SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

8784
post-template-default,single,single-post,postid-8784,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Narty Head Joy 2021 – dla kobiet do dawania radości na stoku!

Narty Head Joy 2021 - damskie desek do dawania radości!

Narty Head Joy 2021 – dla kobiet do dawania radości na stoku!

5/5 - (1 ocena)

Narty Head Joy 2021 to niewątpliwie jedne z najczęściej wybieranych przez panie kobiecych desek. Nie ma co się dziwić. Wszak emanują subtelną kolorystyką. Niesamowicie lekkie i przyjemne w prowadzeniu. Szeroka gama tej linii pozwala na dobranie nart adekwatnie do umiejętności lub zgodnie z przeznaczeniem jazdy. Panie mogą wybrać takie narty, którymi wykręcą nowe czasy przejazdu, szybko nauczą się nowych umiejętności, czy wreszcie, które poradzą sobie z rozjeżdżonym stokiem i świeżym puchem na słabo przygotowanym szlaku. Wszystko to w kobiecej linii nart Joy!

Kolekcja Joy 2021
Kolekcja Joy 2021

Ta specjalnie stworzona dla kobiet seria została na ten sezon jeszcze bardziej udoskonalona. W rezultacie gwarantuje jeszcze większą wydajność na trasie, a także w terenie. Za sprawą unikalnej dystrybucji masy, wykorzystania w konstrukcji Graphene, te narty są wręcz gwarantem niezrównanej stabilności. Nowością przygotowaną specjalnie na sezon 2020/21 są bazujące na serii Supershape damskie narty Power Joy. Sprawdź co Joy z aktualnego sezonu ma Tobie do zaoferowania! Jesteśmy przekonani, że każda z tych nart ma w sobie potencjał, który spełni wszelkie wymagania nawet tych najbardziej wymagających narciarek. Zachęcamy zatem do lektury!

Narty Head Joy 2021 - dla kobiet do dawania radości na stoku

Narty Head Power Joy 2021

Head Power Joy 2021
Head Power Joy 2021

Damskie Narty Power Joy z sezonu 2021 to jeden z najwłaściwszych wyborów dla doświadczonych narciarek, które w swojej jeździe przejawiają wiele aspektów wręcz sportowej jazdy. Te nowe narty od Head potrafią dostarczyć naprawdę dynamiczną jazdę, a przy tym naturalnie wykazywać się dużą mocą. Warto wspomnieć, że technologicznie jest to nieco lżejsza wersja przede wszystkim męskiego bestsellera Supershape. Wizualnie bardzo delikatne. Połączenie subtelnej szarości z elementami bieli podkreśla ich kobiecą naturę. Spodobają się zapewne nawet najbardziej wymagającym panią. Niewątpliwie wzbudzą zachwyt na całej szerokości stoku.

Narty Head Power Joy 2021
Power Joy 2021

Dedykowane już dla średnio zaawansowanych, ale ich sportowy arsenał docenią przede wszystkim zaawansowane technicznie narciarki. W tali szerokość 68 mm. W rezultacie daje im to pełne uprawnienia do szybkiej, pełnej krótkich skrętów jazdy po dobrze przygotowanym stoku. Chwytają krawędź wtedy kiedy o tym zdecydujesz. Szybko zdobędziesz na nich dodatkowe umiejętności, które sprzyjają jeszcze bardziej wydajnej jeździe. Poczuj pełnie narciarskich emocji, doświadcz dawek adrenaliny i pędź przed siebie przez kolejne połacie bieli! Przekonasz się, że prędkość ma znacznie.

Power Joy – bazują na najlepszej technologii Head

Narty Head Power Joy 2021
Power Joy

Narty HEAD Power Joy 2021 czerpią z najlepszej technologii, którą stworzył Head. Nie ma lepiej dopracowanych damskich nart od tego producenta.

