SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

9449
post-template-default,single,single-post,postid-9449,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,smooth_scroll,no_animation_on_touch,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Narty Salomon S/Force 2021 – dla koneserów!

Narty-Salomon-S-Force-2021-dla-koneserow

Narty Salomon S/Force 2021 – dla koneserów!

Narty Salomon S/Force 2021 to zupełnie nowa linie z serii tego francuskiego producenta. Oferowana równolegle z serią XDR, którą mają w przyszłości zastąpić. Zdecydowanie jedna z najciekawszych propozycji Salomona na ten sezon. Jest to oryginalna seria all mountain. W tej gamie znajdziemy narty dla różnego stopnia zaawansowania. Całościowo charakteryzuje się łatwością prowadzenia i sterowanie, płynnością przechodzenia z krawędzi na krawędź i dużą dawką stabilności odczuwalną nawet przy szybszym szusowaniu. Można na niej jeździć spokojnie, dostojnie, ale kiedy tylko zapragniesz, będziesz mógł pokusić się na błyskawiczny i komfortowy zjazd w dół. Nie będą te narty wysysać z Ciebie energii. Świetna propozycja dla narciarzy, którzy potrzebują nad wyraz uniwersalnych nart. W publikacji opiszemy kilka najciekawszych propozycji na sezon 2020/2021!

Narty Salomon S/Force 2021 - dla koneserów!

Narty Salomon S/Force Bold + Wiązania Z12 GW F90 G 2021

Salomon S/Force Bold + Wiązania Z12 GW F90 G 2021
Salomon S/Force 2021

Deski S/Force Bold z sezonu 20/21 to sprzęt narciarski przede wszystkim dla znakomitych technicznie narciarzy. Jeśli chodzi o wrażenia płynące z jazdy na nich to można oczekiwać najwyższego poczucia stabilności i czerpania przyjemności ze znacznej prędkości jaką są w stanie wygenerować. Przeznaczone wyłącznie na przygotowane trasy. Odznaczają się doskonałym trzymaniem.

Warto zaznaczyć, że świetnie wybierają nierówności terenu. W rezultacie dadzą radę przejechać płynnie nawet przez muldy. To maszyna, która pokona przeszkody i nierówności na stoku. Błyskawicznie zareagują na każdy z Twoich ruchów. Nie obawiaj się również z nimi utraty kontroli nad krawędziami nart. Obdarzona znaczną dynamiką, którą poczujemy przede wszystkim na zakrętach. Jeżeli tylko zechcesz to pomkniesz na niej błyskawicznie w dół stoku. Genialne łączy właśnie poczucie stabilności z prędką jazdą.

Łatwe pokonywanie owych nierówności to zasługa w dużej mierze dziobów Crossover. Zwiększa on wydatnie poczucie stabilności. Wszystko to niezależnie od warunków śniegowych. Pochłania starannie prócz tego drgania. W wyniku tego otrzymujemy wzorowy wręcz kontakt nart ze śniegiem.

Narty Salomon S/FORCE 9 + wiązania M11 GW L80 2021

Narty Salomon S/FORCE 9 + wiązania M11 GW L80 2021
Salomon S/Force 2021

Salomon S/FORCE 9 przygotowane na sezon 20/2021 to dobry wybór dla średnio zaawansowanych narciarzy, który już są dość pewni swoich umiejętności. Bardzo dobrze łączą walory szybkościowe z wyraźnie odczuwalnym poczuciem stabilności. Przeznaczone na przygotowane trasy. Swobodna jazda w równych jakościowo warunkach śniegowych i stokowych nie jest dla nich najmniejszych problemem.

Takie właściwości są możliwe przede wszystkim za sprawą niezwykle przemyślanej geometrii. Płyta Edge Amplifier rewelacyjnie przekazuje całą wygenerowaną podczas jazdy energię bezpośrednio na krawędź. W rezultacie zyskujemy idealne jej trzymanie.

Drewniany rdzeń rewelacyjnie tłumi wszelkie wibracje, które przecież tak często mają tendencję do pojawiania się zwłaszcza przy jeździe z większą prędkością na liczniku. Poczujemy również wysoką sprężystość tych desek. Single Ti Laminate wzmacnia rdzeń, dociąża nartę we właściwych miejscach. Ponadto przyczynia się również do lepszego trzymania krawędzi.

Narty Salomon S/FORCE 7 + wiązania M10 GW L80 2021

7 + wiązania M10 GW L80 2021
Salomon S/Force 2021

S/FORCE 7 to sprzęt, który będzie najbardziej odpowiedni dla narciarzy pragnących płynnie i łatwo pracować nad swoją techniką. Nie oznacza to, że nie można na nich pokusić się na szusowanie w dół stoku z większą prędkością. To jednocześnie narty dla ambitnych osób, stawiających sobie wysokie cele. Możesz być pewien z nimi optymalnego kontaktu z nawierzchnią. W rezultacie na nartach poczujesz się pewniej i będziesz mógł śmiało pozwolić sobie na więcej. To właśnie jest najlepsza droga do nabierania nowych umiejętności.

Wysoka stabilność zagwarantowana za sprawą drewnianego rdzenia. Wnosi on do jazdy dodatkowo dynamiczność i potrafi wybaczać braki umiejętności w technice jazdy. Rocker na dziobie przede wszystkim łączy stabilność z płynnym wybieraniem nierówności terenu. W wyniku takich właściwości zapewnia stabilną jazdę w niemalże wszystkich warunkach śniegowych.

Budowa ścianek bocznych ABS przekłada się na zapewnienie genialnych osiągów, panowania nad nartami i komfortową jazdę. Niska masa również ma znaczenie na łatwość manewrowania.

Sprawdź również naszą ofertę kijów narciarskich!

Narty Salomon S/Force 2021 do kupienia na SnowSport.pl

Narty Salomon S/Force 2021

Produkt Salomon S/MAX W 2021 dostępny już na snowsport.pl. Zachęcamy również do przeczytania naszej poprzedniej publikacji o nartach Salomon S/Max “Narty Salomon S/Max W 2021 – Dla Kobiet!

No Comments

Post a Comment