SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

16645
post-template-default,single,single-post,postid-16645,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,smooth_scroll,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Narty Volkl Deacon 2024 – opinia ekspertów

Narty Volkl Deacon 2024

Narty Volkl Deacon 2024 – opinia ekspertów

Oceń ten artykuł.

Narty Volkl Deacon 2024 stanowią prawdziwe dzieło sztuki, które wyczarowuje niezwykłe doznania na stoku. To linia nart, która doskonale łączy w sobie precyzję oraz wszechstronność. Spełniają oczekiwania zarówno doświadczonych narciarzy, jak i tych dopiero rozpoczynających swoją przygodę na w czasie zjazdów na śniegu. DEACON to gwarancja doskonałego skrętu i kontroli w każdych warunkach, a zarazem przyjemności, jaką niesie jazda na nartach. W niniejszym artykule przyjrzymy się bliżej tej fascynującej serii, odkrywając, dlaczego narty DEACON są tak cenione przez miłośników narciarstwa na całym świecie.

O marce Volkl

Volkl to renomowana marka specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości sprzętu narciarskiego od ponad 100 lat. Firma ta cieszy się uznaniem zarówno wśród profesjonalistów, jak i amatorów narciarstwa na całym świecie. Produkty Volkl wyróżniają się innowacyjnymi technologiami, doskonałą jakością wykonania i niezawodnością. Narty oraz akcesoria tej marki są projektowane z myślą o spełnieniu różnorodnych potrzeb i oczekiwań narciarzy, niezależnie od poziomu zaawansowania. Volkl to symbol zaufania i jakości w świecie sportów zimowych.

Narty Volkl Deacon X 2024

Narty Volkl Deacon 2024 - opinia ekspertów

Deski Volkl Deacon X z wiązaniami narciarskimi VMotion 10 GW 2024 stanowią doskonały wybór dla narciarzy początkujących. Zapewniają łatwe rozpoczęcie skrętu, płynną jazdę i pozwalają na brak zmartwień!

Deacon X w połączeniu z wiązaniami VMotion 10 GW wyposażone są w technologię Tip Rocker, co umożliwia łatwą inicjację skrętu i zapewnia płynną jazdę. System wiązań vMotion1 zapewnia efektywne przenoszenie energii na narty. Dzięki nowej geometrii z krótszym promieniem skrętu oraz ścianką boczną Center Sidewall, ten model nart zyskuje na żywotności.

Narty Volkl Deacon 2024 - opinie specjalistów

To genialny allrounder, idealny zarówno dla początkujących narciarzy, jak i dla tych, którzy jeżdżą rekreacyjnie i szukają uniwersalnych nart, odpowiednich na różne warunki górskie. Ten sprzęt z pewnością nie zawiedzie waszych oczekiwań i pomoże w wypracowaniu dobrych nawyków w technice jazdy.

Nowoczesny system wiązań Marker VMotion na płycie DEMO pozwala na płynną regulację rozstawu wiązań. Tylna część wiązań Twin Cam Light ułatwia wpięcie i wypięcie z wiązań. W rezultacie dodaje to pewności w trzymaniu krawędzi w wymagających warunkach śniegowych i na lodzie. Narty dostarczane są w komplecie z wiązaniami MARKER vMotion 3 10 GW.

Narty Volkl Deacon 72 2024

Narty Volkl Deacon 72 2024 - opinie eksperta

Volkl Deacon 72 z wiązaniami rMotion3 12 GW 2024 to prawdziwe mistrzostwo w zwrotności podczas każdego rodzaju skrętu. Rozwijaj swój talent na stoku!

Te narty Volkl Deacon 72 z wiązaniami rMotion3 12 GW 2024 doskonale sprawdzają się zarówno w długich, krótkich, jak i wąskich skrętach. Nadają się do zarówno rekreacyjnej, jak i sportowej jazdy, niezależnie od tego, czy jest śnieg puchowy czy twardy sztruks. Są idealne dla tych, którzy pragną cieszyć się jazdą carvingową.

Narty Volkl Deacon 72 2024 - opinie narciarzy

W ich konstrukcji wykorzystano zaawansowane technologie. M.in. takie jak 3D.Glass w przedniej i tylnej części narty oraz rdzeń Multilayer Woodcore z mieszanką drewna topoli i buku. Dwie cienkie warstwy titanalu pokrywają całą powierzchnię nart, co zapewnia niesamowitą zwinność. Narty Deacon 72 Red reagują na skręt z wyjątkowo niskim wysiłkiem, co sprawia, że jazda nimi to czysta przyjemność

Sprzęt marki Volkl znajdziesz na SnowSport.pl

Narty zjazdowe znajdziesz na SnowSport.pl. Przeczytaj także nasz poprzedni tekst – Narty Salomon E S/MAX 2024 – Nowa Kolekcja!.

Narty Volkl Deacon 2024 - opinia ekspertów
No Comments

Post a Comment