Narty swoje doskonałe parametry jezdne czerpią przede wszystkim z konstrukcji Worldcup Sandwich Cap. Wskazuje ona na to, że wnętrze Power Joy są ręcznie dopracowane przez najwybitniejszych narciarskich rzemieślników tam gdzie tylko to możliwe. Prócz tego sam drewniany rdzeń jest laminowany i precyzyjnie cięty. ścianki boczne są tutaj wręcz doskonałe. W tej budowie spotkamy również najlepszej jakości titanal. To zdecydowanie jedna z najprędszych konstrukcji jakie widział świat narciarstwa. W tym sezonie do wypróbowania przez panie, które stronią od rekreacyjnej jazdy…

Power Joy przy całym swoim sportowym spektrum potrafią dostarczyć niebywały komfort jazdy. To zasługa przede wszystkim rozwiązania EMC. Jest to jedyny na świecie system elektronicznego tłumienia drgań przy pomocy specjalnych włókiem węglowych. Technologia bezpośrednio inspirowana nartami Supershape. Wnętrze tych nart dla kobiet skrywa jeszcze rozwiązanie Era 3.0. To swego rodzaju mieszanka trzech technologii. Wyposażona w Rocker, progresywny promień, co przekłada się na niebywałe przyspieszenie. Dynamiczna jazda z nartami Head Power Joy 2021 wspierana jest przez prędki w tym wariancie ślizg UHM C. Sztywny, błyskawiczny, niezniszczalny.

najlepsze narty dla kobiet

Narty HEAD Power Joy + wiązania Joy 12 GW PRD 2021 to zdecydowanie odpowiedni wybór dla zaprawionych w dynamicznej jeździe narciarek, a chcących wciąż polepszać swoje rezultaty. Posiadają ogromną moc. Sportowa maszyna najwyższych lotów dla kobiet.

właściwości nart HEAD Power Joy

Narty HEAD Total Joy 2021

HEAD Total Joy 2021
HEAD Total Joy 2021

Kobiece narty Head Total Joy 2021 to zupełnie doskonałe deski allround. Sprawdzą się w trakcie jazdy właściwie na każdej trasie. Zjedziesz na nich gdzie tylko zapragniesz. Nie musisz ograniczać się wyłącznie do niekiedy przesadnie zatłoczonych przygotowanych tras. Możesz zatem odkryć wszystkie zakątki swojego ośrodka narciarskiego.Ta ich ogromna wręcz uniwersalność to zasługa przede wszystkim znacznej szerokości w talii. W środkowej części posiadają one aż 85 m. W wyniku takiej szerokości bezpośrednio pod butem każda narciarka otrzyma tak pożądane wsparcia oraz stabilność. Te przepełnione delikatnymi, kobiecymi kolorami narty świetnie poprowadzą każdą z pań i to nawet przez kiepski jakościowo stok i świeży puch.

Płynna i komfortowa jaza…

HEAD Total Joy 2021
HEAD Total Joy 2021

Nowe damskie narty Head Total Joy 2021 w swojej konstrukcji Carbon Sandwich Cap opierają się na Graphene, który jest połączony z ultralekkim Carbonem oraz drewnianym rdzeniem Karuba. To niesamowicie lekkie drewno przebiega przez całą długość desek. Wszystkie wspomniane materiały są ultra lekkie, co finalnie dostarcza nartom niebywale niską masę. Taki zestaw materiałów dodatkowo podnosi ich wytrzymałość i trwałość. Pogrubienia na dziobach i piętkach, a także redukcja grubości ich środkowej części gwarantuje unikatowe rozłożenie wagi. Finalnie dostarcza doskonale zbalansowaną konstrukcję.

Total Joy 2021
Total Joy 2021

Przygotowane na sezon 2020/2021 Narty HEAD Total Joy zostały wyposażone w specjalny, w pełni spersonalizowany pod kobiecy styl jazdy Camber. Spotkamy tutaj również Allride Rocker. Stworzony przede wszystkim na przygotowane trasy, ale również do jazdy w świeżym, sypkim śniegu. Ten profil to nic innego jak połączenie uniesionych dziobów z tradycyjnym wygięciem (camber) w pozostałej części. 20% rocker, 80% camber. Dodatkowo niezwykle komfortową i płynną jazdę wspiera sprawdzone już rozwiązanie Era 3.0 skupiająće szereg najlepszych rozwiązań celem wygodnej i efektywnej jazdy. Gładkość przejazdów zapewni ślizg UHM C.

narty alpejskie HEAD dla kobiet

Narty HEAD Total Joy + wiązania Joy 11 GW SLR 2021 stworzone dla pań, które nie boją się wyzwań. Super lekkie, do jazdy na kązdej trasie… Piękne wzornictwo przykuwa uwagę. Ciesz się płynną jazdą i odkrywaj z nimi każdy zakamarek wzgórza Twojego ośrodka.

