SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

4070
post-template-default,single,single-post,postid-4070,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Nowa kolekcja Dalbello 2019 – galeria

Nowa kolekcja Dalbello 2019 – galeria

Buty narciarskie Dalbello 2019 to kilkanaście nowych modeli – zaawansowane technologie i nietuzinkowy design, sprawiają, że te włoskie cacka z roku na rok są coraz bardziej pożądane. Dalbello to niezwykle wygodne i komfortowe buty, Ich konstrukcja zapewnia doskonałe dopasowanie do stopy, nawet w jej mocno newralgicznych strefach. Lekkie, a za razem mocne i wytrzymałe, doskonale utrzymują stopę nawet podczas szybkiej i dynamicznej jazdy.

Dalbello 2019 – technologie w pigułce

GripWalk – innowacyjne rozwiązanie mające na celu ułatwić chodzenie w butach narciarskich. Zaokrąglona podeszwa to większy komfort użytkowania. Dostępny w 90% kolekcji modeli Dalbello.

My Fit – innowacyjny system dopasowania butów – teraz skorupy i but wewnętrzny można personalizować na kilka sposobów, jednym z nich jest technologia Contour 4, która tworzy “strefy komfortu” w czterech krytycznych punktach dopasowania: kostki, pięty, śródstopia i kości łódkowatej.

Cabrio Design – but został podzielony na trzy części – skorupę, cholewki i język, dzięki czemu buty są wygodne i elastyczne, jednocześnie doskonale chronią i usztywniają stopę.

Dalbello 2019 – historia marki

Kolekcja Dalbello 2019 powstała we współpracy z wybitnymi sportowcami, których doświadczenie pomaga nam ulepszać i rozwijać kolejne modele. Bliska relacja między czołowymi zawodnikami a najlepszymi inżynierami i projektantami, pozwala na tworzenie nie tylko unikalnych produktów, ale czegoś o wiele ważniejszego – wielkiej rodziny Dalbello złożonej zarówno z pracowników firmy, jak i z użytkowników butów.

Praca zespołowa, będąca nieodłącznym elementem polityki firmy, napędza ich do działania, a we ,,włoskiej rodzinie” tkwi sekret i siła marki Dalbello. Jej przedstawiciele są dumni z wartości przyświecających ich działalności oraz z możliwości współpracy z wielkimi postaciami, których wiedza i zaangażowanie pomagają nieustannie rozwijać ten projekt.

Zobacz powiązany artykuł na temat BUTÓW narciarskich: Buty Narciarskie – Wszystko Co Powinieneś O Nich Wiedzieć.

Zobacz produkty z kolekcji DALBELLO w naszym sklepie internetowym.

No Comments

Post a Comment