SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

8707
post-template-default,single,single-post,postid-8707,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Narty HEAD V-Shape V4 XL 2021 – uniwersalna maszyna!

Narty HEAD V-Shape V4 XL 2021 - uniwersalna maszyna!

Narty HEAD V-Shape V4 XL 2021 – uniwersalna maszyna!

5/5 - (1 ocena)

Narty HEAD V-Shape V4 XL 2021 to jedna z najbardziej uniwersalnych desek przecież i tak wszechstronnej samej w sobie serii V-Shape. W odróżnieniu do klasycznego modelu V4, wersja XL jest szersza od niej w talii niemalże o 10 mm. W rezultacie na tych dominujących zielenią nartach pojeździmy tam gdzie tylko zapragniemy. Świetne na przygotowane trasy, a za sprawą znacznej szerokości w swojej centralnej części sprawdzą się również podczas pierwszych zjazdów poza trasą. Jeżeli chciałbyś zminimalizować swój sprzęt, zyskać na mobilności to nowa narta V-Shape V4 XL 21 będzie w tym sezonie genialną propozycją. Sprawdź czy Ciebie przekona?!

Narty HEAD V-Shape V4 XL 2021 -  uniwersalna maszyna

Stworzona dla kogo?

Narty HEAD V-Shape V4 XL 2021
Head V-Shape V4 XL 2021

V-Shape V4 XL 2021 to narta wszechstronna. Sprawdzi się już u średnio zaawansowanych jak i u tych doświadczonych narciarzy. Niezależnie od poziomu zaawansowania, doda każdemu narciarzowi pewności siebie. To wszystko to zasługa przede wszystkim wyraźnie szerokiej części centralnej. Sięga ona bowiem, aż 84 mm. W rezultacie będzie to odpowiedni wybór na przygotowane trasy. Prowadzi się przewidywalnie, stabilnie, wręcz majestatycznie. Świetnie pokona wszelkie nierówności terenu, a zwłaszcza muldy powstające na często uczęszczanych szlakach. Daje to Tobie pewność w każdych warunkach terenowych i atmosferycznych. W rezultacie możesz cieszyć się praktycznie zawsze dobrą, porządną jazdą.

Szerokość w centralnej części to także przyzwolenie na jazdę z tymi deskami poza trasą. Za sprawą skrupulatnie przemyślanej geometrii te deski to także idealny wybór na rozpoczęcie przygody szusowania w dziewiczych, niezatłoczonych okolicznościach przyrody. W mig przekonasz się jak taka jazda potrafi napawać radością. Nie prędko będziesz chciał wrócić na te przygotowane, popularne szlaki… Jednak niezależnie co bardziej się Tobie spodoba, to z nowymi Nartami Head V-Shape V4 XL 2021 to Ty decydujesz gdzie chcesz jeździć!

Technologia, która sprzyja…

Narty HEAD V-Shape V4 XL 2021
V4 XL

V-4 XL 21 pod względem właściwości jezdnych zostały dokładnie przemyślane przez projektantów Head. We wnętrzu tych świeżych desek odnajdziemy niebywale lekki rdzeń stworzony z kompozytu, czyli Superlite Power Sidewall Jacket. Genialnie neutralizuje wszelkie drgania i dokłada swoją cegiełkę do ostatecznej lekkości nart. Ponadto doskonałych cech konstrukcyjnych nadaje ultranowoczesny Graphene. Odpowiednio usztywnia deski nie dokładając jej zbędnej wagi.

Warto podkreślić, że nowe Narty HEAD V-Shape V4 XL + wiązania PR 11 GW BR 78 2021 pomimo swojej szerokości, są bardzo dokładne w trakcie prowadzenia i to nawet przy wysokiej prędkości. Tutaj spotkamy również rozwiązanie Era 3.0. To symbioza najlepszych technologii, kształtu i niewiarygodnej geometrii. W wyniku tych zaskakująco pozytywnych cech, każdy narciarz doświadczy lekkości prowadzenia, świetną kontrolę wraz z właściwym trzymaniem krawędzi.

Narty HEAD V-Shape V4 XL 2021 lekkie jak piórko…

Wiązania PR 11 GW BR 78
Wiązania PR 11 GW BR 78

W nowych Head V4 XL21 spotkamy również Konstrukcję Lyt Tech. Jest ona charakterystyczna dla nart o niskiej wadze. Najbardziej obciążone na przeciążenia miejsca zastały wzmocnione wspomnianym już wcześniej Graphene na całej jej długości. W rezultacie zastosowania tych rozwiązań udało się zwiększyć moc desek jak i ich odporność na uszkodzenia mechaniczne. Przy swoje trwałości, te deski są w dalszym ciągu niebywale lekkie. Dzioby i piętki zostały poszerzone, a część centralna jest bardziej cienka. Tym samym narty zyskały bez wysiłkowe manewrowanie i niezmiernie lekką inicjację przy skręcaniu.

konstrukcja Sidewall Jacket
Sidewall Jacket

Narty Head V-Shape V4 XL 2021 wyposażono w dość uniwersalny Allride Rocker. Będzie właściwy na przygotowane trasy, ale sprawdzi się także na nieubitym puchu. Podniesione dzioby desek łączą się kolejno z klasycznym wygięciem (camberem) w pozostałej części nart. Podsumowując krótko to 20% rocker, 80% camber.

Na tych nartach bardzo płynnie będziemy sunąć w dół. Nie bez znaczenia w takich odczuwaniu właściwości jazdy jest ślizg UHM C. Jest on odporny na uszkodzenia mechaniczne. Precyzyjny w swoim działaniu. Nie jest efekciarski. Dostarcza jeźdźcy przede wszystkim stabilności, która w konsekwencji przekłada się na pewność siebie i to niezależnie od tego na jakim podłożu będziemy jeździć.

właściwośći V4 XL 2021

Narty Head V-Shape V4 XL 2021 – do kupienia już od września na Snowsport.pl!

V-Shape 2021
V-Shape 2021

 Odwiedź nasz sklep internetowy by poznać więcej ofert nart i butów narciarskich. Zapraszamy także do przeczytania naszej wcześniejszej publikacji jeżeli interesują Ciebie inne narty z linii V-Shape 2021 “ Narty HEAD V-Shape V4 2021 – Szlifuj Technikę!

No Comments

Post a Comment