Total Joy
Total Joy
właściwości nart HEAD Total Joy

Narty HEAD Epic Joy 2021

HEAD Epic Joy 2021
HEAD Epic Joy 2021

Deski Head Epic Joy z kolekcji 20/21 powinny wybrań panie, które lubią szusować przede wszystkim na przygotowanej trasie. Te narty to wręcz doskonały dowód na to, że można skutecznie połączyć doskonałe właściwości narciarskie z przepiękną warstwą wizualną. Połączenie czarnych kolorów i szarości, doskonale przeplata się z subtelnym, purpurowym różem. Symbioza takiej gamy kolorystycznej naprawdę zrealizowana z dobrym gustem. Jedno znacznie wskazuje ich kobiecą naturę. Bez cienia wątpliwości, spełnią oczekiwania wszystkich wyrafinowanych w swych wyborach pań.

Narty HEAD Epic Joy 2021
Epic Joy 2021

Narty Epic Joy 2021 są świetnym przykładem tego, iż seria Joy jest jedną z najpiękniejszych damskich linii nart. Wyróżniają się niesamowicie swoim wyglądem. Jeśli mowa natomiast o właściwościach trakcyjnych te deski będą odpowiednim wyborem dla pań lubiących średnią oraz dynamiczną jazdę. Sprawdzą się na wyratrakowanej trasie wypełnionej licznymi zakrętami. Ich szerokość w talii wynosi 65 mm co wskazuje wyraźnie, że nadają się przede wszystkim na dobrze przygotowane trasy. W rezultacie możesz doświadczyć z nimi prędkiej, carvingowej jazdy z licznymi sportowymi akcentami. Damskie narty o zawodniczym rodowodzie.

Epickie osiągi…

Narty HEAD Epic Joy 2021
Epic Joy

W Epic Joy 21 bazują w swej konstrukcji również na Carbon Sandwich Cap. To swoista symbioza najlżejszych, a jednocześnie najmocniejszych materiałów. W rezultacie otrzymujemy niezmiernie stabilne, mocne oraz lekkie damskie narty. Budulcem tej konstrukcji są wyłącznie ultralekkie materiały, czyli drewno Karuba, wzmacniający Graphene, a także lekki i sztywny Carbon. Taka mieszanka dostarcza optymalne osiągi i możliwie jak najlżejszą wagę. Założeniem tej konstrukcji poprzez jej niesamowitą lekkość, jest dostarczanie czystej radości z jazdy bez zbędnej i przecież tak uciążliwej dla pań wagi.

Epic Joy są skalibrowane na przygotowane trasy. Nie dziwi więc fakt, że wyposażono je w Allride Rocker. Profil ten płynnie łączy podniesienie dziobów z klasycznym wygięciem (camberem) w pozostałej części. To jednym słowem 20% rocker, 80% camber. Kluczową dla płynnej jazdy jest również technologia Era 3.0. To kompendium wielu nowoczesnych rozwiązań, które przyczyniły się do powstania niebywale uniwersalnej narty.

Jako, że Narty Epic Joy 2021 odznaczają się dynamicznym charakterem, znajdziemy tutaj wymieniony już wcześniej Rocker, promień skrętu o progresywnych cechach, a także niezrównane przyspieszenie. Camber jest specjalnie spersonalizowany pod kobiecy styl poruszania się po stoku narciarskim. Rytmika szusów zagwarantowana przez ślizg UHM C. Podkręci on jeszcze bardziej wszelkie emocje.

