SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

9794
post-template-default,single,single-post,postid-9794,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Narty Rossignol Hero 2021 – zostań bohaterem stoku!

Narty Rossignol Hero 2021

Narty Rossignol Hero 2021 – zostań bohaterem stoku!

5/5 - (1 ocena)

Narty Rossignol Hero z sezonu 20/21 to iście bohaterska linia nart. Stworzone dla herosów, którzy nie boją się dynamicznej jazdy i nie odpuszczają, nawet jeżeli linia stoku przebiega prosto, pionowo w dół. Dla entuzjastów adrenaliny, którzy nie lubią nudy.

Narty Rossignol Hero

Rossignol dzięki tej serii udowadnia, że nawet narty tak naprawdę stworzone dla wyczynowców, nie muszą iść na kompromis pomiędzy rewelacyjnymi osiągami, a dostarczeniem kontroli i stabilną jazdą. Z tymi deskami szybkie, carvingowe skręty będą należeć do Ciebie. W artykule przedstawiamy najciekawsze pozycje z sezonu zimowego 2021.

Narty Rossignol Hero Elite LT TI 2021

Narty Rossignol Narty Rossignol Hero Elite LT TI
Hero Elite LT TI 2021

Model Hero Elite LT TI to narty race dla wielkich entuzjastów prędkiego szusowania po stoku. Jeżeli Twoja technika i czasy przejazdu przewyższają największych zawodowców, to właśnie te narty będą dla Twoich wysokich potrzeb należytym wyborem.

Narty klasy GS, które rzeczywiście będą najlepsze przede wszystkim do technicznej jazdy. Jesteś miłośnikiem mocy i wysokich prędkości? Jeżeli tak to te narty w pełni Ciebie zadowolą. Skonstruowane w taki sposób, aby do każdego przejazdu dodać ogrom dynamiki. Błyskawicznie będziesz się bujać na nich od jednej krawędzi do drugiej. Pomimo zawrotnych prędkości da się z nimi dokładnie kontrolować trasę przejazdu.

Nowa technologia Line Control Technology (LCT) z węższą talią 71-milimetrów i wydłużonym taliowaniem zapewniają wspomnianą już precyzję, moc i tak błyskawiczne przechodzenie z krawędzi na krawędź. Eliminując odkształcenia gwarantuje jednoczenie ogromną stabilność i najlepszą trajektorię.

Deski nagradzane prestiżowymi wyróżnieniami.

Narty Rossignol Hero Elite ST TI

Narty Rossignol Hero Elite ST TI
Hero Elite ST TI 2021

Deski Hero Elite ST TI to również model przede wszystkim dla entuzjastów jak najszybszych przejażdżek. Jeżeli lubisz zawrotną prędkość, czuć dreszczyk emocji i adrenaliny to Rossignol przygotował sprzęt narciarski specjalnie dla Ciebie.

To znakomite slalomówki tego francuskiego producenta zaprojektowane do technicznej jazdy po przygotowanych, dobrych jakościowo trasach. Wąska talia mierząca zaledwie 68 milimetrów, krótsze taliowanie są gwarantem dynamiki, wypełnienia energią każdego zjazdu.

Jesionowy rdzeń sprawia, że pokonywanie kolejnych metrów, nawet z wysokimi prędkościami będzie płynne i responsywne. Jesion sprawia, że nawet po wielu kolejnych sezonach deski będą tak samo żywotne jak w chwili kupienia.

To bardzo lekki narty, które natychmiast reagują na każdą inicjację skrętu. Flex nart doskonale tłumi drgania i gwarantuje znakomity przekaz energii na krawędzie.

Narty Rossignol Hero Elite Plus TI

Narty Rossignol Hero Elite Plus TI
Hero Elite Plus TI 2021

W modelu Elite Plus Ti tak jak zresztą w całej serii Hero możemy liczyć na doznania prędkości na przygotowanych trasach po wpięciu się w wiązania tych nart zjazdowych. Jeżeli preferujesz slalomową, techniczną jazdę to możesz wybrać właśnie te deski.

Charakteryzują się idealnym wyważeniem i relatywnie niską masą. technologicznie bardzo zbliżone do nart dla zawodowców, które jednak potrafią obdarzyć komfortem szusowanie po przygotowanych trasach. Dzieje się tak przede wszystkim za sprawą nieco szerszej talii, która wynosi w tym modelu 78 mm. Konstrukcja wspierana przez rozwiązanie z titanalem. Jesion nadaje nartom właściwej sprężystości. Narta nawet po latach będzie wykazywać się optymalną responsywnością. Inicjację skrętu wspiera tutaj również technologia LCT.

To sprzęt dla dobrze jeżdżących narciarzy. Dostarczą Tobie ogromnych dawek adrenaliny.

Narty Rossignol Hero Elite MT CA

Elite MT CA
Hero Elite MT CA 2021

Deski Rossigniol Hero Elite MT Ca z sezonu 2021 to sprzęt, z którym niestraszne zawrotne prędkości. W tym modelu usztywniający i wzmacniający deski titanal został zastąpiony Carbonem. Doskonałą kontrolę nad nartami wspiera Line Control Technology. To właśnie ona odpowiada za doskonałą kontrolę w trakcie tych najszybszych przejazdów. Jest to wyraźnie odczuwalne. Ponadto dzięki temu narciarz zyskuje wysoką sterowność, moc i poczucie komfortowej stabilności.

Wyposażone w szeroką talię 74 m, która właśnie daje tak dokładną i łatwą możliwość skręcania. Deski zostały usztywnione włóknem węglowym. W rezultacie są one jednocześnie lekkie i sztywne. W wyniku swojej wysokiej sztywności korzystnie wpływa na dynamikę i prędkość transferu energii. Ten materiał przyczynia się przede wszystkim do ich niskiej masy i wysokiej skuteczności.

Rdzeń z drewna topoli niewątpliwie przyczynia się do równowagi pomiędzy masą, a optymalną elastycznością. W rezultacie uzyskano tak uniwersalne deski z ogromną mocą kiedy trzeba przycisnąć i polecieć na kreskę prosto w dół.

Narty Rossignol Hero 2021 do kupienia na SnowSport.pl!

Hero sprzęt narciarski

Jeżeli chcesz zostać bohaterem stoku i wyprzedzić na nim wszystkim to koniecznie zajrzyj do naszego sklepu i wybierz swoje narty zjazdowe na snowsport.pl. Zachęcamy także do lektury naszego wpisu o nartach skiturowych Narty Skiturowe K2 – Poznaj Prawdziwe Piękno Gór!

No Comments

Post a Comment