SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

5582
post-template-default,single,single-post,postid-5582,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Noworoczny konkurs narciarski – wygraj narty Head V-Shape V8!

Noworoczny konkurs narciarski – wygraj narty Head V-Shape V8!

Rosnąca liczba turystów na stokach narciarskich świadczy o tym, że sezon zimowy trwa w najlepsze. Nadszedł więc ostatni moment na to, aby przygotować się do nadchodzących wyjazdów. Taką możliwość zapewnia sklep SnowSport, który wraz z grupą SnowTrex oraz firmą Head ma zaszczyt zaprosić wszystkich narciarzy do wzięcia udziału w specjalnym noworocznym konkursie.

Konkurs narciarski – warunki uczestnictwa

Noworoczny konkurs narciarski jest kierowany do wszystkich pełnoletnich osób, które chcą uzyskać szansę na wygranie fantastycznych nagród. Aby wziąć udział w losowaniu, wystarczy tylko wykonać jedno proste zadanie. Jest nim napisanie komentarza pod postem zamieszczonym na profilu SnowSport. Każdy uczestnik konkursu musi w zamieszczonym komentarzu wskazać przynajmniej dwie osoby będące jego ulubionymi narciarskimi towarzyszami. Oczywiście taki wybór należy również krótko uargumentować. Wszystkie komentarze spełniające powyższe warunki zostaną uwzględnione w losowaniu nagród. Termin składania zgłoszeń mija wraz z końcem 10 grudnia.

Nagroda główna i nagrody dodatkowe

Zwycięzca losowania konkursowego otrzyma nagrodę główną, czyli wyjątkowe narty Head V-Shape V8 wraz z wiązaniami PR 11 GW BR 78 2019. Do zgarnięcia będą również dwie nagrody dodatkowe w postaci bonów na zakup sprzętu HEAD z najnowszej kolekcji 2019. Wartość pierwszego bonu wynosi 1500 złotych, natomiast drugi umożliwi dokonanie zakupów za kwotę 1000 złotych.

Gorąco zachęcamy wszystkich sympatyków narciarstwa do napisania komentarza i wzięcia udziału w naszej zabawie!

No Comments

Post a Comment