najlepsze narty HEAD

Narty HEAD Epic Joy + wiązania Joy 11 GW SLR 2021 to ultra lekkie narty. Stworzone przede wszystkim na dobrze przygotowane trasy. Skrzętnie łączą doskonałe cechy trakcyjne z pięknem wizualnym. Dla kobiet, które lubują się w szybkiej, sportowej jeździe. Z nimi każdy narciarski wypad stanie się epicką przygodą!

właściwości nart Epic Joy 2021

Narty HEAD Super Joy 2021

Super Joy 2021
Super Joy 2021

Damskie narty Head Super Joy 2021 są przygotowane na ten sezon w taki sposób, aby poradzić sobie z każdą trasą. Już sama ich szata graficzna, wyraźnie determinuje to do jakiej jazdy zostały przeznaczone. Zgrabne połączenie czerni, szarych kolorów oraz żółci przesądza o ich sportowym charakterze. Właśnie takie są nowe Joy 2021.

Projektantom Head udało się stworzyć narty dla kobiet, które pozwolą im w pełni wykorzystać swoje narciarskie umiejętności. Jest to wybór raczej dla tych zaawansowanych technicznie. Kiedy już wepniesz się w wiązania tych nart możesz być pewna, że każdy Twój zjazd będzie przepełniony dynamiką, a każdy Twój ruch będzie pewny siebie i w pełni kontrolowany. Wykorzystasz z nimi całe swoje niespożyte pokłady energii. Zaimplementowane technologie pozwolą poczuć błogą wygodę w trakcie poruszania się z nimi.

Narty HEAD Super Joy 2021
HEAD Super Joy 2021

Super Joy 2021 charakteryzują się niebywale niską wagę. Jest to jedne z ich znaków rozpoznawczych. W rezultacie pozwalają zaoszczędzić wiele energii, tak by cieszyć się przez cały dzień dynamiczną jazdą.

Zaprojektowane by cieszyć…

Wnętrze nart skrywa już wypróbowaną konstrukcję Carbon Sandwicz Cap. Krótko mówiąc jest to połączenie niezwykle lekkich, a przy tym odpornych na przeciążenia składników jaki są drewno Karuba, Graphene oraz Carbon. To właśnie te składniki determinują o ich tak niskiej i korzystnej jednocześnie dla pań wadze. Deski przestaną być dla Ciebie w końcu za ciężkie! Narty nie będą stanowić zbędnego balastu w trakcie ich noszenia, czy w trakcie precyzyjnego sterowania nimi.

Narty HEAD Super Joy 2021
Narty HEAD Super Joy 2021

Tak samo jak w pozostałych modelach ultralekkiej damskiej linii Joy odnajdziemy technologię Lyt Tech. Stanowi połączenie najlżejszych materiałów w calu dostarczenia maksymalnej wytrzymałości. Projektantom Head udało się sprawnie połączyć wydawać by się mogło to dwa zgoła odmienne światy. Bez zwiększania wagi nart udało się wzmocnić na tyle narty, by w doskonałej kondycji posłużyły przez wiele sezonów i to nawet przy intensywnej eksploatacji. Warto zauważyć, że w rezultacie tej unikatowej dystrybucji wagi stworzono deski o grubszych dziobach oraz ogonach, a cieńszej części środkowej. W wyniku tego każda z pań może sięgnąć po niczym niezaburzoną kontrolę. precyzyjne prowadzenie i niezmiernie łatwe rozpoczynanie każdego skrętu.

Na przygotowanych trasach sprawdzi się Allride Rocker. Idealnie łączy uniesione dzioby z klasycznym wygięciem (camberem) przez całą długość nart. Prócz tego we wnętrzu nart znajdziemy wypróbowaną już Era 3.0 oraz trwały ślizg UHM C.

Narty HEAD Super Joy 2021

Narty HEAD Super Joy + wiązania Joy 11 GW SLR 2021 będą trafionym zakupem jeśli lubisz dynamiczną jazdę na przygotowanych trasach o różnej jakości. Szerokość pod butem narciarskim 75 mm poradzi sobie z różnego rodzaju podłożem. Łączą sportową jazdę z poczuciem pewności siebie i komfortu. Sportowy charakter widoczny już od pierwszego spojrzenia. Przekonaj się sama jak wiele zabawy mogą Tobie dostarczyć właśnie te narty!

właściwości nart Super Joy 2021

Narty HEAD Absolut Joy 2021

HEAD Absolut Joy 2021
HEAD Absolut Joy 2021

Kobiece narty Head Absolut Joy 2021 podejrzewamy, że tej zimy staną się jednymi z najczęściej kupowanych przez panie nart. Biel łączy się czarnymi i szarymi dodatkami. Nie trzeba im nic więcej. Minimalizm nadaje im blichtru. Przepełnioną pełną kobiecą klasą. Będą pasować do każdego stroju na stok!

