SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

8680
post-template-default,single,single-post,postid-8680,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Narty HEAD V-Shape V4 2021 – szlifuj technikę!

Narty HEAD V-Shape V4 2021 - szlifuj technikę!

Narty HEAD V-Shape V4 2021 – szlifuj technikę!

5/5 - (1 ocena)

Narty HEAD V-Shape V4 2021 to najbardziej odpowiedni wybór dla wszystkich tych, którzy opanowali już podstawę jazdy i chcą rozwijać swoje umiejętności. Odznaczają się niespotykaną łatwością inicjacji każdego skrętu. Kiedy tylko wepniesz się w te deski , w mig wjedziesz na drogę do perfekcyjnej techniki narciarskiej. Z tą nartą się nie walczy, a szusujesz nią tak jak tylko zechcesz. Wyłącznie Ty dyktujesz to w jaki sposób chcesz pokonać kolejne fragmenty stoku.

Narty HEAD V-Shape V4 2021 - szlifuj technikę

Kto powinien wybrać nowe Narty Head V-Shape V4 2021?

Narty HEAD V-Shape V4 2021
V4

Jak każda nary z linii V-Shape także i V4 odznaczają się niebywałą lekkością. Wszak przynależy do najlżejszej serii desek allround. Bardzo łatwo wchodzą w skręt, są reaktywne i stabilne. Według producentów ten model będzie odpowiedni i najwłaściwszym wyborem dla osób średnio zaawansowanych. Wspomniana łatwość prowadzenia przekłada się na skąpe pochłanianie Twoich zasobów energetycznych. W rezultacie masz więcej siły na dalszą jazdę, dalsze kształcenie swojej techniki i więcej powera na resztę dnia po wielogodzinnym szusowaniu w pięknych okolicznościach zimowej przyrody. Zimowe kurorty narciarskie żyją także nocną porą, warto zatem zostawić sobie więc trochę energii na wieczór…

Technologia sprzyja stabilnej jeździe…

Narty HEAD V-Shape V4 2021
Head V-Shape V4 21

Geometria narty linii V-Shape została skonstruowana przede wszystkim do rekreacyjnej, stabilnej jazdy. V4 dodadzą Tobie tak potrzebnej podczas szlifowania swoich umiejętności pewności siebie. Otrzymasz od nich niezbędne wsparcia w trakcie każdego elementu zjazdu.

Szerokie dzioby pełnią tutaj rolę aktywnego wspomagania w takcie inicjacji skrętu. Wąska piętka pozwala natomiast płynnie wykańczać każdy wiraż. Ta pewność siebie, którą generuje taka geometria sprawia, że możesz pozwolić sobie stopniowo na coraz bardziej odważną jazdę bez obawy, że stracisz panowanie nad nartami.

konstrukcja sidewell jacket

Lekkość to najbardziej charakterystyczna domena nowych nart Head V-Shape V4 2021. Dla jak najlżejszej wagi zostały zbudowane na konstrukcji Superlite Power Sidewall Jacket. Jest to rdzeń kompozytowy. Warto zaznaczyć, że najbardziej newralgiczne dla gładkiej jazdy strefy narty zostały wzbogacone ultranowoczesnym Graphene. Te deski w wyniku tego są w stanie zredukować odczuwalność popełnionych technicznie błędów.

Warto zauważyć, że w konstrukcji narty Head V-Shape V4 2021 charakterystyczne dla tej linii rozwiązanie Era 3.0. To kompensacja najlepszych technologii, które w rezultacie gwarantują niesamowicie łatwe prowadzenie, zwielokrotnioną kontrolę. przyjemne manewrowanie i banalnie proste skręcanie.

Wiązania PR 11 GW BR 78
Wiązania PR 11 GW BR 78

Komfort jazdy zwielokrotnia Allride Rocker. To dość uniwersalny rocker, który sprawdzi się przede wszystkim na przygotowanych stokach, a także w trakcie jazdy w puchu. Tutaj zauważymy, że łączy on podniesienie dziobów z konwencjonalnym wygięciem (camber) w pozostałej części desek. Jednym słowem jest to 20% rocker, 80% camber. Gładą jazdę tych desek wspiera również zaawansowany technicznie ślizg UHM C. Nie służy do popisów, ale do sprawnej, rekreacyjnej jazdy. Nadaje dodatkowej pewności oraz stabilności. Utrzymasz go w doskonałej kondycji nawet przez wiele sezonów.

Szczegóły

Narty Head V-Shape V4 2021 – do kupienia już od września na Snowsport.pl!

narty zjazdowe HEAD
V-Shape 2021

Pozostałe niezbędne elementy narciarskiego ekwipunku również znajdziesz w naszym internetowym sklepie.  Zapraszamy także do przeczytania naszej wcześniejszej publikacji jeżeli interesują Ciebie inne deski z linii V-Shape 2021 “ Narty Head V-Shape V6 2021 – każde warunki należą do Ciebie!

No Comments

Post a Comment