SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

8648
post-template-default,single,single-post,postid-8648,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,no_animation_on_touch,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Narty Head V-Shape V6 2021 – każde warunki należą do Ciebie!

Narty Head V-Shape V6 2021

Narty Head V-Shape V6 2021 – każde warunki należą do Ciebie!

5/5 - (1 ocena)

Narty Head V-Shape V6 2021 to deski nad wyraz wszechstronne. Jeżeli chciałbyś zredukować swoją przestrzeń bagażową przed wyjazdem na zimowe ferie i zabrać dla siebie tylko jedną parę nart, a móc na niej jeździć w każdych warunkach terenowych, to V6 będzie jedynym słusznym wyborem. Nie zawiodą Ciebie niezależnie od tego jaką trasę wybierzesz. Model na ten sezon został skrzętnie skonstruowany. W rezultacie nawet trudniejsze technicznie zakręty będą łatwiejsze do pokonania. Doskonałe do dopracowania swoich umiejętności i wjechania z tymi deskami po czasie na wyższy poziom sztuki narciarstwa. To wszystko bez konieczności przesiadania się na inne narty.

Narty Head V-Shape V6 2021 - każde warunki należą do Ciebie

Wybierz je jeżeli lubisz minimalizm…

Narty Head V-Shape V6 2021
V6

Aktualny rynek i technika produkcji nart pozwala dokładnie spersonalizować sprzęt pod umiejętności jak i przeznaczenie narty. Jest to niewątpliwy atut zdobyczy technologicznych z jakim możemy teraz korzystać. Jednak niekiedy mamy wyraźną potrzebę redukcji naszego sprzętu. Dzieje się tak przede wszystkim z przyczyn ograniczonej przestrzeni bagażowej jak i powodów budżetowych. Wówczas należy wybrać możliwie najbardziej wszechstronną deskę. Taką właśnie jest przygotowana na ten sezon Narta Head V-Shape V6 2021. To bardzo uniwersalny model, który sprawdzi się praktycznie w każdych warunkach. Można na niego liczyć również w każdym terenie. Jej przemyślana geometria, optymalny do wykonywania łatwych zakrętów promień skrętu pozwala czerpać z narciarstwa rekreacyjnego czystą, nieskomplikowaną przyjemność. W wyniku tego narciarstwo staje się prostsze, mniej skomplikowane, jednym słowem minimalistyczne.

Narty Head V-Shape V6 2021
Narty Head V-Shape V6 2021

Narta Head V-Shape V6 2021 sprawdzi się już u średnio zaawansowanych. To zasługa przede wszystkim niskiej wagi i wspomnianego już wcześniej przemyślanego promienia skrętu. Mniej doświadczeni narciarze poczują swobodę jazdy. Zaawansowani będą mogli szlifować swoją technikę, tak by stała się ona po czasie jeszcze bardziej precyzyjna. Jazda na tych lekkich nartach to branie przyjemności z narciarstwa.

Najlżejsze rozwiązania…

Narty HEAD V-Shape V6 + wiązania PR 11 GW BR 78 2021 przynależą do jednej z najlżejszych linii nart zjazdowych na rynku. To przede wszystkim ukłon dla rekreacyjnie jeżdżących narciarzy, w celu maksymalnego uprzyjemnienia wrażeń z szusowania.

We wnętrzu V6 21 znajdziemy lekki, drewniany rdzeń, otoczony kompozytem. Ten dość delikatny materiał skutecznie wzmacniają ścianki boczne ABS, a także krągła, górna warstwa wewnętrzna. W rezultacie mamy do czynienia z lekką konstrukcją, która świetnie tłumi wszystkie wibracje. Teraz możemy sprawnie płynąć przez biały sztruks.

konstrukcja Graphene Power Sidewall Jacket
Power Sidewall Jacket

Konstrukcja nart to Power Sidewall Jacket. To niesłychanie nowoczesna budowa narty, która łączy konstrukcje FiberJacket ze scianami bocznymi ABS. Lekka i skrętna narta wyposażona w ściany boczne dla lepszego tłumienia drgań i trzymania krawędzi. Dostarcza wyjątkowe osiągi dla wyjątkowej grupy narciarzy.

Do tak niesamowicie lekkiej wagi jaką odznaczają się te deski przyczynia się niewątpliwie Technologia Lyt-Tech. Rozwiązanie to bazuje na niebywale lekkich składnikach budulcowych. Jest to drewno Karuba oraz ultranowoczesny Graphene. W rezultacie tej symbiozy powstały narty niesłychanie lekkie, a przy tym też wytrzymałe. Możemy być pewni, że w doskonałej kondycji pojeździmy na nich przez wiele kolejnych sezonów.

Ponadto na pokładzie nowych nart Head V-Shape V6 2021 odnajdziemy Rocker i progresywny promień skrętu. Niebywałe przyspieszenie, a także całkiem nowe wrażenia z jazdy gwarantuje technologia Era 3.0. W wyniku połączenia 10% Rockera z 90% Camberem możemy szusować przez cały dzień z niesamowitą lekkością. To jednym słowem doskonały Allride Rocker. Ślizg w jaki wyposażono te wszechstronne narty to UHM C. Nie służy do popisów i rekordowych czasów przejazdu. Sprawdzi się w zamian tego przy względnie rekreacyjnej jeździe.

Właściwości Head V-Shape V6 2021

Narty Head V-Shape V6 2021 – do kupienia już od września na Snowsport.pl!

narty zjazdowe head V-Shape V6 2021
Narty Head V-Shape V6 2021

Te wszechstronne i tak lekkie narty oraz niezbędne do nich wiązania do kupienia w naszym internetowym sklepie. Zapraszamy także do przeczytania naszej wcześniejszej publikacji, jeżeli interesują Ciebie inne narty z linii V-Shape 2021 “ Narty HEAD V-Shape V8 2021 – Płyń Przez Każdy Zakręt!

No Comments

Post a Comment