SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

9931
post-template-default,single,single-post,postid-9931,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Narty Rossignol React 2021 – znajdź swój rytm!

Narty Rossignol React 2021 - znajdź swój rytm

Narty Rossignol React 2021 – znajdź swój rytm!

5/5 - (1 ocena)

Narty Rossignol React 2021 to deski, z którymi poczujesz ducha rywalizacji! To kolekcja nart od francuskiego producenta zaprojektowana dla miłośników jazdy po przygotowanych trasach. To kompaktowy sprzęt o race’owym rodowodzie. Wpinając się w nie migiem poczujesz przypływ siły, swobodny rytm swoich przejazdów i perfekcyjne panowanie nad nartami na zakrętach. Szybko wejdziesz w wiraże i zwinnie wykończysz każdy łuk. Polubisz też poczucie równowagi. Warto zaznaczyć, że ta seria nart została tak skonstruowana, aby nawet w trakcie pokonywania stoku z wysoką prędkością nie wymykały się one spod kontroli. Wycinanie skrętów przysporzy Tobie ogrom radości! Znajdziesz też w końcu swój rytm zjazdów!

Narty Rossignol React 2021 - znajdź swój rytm

Narty Rossignol React 10 TI 2021

Narty Rossignol React 10 TI + wiązania NX 12 Konect GW B80 2021 - opis, recenzja
Rossignol React 10 TI 2021

To narty zjazdowe, które prowadzą się tak jak im to nakażesz. Od teraz to wyłącznie Ty decydujesz o tym w jakim rytmie pokonujesz kolejne metry stoku. Konstrukcja nart Rossignol React 10Ti jest inspirowana deskami z zawodów Pucharu Świata.

Titanal zastosowany w ich budowie gwarantuje dodanie mocy i znakomite rezultaty w trakcie jazdy carvingowej. W rezultacie będą właściwie dla bardziej doświadczonych narciarzy, a nawet ekspertów. Technologia Flex Tip pozwala na bardzo płynne pokonywanie zakrętów. Ta innowacyjna technologia pozwala właśnie na szybkie wejście w skręt i płynne wykończenie go łukiem. Ponadto czujesz przy tym cały czas równowagę, odpowiedni zapas siły i poczucie znacznej prędkości. Te deski będziesz mieć cały czas pod kontrolą.

Profil On-Trail Rocker wykazuje się w trakcie prowadzenia błyskawiczną inicjacją skrętu. Ponadto wyróżnia się olbrzymią dynamiką i idealnym trzymaniem krawędzi.

Narty Rossignol React 8 HP 2021

Narty Rossignol React 8 HP + wiązania NX 12 Konect GW B80 2021 - opis, recenzja
Rossignol React 8 HP 2021

W rdzeniu desek React 8 HP titanal zastąpiono jeszcze lżejszym carbonem. Włókna węglowe i bazaltowe korzystnie wpłynęły nie tylko na usztywnienie nart, a także na obniżenie ich wagi. W rezultacie sterowanie nimi nie przysparza problemu, wręcz będzie płynąć od zakrętu do zakrętu wzdłuż całej szerokości stoku.

Będą doskonała dla nieco bardziej zaawansowanych narciarzy. To doskonałe deski by przekonać się lub też poznać smak narciarstwa sportowego. Poznasz odrobinę tego co czują zawodowcy na trasach zjazdowych. Tutaj znajdziemy również już przytoczoną wcześniej technologię Flex Tip. To właśnie dzięki niej tak łatwo z tymi nartami będziemy mogli wypracować swój własny rytm zjazdów. Zyskamy również na przyspieszeniu.

W konstrukcji nart znajdziemy ponadto technologię LCT, czyli Line Conrol Technology. Wyraźnie przyczynia się ona do redukcji odkształceń. W rezultacie narciarze nawet przy pokonywaniu kolejnych metrów stoku z dużą prędkością, będą odczuwać całkowitą kontrolę.

Narty Rossignol React 6 Compact 2021

Narty Rossignol React 6 Compact + wiązania Xpress 11 GW B83 2021 - opis, recenzja
Rossignol React 6 Compact 2021

React 6 Compact od Rossignol to deski przeznaczone przede wszystkim dla średnio zaawansowanych, bądź zaawansowanych narciarzy. Swobodna jazda carvingowa jest cudownym uczuciem, które z tymi nartami niewątpliwie pokochasz. Przeznaczone naturalnie na przygotowane trasy.

Budowy w typie Sidewall, która posiada pionową ściankę boczną zapewnia trzymanie krawędzi na wyczynowym poziomie, a także niedoścignioną precyzję oraz moc. Taliowanie jest tutaj wyraźne, co przekłada się na znacznie ułatwienie w trakcie jazdy carvingowej.

Serce nart to drewno Poplar woodcore. Zbudowane jest tak naprawę z drewna topoli z domieszką włókna szklanego. Te składniki budulcowe w tym tak newralgicznym elemencie nart wnoszą przede wszystkim płynność i szybkość reakcji na niedościgniony dla innych poziom. Topola wpływa na żwawość desek.

Ciekawe oferty pozostałych elementów narciarskiego ekwipunku znajdziesz również u nas.

Narty Rossignol React 2021 znajdziesz na SnowSport.pl!

sprzęt narciarski Rossignol - opis, recenzja

Te wyróżniającą się seria nart od francuskiego producenta znajdziesz w naszym zimowym sklepie na snowsport.pl. Zachęcamy także do lektury naszego artykułu o nartach biegowych Jaki zestaw do narciarstwa biegowego wybrać?

No Comments

Post a Comment