SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

15664
post-template-default,single,single-post,postid-15664,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,smooth_scroll,no_animation_on_touch,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Narty Head SuperShape 2023!

Narty Head SuperShape 2023

Narty Head SuperShape 2023!

Oceń ten artykuł.

Narty Head SuperShape 2023 to sprzęt dla narciarzy, którzy uwielbiają szusowanie. Sportowe deski o zaawansowanej technologii. Szeroka gama produktów tej rodziny pozwoli na dopasowanie nart do Twoich umiejętności jazdy i stylu.

Narty HEAD Supershape E-Original 2023

Narty HEAD Supershape E-Original 2023
HEAD Supershape E-Original 2023

Szybkie narty, które dostarczą mnóstwo frajdy z jazdy carvingowej. Wydajne deski dla doświadczonych narciarzy. Dla wszystkich zwolenników carvingu, a także slalomowych skrętów. Wyposażono je w nową technologię EMC, która ogranicza negatywne wibracje i podnosi stabilność, zapewniając płynniejszą jazdę. Szerokość w talii 66 mm predysponuje je do prędkiego szusowanie na przygotowanych stokach.

Należy zaznaczyć, że to konstrukcja o doskonałym rozłożeniu masy, która zapewnia doskonałe poczucie równowagi i pełne panowanie nad nartami. Odnajdziemy w nich także technologię Graphene. To twardszy od diamnetu materiał. W rezultacie Twoje narty poradzą sobie bez wyjątku w każdych warunkach jakie napotkasz na swojej drodze.

Narty HEAD Supershape E-Speed 2023

Narty HEAD Supershape E-Speed 2023
HEAD Supershape E-Speed 2023

Te narty race stworzono dla zaawansowanych narciarzy, którzy preferują jazdę na nartach na przygotowanych trasach. Posiadają charakterystykę all mountain. Stworzone dla doświadczonych narciarzy, którzy lubią energiczną jazdę,

Mimo swojej sportowej charakterystyki i wydajności, są nieskomplikowane w prowadzeniu. Innowacyjna technologia EMC ogranicza niekorzystne wibracje. W wyniku tego podnosi płynność prowadzenia nart. Oczywiście na pokładzie Graphene. Szerokość w talii 68 mm wskazuje na ich sportowy charakter. Pod butem 72 mm. W wyniku tego można powiedzieć, że to niezmiernie uniwersalne narty.

Narty HEAD Supershape e-Magnum 2023

Narty HEAD Supershape e-Magnum 2023
HEAD Supershape e-Magnum 2023

Klasyczne narty all mountain na pokładzie z innowacyjnymi technologiami EMC i Graphene. Skonstruowane dla lubiących uniwersalność narciarzy. Przede wszystkim do jazdy po przygotowanych trasach i sporadycznego zjechania z dobrze przygotowanej trasy. Nie są wymagające w prowadzeniu, a równolegle zapewniają wysoką wydajność i masę radości z jazdy po trasach, czy też poza nimi.

Innowacyjna technologia EMC niweluje negatywne wibracje i podnosi stabilność, co przekłada się na większą płynność jazdy. Sztywność i elastyczność, a jednocześnie niską wagę wnosi technologia Graphene.

Narty HEAD Supershape e-Rally 2023

e-Rally
HEAD Supershape e-Rally 2023

Zbudowane dla wszechstronnych narciarzy. W rezultacie będą usatysfakcjonowani z nich Ci, którzy poszukują wydajności i frajdy w czasie jazdy w każdym terenie. Raczej dla doświadczonych narciarzy, czy też średnio zaawansowanych.

Szerokość pod butem 78 mm pozwala na stabilne prowadzenie. Płynnie przejedzie przez rozjeżdżony stok z muldami, czy poradzi sobie ze świeżym opadem śniegu. W rezultacie można stwierdzić, że narty poradzą sobie na nieubitym śniegu. Do tego znajdziemy w nich technologie EMC i Graphene.

Narty HEAD Supershape e-Titan 2023

e-Titan
HEAD Supershape e-Titan 2023

Narty HEAD Supershape e-Titan 2023

Stworzone dla tych, którzy lubią głęboki śnieg poza trasami. Ich szeroka geometria wskazuje na to, że bez problemu tam sobie poradzą. Ich walory techniczne i pewna jazdę podnoszą innowacyjne technologie EMC i Graphene. Do tego można je klasyfikować również jako narty mountain. Posiadają duży promień skrętu.

Technologia Graphene równomiernie rozkłada masę konstrukcji. W rezultacie zawsze możemy liczyć na znakomity balans i kontrolę. Wibrację i płynność szusowania zapewnia również technologia EMC. Zapewniają wydajność i niezawodność. Szerokość w talii to, aż 84 mm. W wyniku tego możesz szusować nawet po rozjeżdżonych stoku i poza nim.

SuperShape 2023 dostępne na SnowSport.pl

Narty zjazdowe kupisz w korzystnej cenie na SnowSport.pl. Przeczytaj także nasz poprzedni tekst – Jakie Buty Narciarskie Damskie Atomic Z Wąskim Krojem Wybrać?

No Comments

Post a Comment