dla pań szczególnie bez wysiłkowa i rekreacyjna. Nie bez znaczenie jest również wygląd tej kolekcji. Flair są uznawane za jedną z bardziej szykownych i designerskich nart dla kobiet. Przedstawiamy kilka modeli, na które warto zwrócić uwagę podczas zakupów.

Narty Volkl Flair 72 2023

Narty dla kobiet Volkl Flair 72 2023
Dla kobiet Narty Volkl Flair 72 2023

Skonstruowane jako narty dla całkowitych nowicjuszek. Zapewniają łatwość manewrowania i doskonałe wsparcie w kształtowaniu jazdy na nartach. To znakomita propozycja dla kobiet poszukujących rekreacyjnej, uniwersalnej narty, sprawdzającej się w każdych warunkach pogodowych. Rdzeń Composite Core, a także profil Tip Rocker wniosą do szusowania spokojne, płynne i przewidywalne prowadzenie.

Deski są przy tym lekkie i łagodnie rozpoczynają wchodzenie w wiraże. System wiązań vMotion podnosi jeszcze bardziej kontrolę nad nartami. Nie wymagają użycia dużych nakładów siły by nimi sterować. W rezultacie szusowanie na tak przyjaznych i wybaczających błędy nartach, gwarantuje zarówno prędki postęp jak i nabieranie prawidłowych nawyków w technice. W wyniku tego jest to popularny wybór narciarek początkujących. Zaktualizowana geometria z krótszym promieniem skrętu, a także ścianka boczna Center Sidewall dodają temu modelowi więcej dynamiki. Genialny wręcz allrounder dla początkujących i rekreacyjnych narciarek sztukujących uniwersalnychh nart, na rozmaite warunki panujące na stoku. Pomogą wypracować dobre nawyki w czasie jazdy. Szerokość w talii 72 mm.

Narty Volkl Flair 76 Elite 2023

Narty dla kobiet Volkl Flair 76 Elite 2023
Dla kobiet Narty Volkl Flair 76 Elite 2023

Deski dla kobiet, które podczas jazdy na nartach stawiają przede wszystkim na dobrą zabawę. Stworzone na przygotowane stoki. Dobre przede wszystkim dla średnio zaawansowanych pań. Zaopatrzone w żywiołowy i giętki drewniany rdzeń Dual Wood Core. Jest on wzmocniony centralnym sidewalle, a także profilem Tip Rocker. Dostarczają niepowtarzalną łatwość i płynność zjazdów. Równolegle zachowują dynamikę i przewidywalność prowadzenia krawędzi nawet w trudnych warunkach śniegowych i jakościowych nawierzchni. Płyta vMotion 2 wraz z wiązaniem vMotion z funkcją Grip Walk zapewnia komfort i doskonałą trakcję. Doskonała opcja dla pań kształtujących swoją technikę i chcących wjechać na kolejny poziom. Satysfakcja z zakupy, a w rezultacie z jazdy gwarantowana.

Częściowa budowa Sidewall we wnętrzu narty wnosi polepszone trzymanie krawędzi, a do tego stabilność podczas jazdy carvingowej. To właśnie również wybaczające błędy dzioby i piętki dają możliwość, by pokusić się nawet na pierwsze kroki szusowania poza trasą. Warto zaznaczyć, że nawet przy niestabilnych warunkach śniegowych profil Tip Rocker zapewnia duży zakres zastosowań i łatwiejsze wejście w wiraż. Szerokość w talii wynosi 76 mm.

Narty Volkl Flair SC 2023

Narty dla kobiet Volkl Flair SC 2023
Dla kobiet Narty Volkl Flair SC 2023

Sprzęt wysokiej klasy dla aktywnych kobiet, które lubią energiczną, carvingową jazdę na dobrze przygotowanych trasach. Nieskomplikowane w prowadzeniu narty slalomowe ze wzorową dynamiką. Warstwa stalowa wewnątrz narty zapewnia trwałość i przewidywalny flex. W wyniku tego pozwala to na płynną jazdę przy wysokich prędkościach.

Giętki, drewniany rdzeń Woodcore Light w budowie sandwich jest dodatkowo wzmocniony wspomnianą stalą, a także sidewallem przebiegającym przez całą długość narty. W rezultacie wnosi do szusowania odpowiednią stabilność odczuwalną nawet przy wysokich prędkościach. Profil Tip Rocker sprawia, że wprowadzenie narty w skręt staje się dużo mniej skomplikowane, a czynność ta staje się przyjemnością. Wiązania vMotion 3 z funkcją Grip Walk dodają deską dodatkowej energii poprzez usztywnienie w centralnej części. Zabieg ten zapewnia jeszcze stabilniejsze prowadzenie narty w po trudnych, twardych i nierzadko oblodzonych stokach. Jaskie są nowe Flair SC? Przede wszystkim lekkie, zwrotne i komfortowe. Nie musisz być specjalistką od techniki narciarskiej, aby je swobodnie prowadzić. Szerokość w talii wynosi 73 mm.

Sprzęt Volkl znajdziesz na SnowSport.pl!

Volkl
Volkl

Narty Volkl znajdziesz na SnowSport.pl. Przeczytaj także nasz poprzedni tekst – Narty Volkl Racetiger 2023!

No Comments

Post a Comment