SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

11658
post-template-default,single,single-post,postid-11658,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Narty męskie dla początkujących – jakie wybrać?

Narty męskie dla początkujących - jakie wybrać

Narty męskie dla początkujących – jakie wybrać?

Narty męskie dla początkujących, a także te dla narciarzy średnio zaawansowanych powinny przede wszystkim umożliwiać jak najbardziej łatwy proces kształcenie techniki narciarskiej. Powinny także być możliwie jak najbardziej wszechstronne, tak by zapewnić płynne i komfortowe zjazdy praktycznie w każdych warunkach na stoku.

zjazdowe dla średniozaawansowanych

Odpowiednie narty dla początkujących muszą również cechować się niską wagą, banalnie rozpoczynać skręcanie i odznaczać się jednocześnie prostotą pokonywania łuków. Przedstawiamy kilka najlepszych nart na początek i do jazdy z umiarkowaną techniką.

Narty męskie dla początkujących Salomon S/MAX 02 JP 2021

Narty męskie dla początkujących Salomon S/MAX 02 JP 2021
Salomon S/MAX 02 JP 2021

To narty, które posiadają w sobie wiele cech z serii S/Max – są nią inspirowane. To znakomita opcja dla wszystkich, którzy rozpoczynają przygodę z narciarstwem i tym, którym zależy zwłaszcza na błyskawicznym uczeniu się dobrej techniki narciarskiej.

Dzięki swojej lekkości w prowadzeniu dostarczą na stoku masę zabawy. Tymi właśnie walorami pozwolą na prędki rozwój. Budowa nart jest skrupulatnie przemyślana. W wyniku tego bez dwóch zdań usprawniają sterowanie deskami.

Ponadto to silne narty i odporne na uszkodzenia mechaniczne. W rezultacie nieco większej szerokości w talii, wniosą do jazdy na stoku komfortową stabilność. Wyróżniają się ponadto niską wagą. Genialna opcja dla osób, którym zależy na dokształceniu swojej techniki.

Taliowanie: 155 cm – 120 mm-72 mm-99 mm. Promień skrętu 12.0 m

Narty męskie dla początkujących Fischer RC Trend 2021

Narty męskie dla początkujących Fischer RC Trend 2021
Fischer RC Trend 2021

Fischer RC Trend powinny być zdecydowanie odpowiednim wyborem jeżeli poszukujesz nart męskich All Mountain dla początkujących i tych średnio zaawansowanych. Wyposażone w niezwykle wszechstronny On-Piste Rocker. W swojej konstrukcji bazują m.in. na włóknie szklanym.

Charakteryzują się do tego niską masą i naprawę zadawalającym poziomem elastyczności. Pozwolą na frywolne i banalne wręcz wykonywanie wiraży. Nie pochłaniają przy tym energii. Jeżeli zdecydujesz się na te narty od austriackiego producenta to Twoje każda wyprawa na stok będą bez dwóch zdań wyśmienitą zabawą. Wypoczywaj z nartami aktywnie.

Narty Fischer RC Trend + RS 9 GW SMU 2021 wyposażono prócz tego w tzw. “skórę węża”. Co to oznacza? Otóż to, że powierzchnia desek posiada charakterystyczną, chropowatą strukturę. W rezultacie taka struktura jest dużo bardziej odporna na zarysowania od nart lakierowanych na gładko.

Dzioby nart są zabezpieczone specjalnymi noskami. Dokładnie chronią one przed uszkodzeniami mechanicznymi. Narty zapewniają dynamiczne szuoswanie z niezwykle płynną inicjacją skrętów. Chronią również przez przypadkowym złapaniem krawędzi. Wszystkie te cechy niewątpliwie usprawniające jazdę przy zachowaniu bardzo przyzwoitych osiągów o poprawnej dynamice.

Taliowanie: 165 cm – 118 mm-73 mm-101 mm.

Narty męskie dla początkujących Fischer Progressor F17 2021

Narty męskie dla początkujących Fischer Progressor F17 2021
Fischer Progressor F17 2021

Fischer Progressor F17 SMU 2021 pojawiły się w tym sezonie w ciemniejszej kolorystyce. Odpowiedni wybór dla początkujących oraz średnio zaawansowanych. Posiadają zapas mocy, co oznacza, że można szusować na nich z dużymi prędkościami. Wzorowo wyważone. W rezultacie gładko suną po przygotowanym stoku. Poczujesz z nimi przyjemne odczucia z jazdy i niezwykle płynne prowadzie przez zakręty.

Ta narta cechuje się sportowym charakterem oraz genialną trakcję z łatwością sterowania. Cieszą się dużą popularnością wśród sporej grupy narciarzy.

Należy jeszcze wspomnieć o ich wadze, która jest najmniejsza w swojej kategorii. Wniosą sporą wydajność, a to wszystko przy tak niskiej masie własnej. Zaawansowane technologie takie jak Razor Shape i Air Tec Ti powodują to, że wszystko z nimi jest przez nas do osiągnięcia na stoku.

Unikatowa geometrii i system Dual Radius deski z serii Progressor idealnie sprawdzą się na wirażach. Charakterystyka tych desek jest typowo slalomowa jak i gigantowa.

Taliowanie: 167 cm – 120 mm-73 mm-103 mm. Promień skrętu 14 – 17 m

Narty męskie dla początkujących i średnio zaawansowanych na SnowSport.pl!

zjazdowe dla średniozaawansowanych

Idealne do zaczęcia narciarskiej przygody jak i dla średnio zaawansowanych Narty zjazdowe męskie znajdziesz w naszym zimowym sklepie. Przeczytaj również nasz wpis o najlepszych nartach damskich na start „Narty Dla Kobiet Dla Początkujących – Które Wybrać?”.

No Comments

Post a Comment