SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

15693
post-template-default,single,single-post,postid-15693,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,smooth_scroll,no_animation_on_touch,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Narty HEAD Rebels 2023

Narty HEAD Rebels 2023

Narty HEAD Rebels 2023

Narty HEAD Rebels 2023 to linia wybitnie sportowych desek. Przeznaczone dla preferujących sportowa jazdę narciarzy, którzy, którzy jeżdżą już na przyzwoitym poziomie technicznym. Znajdziemy w kolekcji narty przeznaczone dla zaawansowanych, typowo zawodnicze, ale także takie, które są przeznaczone do energicznego szusowania, ale mniej pochłaniające energii w prowadzeniu. Zapoznaj się z naszą prezentacją i wybierz najlepszy model dla siebie.

Narty HEAD Rebels e-Race Pro 2023

Narty HEAD Rebels e-Race Pro 2023
Rebels e-Race Pro 2023

Solidny sprzęt dla dobrych technicznie narciarzy. Wszechstronny model dla lubiących sportową jazdę. Skuteczne zarówno w długich, jak i krótkich skrętach. Technologia EMC wydajnie tłumi drgania. Warto nadmienić, że to jedyny na rynku system elektronicznego tłumienia drgań. Wyraźnie niweluje tak niekorzystne wibracje. Można w rezultacie liczyć na zdecydowanie bardziej płynna jazdę. Wymagające w prowadzeniu, dlatego przeznaczone dla dobrych technicznie narciarzy.

Narty HEAD Rebels e-Race 2023

Narty HEAD Rebels e-Race 202
e-Race

Model wyposażon dokładnie w te same technologie co wersja PRO, lecz jest zdecydowanie łatwiejszy od niego w prowadzeniu. W rezultacie jest to genialny wybór dla tych bardziej doświadczonych narciarzy, którzy chcą prędko jeździć, jednakże nie siłować się z nartami. Zorientowane raczej na szusowanie krótkimi skrętami. Deski wyróżniają się również swoją intensywną czernią. Oczywiście na pokładzie EMC i konstrukcja Graphene.

Narty HEAD Rebels e-SL 2023

Narty HEAD Rebels e-SL 2023
HEAD Rebels e-SL 2023

Energiczne narty slalomowe dla tych, którzy preferują jazdę krótkimi skrętami. Zaopatrzone w rozwiązanie skutecznego tłumienie drgań EMC. Możemy liczyć w wyniku tego na płynność i wysoki komfort szusowania. Ekstra do cięcia krótkich wiraży. Mimo sporej dynamiki i zawodniczej charakterystyce nie wymagają dużej energii w prowadzeniu.

Narty HEAD Rebels e-Speed 2023

Narty HEAD Rebels e-Speed 2023
HEAD Rebels e-Speed 2023

Inspirowane modelem e-Speed Pro. Wyposażone w te samą technologię tłumienia wibracji EMC. Wyglądają niemalże tak samo, lecz wybaczają błędy i niedoskonałości w technice prowadzenie nart. W rezultacie jazda na nich będzie zdecydowanie bardziej relaksacyjna. Wzorowy wybór na całodzienną, energiczną jazdę. Konstrukcja Graphene nadaje im pożądanych cech.

Narty HEAD Rebels E SLR 2023

Narty HEAD Rebels E SLR 2023
HEAD Rebels E SLR 2023

Deski wyposażone w pełny rdzeń drewniany, metal i rozwiązanie tłumienia drgań EMC. Owe narty slalomowe serwują płynna jazdę i niebywale wysoka reaktywność. Inspirowane sportowymi nartami slalomowymi, lecz łatwiejsze od nich w prowadzeniu. Dedykowane w rezultacie dla szerszego grona odbiorców. Znajdziemy w nich konstrukcję Worldcup Sandwich z pełnym drewnianym rdzeniem i metalową warstwą. Możemy zatem liczyć na recyzje i dynamikę w czasie jazdy krótkim skrętem.

Narty HEAD Rebels E XSR 2023

Narty HEAD Rebels E XSR 2023
HEAD Rebels E XSR 2023

Nieskomplikowane w prowadzeniu narty race naturalnie o sportowej charakterystyce. Inspirowane deskami raceingowymi. Wyposażone w drewniany rdzeń z pojedyncza warstwą metalu. Serwują wysokie osiągi i wydajność w czasie szusowania na przygotowanej trasie i przyjemność z prowadzenia. Charakteryzują się precyzją i znakomitym trzymaniem krawędzi zarówno w krótkim, jak i w długim skręcie.

Sprzęt Head 2023 dostępne na SnowSport.pl

Narty zjazdowe kupisz w korzystnej cenie na SnowSport.pl. Przeczytaj także nasz poprzedni tekst – Narty Head SuperShape 2023!

No Comments

Post a Comment