SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

6682
post-template-default,single,single-post,postid-6682,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Nowe akcesoria i narty Blizzard 2019

narty blizzard

Nowe akcesoria i narty Blizzard 2019

Produkty firmy Blizzard łączą w sobie wysoką jakość wykonania i bardzo przystępną cenę. Z tego powodu są one doceniane przez miłośników sportów zimowych na całym świecie. Najnowsza kolekcja austriackiej firmy na 2019 rok obejmuje wiele ciekawych produktów. Oczywiście największe zainteresowanie z pewnością wzbudzają nowe narty Blizzard RTX oraz WCR. Jednak warto także zwrócić uwagę na nowe akcesoria dla narciarzy, które znalazły się we wspomnianej kolekcji.

Narty Blizzard – sprawdzona jakość w nowej edycji!

Oczywiście kluczową rolę w ofercie austriackiego producenta od zawsze odgrywały narty. Nie inaczej jest w przypadku nowej kolekcji. Narty Blizzard RTX Performance z wiązaniami Tyrolia SLR 9.0 AC SMU 2019 natychmiast przykuły uwagę narciarzy. Są to wyjątkowe deski typu all-mountain, które wyróżniają się za sprawą wysokiej uniwersalności. Firma Blizzard zastosowała w tym modelu dodatkowe wzmocnienia, dzięki czemu narty znacząco zyskały na wytrzymałości. Dlatego nawet jazda po nieco gorzej przygotowanych stokach nie powinna im zaszkodzić.

Narty Blizzard RTX Performance 2019

Podobne rozwiązanie wykorzystano także przy produkcji nart Blizzard WCR Power z opisanymi wiązaniami Tyrolia SLR 9.0. 2019. Jednak ten model zawiera jeszcze kilka innych udogodnień. Najważniejszym z nich jest technologia Suspension, która zapewnia większą dynamikę i poprawioną absorpcję drgań. Wszystko przez zastosowanie płyty wykonanej z włókna węglowego. Dzięki niej narty Blizzard WCR Power spełnią oczekiwania zarówno początkujących, jak i bardziej zaawansowanych narciarzy.

Narty Blizzard WCR Power 2019

Kaski, torby, akcesoria – co jeszcze można znaleźć w ofercie Blizzard?

Jak już wiadomo, firma Blizzard przygotowała ofertę obejmującą nie tylko narty, ale i szereg rozmaitych akcesoriów narciarskich. Osobom chcącym zadbać o swoje bezpieczeństwo na stoku warto polecić kask z przyłbicą Blizzard Double Visor 2019. Kask ten zapewni skuteczną ochronę głowy w razie ewentualnego upadku podczas jazdy. Oczywiście model Blizzard Double Visor 2019 będzie odpowiedni zarówno dla narciarzy, jak i dla snowboardzistów.

Kask BLIZZARD Double Visor

Co można zrobić w sytuacji, gdy szyba w opisanym kasku ulegnie pęknięciu lub zniszczeniu? Cóż, wystarczy po prostu ją wymienić. Firma Blizzard umożliwia samodzielny zakup szyby Blizzard Spare Visor 2019. Dzięki temu nawet uszkodzenie szyby nie będzie wiązać się z koniecznością kupna nowego kasku. Szybka wymiana szyby pozwoli wówczas błyskawicznie wrócić do zabawy na stoku!

Szyba Blizzard Spare Visor 2019

Wielu narciarzy żyje w miejscowościach, które są położone w znacznej odległości od stoków narciarskich. Takie osoby muszą zadbać o bezpieczne i zarazem wygodne przechowywanie sprzętu podczas transportu. Najlepszym rozwiązaniem pod tym względem będą oczywiście pokrowce. Pokrowiec na narty Blizzard Ski Bag Premium 2019 umożliwi komfortowe przewożenie nart o maksymalnej długości 165 centymetrów. Do tego warto dobrać także pokrowiec na buty Blizzard Skiboot Bag 2019. W ten sposób transport drogiego sprzętu narciarskiego nie będzie już dłużej stanowić problemu.

No Comments

Post a Comment