SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

4048
post-template-default,single,single-post,postid-4048,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Nowa kolekcja Marker 2019 – galeria

Nowa kolekcja Marker 2019 – galeria

Nowy sezon – nowe produkty, nowe technologie, nowa kolekcja Marker 2019. Wiodący na rynku producent wiązań, kasków, gogli i akcesoriów zaprezentował już swoją nową kolekcję na sezon 2018/2019. 

Marker 2019 – historia marki w pigułce

Marker to globalny lider wśród producentów wiązań narciarskich.  Pozycja ta została osiągnięta dzięki ciągłym innowacjom, najnowszym rozwiązaniom technicznym, legendarnej jakości oraz dążeniu do tego żeby narciarstwo stało się sportem jak najbardziej bezpiecznym. Założyciel marki Marker – Hannes Marker, który był instruktorem narciarstwa jako pierwszy stworzył w 1952 wiązania bezpiecznikowe (z funkcją wypinania). Na pomysł ten wpadł chcąc rozwiązać problem częstych urazów, kontuzji i złamań wśród swoich kursantów uczących się narciarstwa. Sama konstrukcja pierwszych wiązań Marker była również rewolucyjna, czego przykładem może być model Rotomat. Był on dużo lżejszy niż wiązania skrzynkowe a przewyższał je zakresem wartości sił wypięcia. Ostatnie znaczące rozwiązanie wprowadzone do wiązań marker to tłumik Xcell. Dział on w ten sposób, że przy silnych i krótkich impulsach wiązania są dodatkowo zabezpieczane przed niechcianym wypięciem, natomiast przy wartościach sił mogących być niebezpiecznymi dla narciarza, buty wypinają się swobodnie i lekko.
Doświadczenie, innowacyjność, zaawansowana technologia to główne czynniki, które zapewniają marce Marker dominację od ponad 60 lat na rynku.
Sprawdź poniżej co nowego pojawia się w produktach Marker 2019.

Marker 2019 – technologie w pigułce

Innowacyjny system MAP Protection, to nowość Markera zastosowana w kaskach narciarskich, po to, aby jeszcze lepiej chronić nas na stoku. MAP to wielokrotna absorpcja wstrząsów, zdecydowanie niższa waga oraz niesamowity komfort użytkowania.

Sole.ID to ukłon w stronę wszechstronnych narciarzy – jedno wiązanie pasuje do butów do narciarstwa zjazdowego oraz do tych z podeszwą do touringu, SOLE.ID dostosujesz w kilka sekund.

X-cell, to zupełnie nowa technologia z wykorzystaniem magnezu w swojej konstrukcji. Zastosowana w palcach i piętach absorbuje nawet najmocniejsze wstrząsy i sprawia, że but zawsze znajduje się na swoim miejscu. Poprawia to kontrolę nad nartami podczas jazdy na stoku.

GripWalk – innowacyjne rozwiązanie mające na celu ułatwić chodzenie w butach narciarskich. Zaokrąglona podeszwa w butach narciarskich to większy komfort dla użytkowania. Rozwiązanie to wymaga jednak sporych zmian w konstrukcji wiązań narciarskich. Marker jako jeden z wiodących na rynku producentów uwzględnił te potrzeby w konstrukcji swoich produktów. Zrobiono to jednak w taki sposób aby posiadacze butów narciarskich z “tradycyjna podeszwą również byli zadowoleni. Wiązania Marker 2019 są zatem “kompatybilne” zarówno z tradycyjnymi butami jak i tymi wyposażonymi w system GripWalk.

 

Zobacz powiązany artykuł na temat wiązań Marker Wiązania Marker Kingpin 2017 – Cechy, Opinie, Dane Techniczne

Zobacz produkty z kolekcji MARKER w naszym sklepie internetowym.

No Comments

Post a Comment