Pod względem właściwości jezdnych jest to jeden z najbardziej uniwersalnych produktów. Producent zapewnia, że jest to deska na każdą trasę. Trudno się z tym nie zgodzić. Odpowiednie już dla średnio zaawansowanych, szlifujących wciąż swoją technikę. Warto jednak podkreślić, że w pełni zadowolą również te zaawansowana narciarki. Szerokość pod butem jest znacząca, bowiem jest to 79 m. W rezultacie możemy liczyć na stabilną jazdę nawet po muldach, czy innych defektach słabiej przygotowanego stoku. Panie poczują również niezbędną stabilność, kiedy zdecydują się na prędkie przejechanie szlaku. W pełni dadzą się one wówczas kontrolować.

Technologia absolutna…

HEAD Absolut Joy 2021
Absolut Joy 2021

Narty mają za zadanie możliwie jak najbardziej uprzyjemnić jazdę kobietom. Charakteryzują się jak każda deska z serii Joy niesamowitą lekkością. Nie inaczej jest z nartami Absolut Joy 21. Przede wszystkim z tego powodu zastosowano w tych deskach konstrukcję Power Sidewall Jacket. Jest to rdzeń kompozytowo-drewniany. Bez cienia wątpliwości przyczynia się do tak niskiej masy tych nart. Warto jednak podkreślić, że genialnie przy tym tłumi wszelkie drgania, które mają tendencję do pojawiania się zwłaszcza kiedy podłoże jest słabiej przygotowane.

HEAD Absolut Joy 2021
Absolut Joy

Tutaj również znajdziemy technologię Lyt Tech. Bazuje na lekkim drewnie Karuba, a także Graphene. Przebiega on wzdłuż całej długości narty. Wzmacnia ją bez dociążania. Zastosowanie niebywale lekkich materiałów pozwoliło na zastosowanie szerszych dziobów oraz ogona, a cieńszej części centralnej. W rezultacie możemy czerpać radość z łatwej kontroli, czy dokładnego sterowania oraz cieszyć się niezwykle banalnym inicjowaniem skrętów.

Technologia Era 3.0 łączy w sobie znakomite rozwiązania kształtu i geometrii. W wyniku jej zastosowania każda z narciarek może liczyć na lekkość prowadzenia, świetną kontrolę i optymalne chwytanie krawędzi. Płynną jazdę wspiera ponadto Allride Rocker. To bardzo dobry profil na przygotowane trasy. Podniesionego dzioby przechodzą w klasyczne wygięcie (camber) w pozostałej części narty. To 20% rocker, 80% camber. Miejmy na uwadze jednak, że sam camber został w Absolut Joy 2021 specjalnie stworzony na potrzeby kobiet. Zauważmy również, że niebagatelną rolę w tak sprawnym poruszaniu się na tych deskach bierze ślizg UHM C. Cechuje się wysoką trwałością na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Mknie wytrwale do przodu. Raczej do stabilnej jazdy, wpełnioną pewnością siebie.

narty zjazdowe HEAD

Narty HEAD Absolut Joy + wiązania Joy 9 GW SLR 2021 to model dla zaawansowanych narciarek, ale nie tylko. Jedne z najbardziej docenianych kobiecych nart Head. Zachwycają swym delikatnym wzornictwem. Dadzą radę na każdym stoku.

