SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

15380
post-template-default,single,single-post,postid-15380,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,smooth_scroll,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Narty Fischer The Curv 2023 – nowa kolekcja!

Narty Fischer The Curv 2023

Narty Fischer The Curv 2023 – nowa kolekcja!

5/5 - (1 ocena)

Narty Fischer The Curv 2023 to kolekcja z grupy race stworzona na przygotowane stoki dla narciarzy, którzy posiadają już wyrobione poprawne nawyki jazdy. Przeznaczone przede wszystkich dla technicznie jeżdżących, choć w kolekcji znajdziemy także modele dla tych z nieco mniejszymi umiejętnościami. Inspirowane nie tylko pod względem wyglądu nartami zawodniczymi. Przemycono do ich konstrukcji wiele rozwiązań z desek typowo sportowych. Przedstawiamy najciekawsze modele z linii Curv na zimę 2022/2023.

Narty Fischer The Curv DTI 2023

Narty Fischer The Curv DTI 2023
Fischer The Curv DTI 2023

To narty zjazdowe z 70 mm pod butem. Możemy zatem w rezultacie liczyć na odczucia sportowej wręcz dynamiki podczas jazdy na tych świeżych nartach od austriackiej firmy. Te narty race ponadto charakteryzują się również stabilnością odczuwaną nawet przy wysokich prędkościach. Sięganiu po wysoki osiągi sprzyja także technologia Diagotex™ i technologii Triple Radius. Uznawane za relacyjne narty z kategorii High Performance Men.

Narciarstwo zjazdowe w Alpach
Narciarstwo zjazdowe w Alpach

Charakterystyka jazdy tych nart zadowoli nawet wymagających narciarzy i tych dobrze jeżdżących. Będziesz mógł z nimi sięgać po granice swoich możliwości lub nawet je przekroczyć. Bliskie sprzętu typowego dla profesjonalistów, ale zdecydowanie łatwiejsze w obsłudze.

Jeżeli posiadasz dobrą technikę i stawiasz na dynamikę to te narty męskie przypominające swoimi właściwościami sprzęt z Pucharu Świata, to powinieneś koniecznie brać pod uwagę ten model Fischer. Promień: 13m / 164 cm. Taliowanie: 120 – 70 – 102. Waga: 1950g / 164 cm.

Narty Fischer RC4 The Curv DTX 2023

Narty Fischer RC4 The Curv DTX 2023
Fischer RC4 The Curv DTX 2023

Te narty zjazdowe posiadają wyraźnie odczuwalne podczas szusowania wyścigowe geny. Możesz w wyniku tego liczyć na szybką jazdę przez cały dzień na przygotowanym stoku. Wjedź z nimi na nowy, szybszy poziom i stań się narciarzem stawiającym na prędkość i technikę. Tnij także ostre i pełne energii wiraże.

Lekkie, a jednocześnie mocne. Posiada wzmocnienia z włókna węglowego usytuowane wokół lekkiego, drewnianego rdzenia. Zastosowano w nich również Titanal. On także przyczynia się do zapewnienia niskiej wagi i nienagannej, wysokiej sztywności skrętnej.

Ponadto rozwiązanie On-Piste Rocker Fischer gwarantuje sportowe osiągi z niezwykle harmonijną inicjacją skrętu i zapobiega przed przypadkowym zahaczaniem krawędzi. Odświeżona geometria narty połączona z On-Piste Rocker wpływa na perfekcyjne trzymanie krawędzi, a wcale nie zmniejsza osiągów nart i ich dynamiki. Docenisz także technologię Rocker, która została opracowana przez Fischer dla narciarzy, którzy pragną sięgać po najwyższe wyniki, przy niewielkich porcjach wkładania energii.

Narty Fischer The Curv GT MT 2023

Fischer The Curv GT MT 2023
Fischer The Curv GT MT 2023

Deski zapewniają rezultaty podczas jazdy na wręcz zawodniczym poziomie. Przeznaczone przede wszystkim dla średnio i zaawansowanych miłośników szusowania. Kształt Radical Triple Radius zastosowany w budowie nart w rezultacie wpływa na dynamiczne, ostre skręty o dowolnym promieniu.

Fischer
Narty Fischer The Curv 2023

Jeżeli zależy Tobie na niskiej wadze nart to ten model jest odpowiedni dla Ciebie. Owej niskiej masie sprzyjają wzmocnienia z włókna węglowego, lekki drewniany rdzeń i Titanal. Wszystko to zapewnia niską wagę i wysoką sztywność skrętną. W wyniku tego odczujesz podczas szusowania stabilność i ponadprzeciętną przyczepność krawędzi.

Wyjątkowym rozwiązaniem jest w nartach Diagocarbon. To nic innego jak innowacyjne ukośne pozycjonowanie siatki z włókna szklanego zapewnia doskonałą stabilność skrętną przy maksymalnej mocy i stabilności na zakrętach. Promień: 16 m. Taliowanie: 125/76/109 mm. Waga: 2200 g.

Produkty marki Fischer znajdziesz na SnowSport.pl!

Race narty znajdziesz na SnowSport.pl. Zobacz co oferuje nasz sklep narciarski i przeczytaj także nasz poprzedni tekst –  Smarowanie Nart Zjazdowych Jak To Zrobić?

No Comments

Post a Comment