właściwości nart HEAD Absolut Joy 2021

Narty HEAD Real Joy 2021

HEAD Real Joy 2021
HEAD Real Joy 2021

Damskie narty Head Real Joy 2021 to świetny wybór jeżeli planujesz spędzić na stoku cały dzień. Gwarantują komfort i wydajność na niezrównanym poziomie. Wypełnia je elegancka czerń z białymi i szarymi dodatkami kolorystycznymi. Jeżeli stokowa moda ma dla Ciebie znacznie, to te narty przypadną Tobie do gustu. Wyróżniają się swoją subtelnością, a to już bardzo dużo! Będą modne jeszcze przez wiele sezonów jest to bowiem klasyczna czerń. Jeśli idzie o właściwości jezdne to ich budowa została dokładnie przemyślana pod umiarkowany kobiecy styl poruszania się po stoku. Możesz z nimi czerpać efektywną i wygodną jazdę.

Nowe Narty Head Real Joy 2021 charakteryzują się niebywałą lekkością. Nie zmęczą Ciebie i Twoich mięśni, nawet kiedy spędzisz aktywnie na stoku wiele godzin od rana, łapiąc się nawet na nocną jazdę. Przy całej swoje lekkości są bardzo wydajne. To dość sztywne deski, ale nie bez przyczyny. W rezultacie dostarczają efektywną, komfortową i niepozbawiającą całych pokładów energii jazdę po stoku.

Stworzone tylko dla pań…

Narty HEAD Real Joy 2021
Real Joy 2021

Konstrukcja tych nart dla kobiet to znany dobrze Power Sidewall Jacket. Jest to wymieniony już wyżej rdzeń kompozytowo-drewniany. Lekkie drewno otoczone kompozytem świetnie neutralizuje wibracje. Docenimy to zwłaszcza w trakcie jazdy po popularnych, często rozjeżdżonych trasach. Takie miejsce ma zwykle czas pod wieczór, kiedy na stoku wykazują tendencją do pojawiania się muldy i inne stokowe defekty znane tylko narciarzom. Wspomniane wcześniej lekkie drewno to Karuba, które dodatkowo wzmocnione jest Graphenem przez całą długość deski. To właśnie za sprawą takich składników mogła powstać narta o tak niskiej wadze.

Tak jak w każdej Joy i tutaj spotkamy technologię Era 3.0. Najprościej je obrazując; jest to połączenie najlepszych technologii pod względem kształtu i geometrii. Owe rozwiązanie przyczynia się niewątpliwie po tak komfortową lekkość sterowania i precyzyjne chwytanie krawędzi.

Narty HEAD Real Joy 2021
Real Joy

Real Joy to narty niezwykle przyjazne. Dają się bardzo szybko wyczuć. Czynnikiem, który za to odpowiada jest bez cienia wątpliwości specjalny profil tej linii, czyli Allride Rocker. To najlepszy rocker do jeżdżenia po przygotowanych trasach. Dzioby nart są lekko podniesione, a kolejno przechodzą w klasyczny camber w pozostałej części nart. Camber został totalnie spersonalizowany pod kobiece preferencje.

Te piękne narty o klasycznej, głębokiej czerni pozostaną w świetnej kondycji przez wiele kolejnych, zimowych sezonów. Zatroszy się o to m.in. Protective Frame Structure. Pozostając przy detalach, które finalnie mają znaczenie na tak doskonałe właściwości jezdne trudno nie wspomnieć o ślizgu UHM C. Wykazuje się również solidną trwałością, a co za tym idzie wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne. ten ślizg sprzyja oraz przepełnionej komfortem oraz wydajnością jeździe.

Narty Real Joy

Narty HEAD Real Joy + wiązania Joy 9 GW SLR 2021 to synonim komfortu oraz wydajności, której doświadczysz przez cały dzień spędzony na stoku. Lekkie, komfortowe i niemęczące narty. Prawdziwe narty dla kobiet!

właściwości nart HEAD Real Joy 2021

Narty HEAD Pure Joy 2021

HEAD Pure Joy 2021
HEAD Pure Joy 2021

Pure Joy 2021 to rewelacyjne narty dla kobiet, które chcą zrobić prędkie postępy. Sprawdzą się pośród początkujących, ale także i średnio zaawansowanych. Przyciągają wzrok swoją nienaganną kolorystyką. Wizualnie wszystko tutaj pasuje do siebie. Typowa kobieca kolorystyka nart nie sprawi trudności z doborem do nich pozostałego narciarskiego ekwipunku. Jednym słowem te Pure Joy 21 emanują kobiecością.

W prowadzeniu wyważone prowadzenie. Szerokość w talii to 73 mm. Pozwala to na połączenie względnie dynamicznej jazdy, kiedy umiejętności na to pozwolą z jednoczesnym stabilnym i pewnym prowadzeniem. Owa szerokość sprawnie poradzi sobie w przebrnięciu przez rozjeżdżone, czy słabo ubite połacie śniegu. Idealne narty do rozwijania swoich umiejętności w pełnym komforcie prowadzenia.

Narty HEAD Pure Joy 2021
Pure Joy 2021

Główna konstrukcja nart opiera się na lekkim rdzeniu kompozytowo-drewnianym. To Power Sidewall Jacket. Podbija on zdecydowanie tak niską wagę nart. Na tych nartach ma się jeździć przede wszystkim komfortowo. Toteż jak najbardziej zastosowanie tego rodzaju rdzenia ma tutaj sens. Narty nie zostały stworzone do przekraczania indywidualnych barier prędkości i bicia rekordów przejazdu trasy. W spójności projektu i dążeniu do niskiej masy nart uzupełnia je rozwiązanie Lyt Tech. Bazuje ono na wyłącznie najlżejszych materiałach konstrukcyjnych jakimi są drewno Karuba, a także Graphene. Ten ultranowoczesny materiał biegnie wzdłuż całej długości narty i odpowiednio ją wzmacnia, nie przyczyniając się do jej dociążania. W rezultacie pozwoliło to na skonstruowanie szerszych dziobów i piętek, z zachowaniem bardziej cienkiej cienkiej centralnej części deski. Taka geometria dostarczy każdej narciarce niezmąconą niczym kontrolę, dokładność prowadzenia i niezmiernie proste rozpoczynanie każdego skrętu.

Czysta technologia…

Narty HEAD Pure Joy 2021
Pure Joy

W tych nartach dla kobiet Head Pure Joy 2021 nie mogło zabraknąć naturalnie wypróbowanego już, a wciąż przecież tak innowacyjnego rozwiązania Era 3.0. To swoista mieszanka najznakomitszych technologii względem kształtu i niespotykanej geometrii. Kumulacja tych cech udogadniających mknięcie przez zaśnieżony stok, wszystkie narciarki przemieszczające się na tych deskach doświadczą trudnej do porównania lekkości prowadzenia, wzorową kontrolę i najlepsze chwytanie krawędzi.

Camber w Pure Joy 2021 został spersonalizowany względem kobiecych potrzeb. Dodatkowo wyposażono je w przyjazny Allride Rocker. Uznawany za najlepszy od Head profil na przygotowane trasy. Dzioby przechodzą w konwencjonalne wygięcie, czyli camber w pozostałej części desek. To 20% rocker, 80% camber. Warto zaznaczyć, że te przepiękne damskie narty pozostaną przez wiele kolejnych sezonów w doskonałej kondycji za sprawą Protectiv Frame Structure. Równie trwały jest ślizg UHM C. W wyniku jego zastosowania będziemy cieszyć się gładką i komfortową jazdą przez wiele mroźnych zim.

narciarstwo alpejskie w nartach HEAD

Narty HEAD Pure Joy + wiązania Joy 9 GW SLR 2021 to swego rodzaju symbioza designu z powalającą efektywnością jazdy. Przykuwają wzrok swoją wysublimowaną kolorystyką. Jeden z najlepszych wyborów dla początkujących narciarek, chcących zrobić prędki progres.

właściwości nart HEAD Pure Joy 2021

Narty Head Joy 2021 – dostępne już niedługo na Snowsport.pl!

Te słynące za jedne z najlepszych nart już niedługo do kupienia w w naszym internetowym sklepie. Zapraszamy także do przeczytania naszej wcześniejszej publikacji, jeżeli interesuje Ciebie również temat desek snowboardowychDeska Capita 2020 – Najlepsze Snowboardy Z Marsa!

No Comments

Post a Comment