SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

7007
post-template-default,single,single-post,postid-7007,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Plecak na snowboard Dakine – idealny wybór dla prawdziwych snowboardzistów!

plecak na snowboard dakine

Plecak na snowboard Dakine – idealny wybór dla prawdziwych snowboardzistów!

Do podstawowego wyposażenia snowboardzistów należy zaliczyć przede wszystkim: deskę, buty snowboardowe, kask oraz gogle. Jednak warto pamiętać także o akcesoriach dodatkowych, ponieważ są one naprawdę przydatne w trakcie sportowych wyjazdów. Doskonałym tego przykładem będzie plecak na snowboard, który umożliwia bezpieczne przechowywanie sprzętu. Co więcej, specjalne paski pozwalają nawet na przywiązanie do niego deski snowboardowej! Produkcją takich plecaków już od dawna zajmuje się firma Dakine. Jakie modele można znaleźć w jej asortymencie?

Plecak na snowboard Dakine – Team Mission Pro 18L Elias Elhardt 2018

Kreatywność już od dawna jest ściśle związana ze światem sportów zimowych. Wymyślne wzory kasków oraz desek dobitnie świadczą o tym, że miłośnicy snowboardingu są często indywidualistami. Nic więc dziwnego, że tacy sportowcy po prostu preferują akcesoria, które mają charakterystyczny i unikalny design.

plecak na snowboard Dakine – Team Mission Pro 18L Elias Elhardt F/W 2018

Dlatego plecak na snowboard Dakine Team Mission Pro 18L Elias Elhardt 2018 będzie dla nich idealnym wyborem. Jego specyficzny print sprawia, że plecak ten wyróżnia się na tle wielu innych konkurencyjnych modeli. Ponadto jest on wręcz stworzony dla osób jeżdżących na snowboardzie! Świadczą o tym liczne akcesoria dodatkowe, takie jak: paski do wiązania deski, gwizdek ratunkowy oraz kieszonka na gogle. Jego aktualna cena wynosi 249 złotych.

 

Plecak na snowboard Dakine – Women’s Team Mission Pro 25L Leanne Plsi 2018

 

Zdecydowana większość plecaków dostępnych na rynku to modele typu unisex. Tylko nieliczni producenci decydują się bowiem na to, aby stworzyć plecaki przeznaczone dla mężczyzn lub kobiet. Jednak firma Dakine udowadnia, że jest to jak najbardziej możliwe!

plecak na snowboard – Women's Team Mission Pro 25L Leanne Plsi F/W 2018

Plecak na snowboard Dakine Women’s Team Mission Pro 25L Leanne Plsi 2018 to absolutny bestseller! Jego anatomiczna budowa jest przystosowana do kształtu kobiecych pleców, co zdecydowanie poprawia komfort wszystkich snowboardzistek. Co więcej, plecak ten jest oczywiście wyposażony w kilka dodatkowych pasków umożliwiających przypięcie deski oraz gogli. Rzecz jasna opisywany model równie dobrze sprawdzi się np. podczas górskich wędrówek lub codziennych wypadów na basen i siłownię. Trudno więc stworzyć lepsze rozwiązanie dla szczególnie aktywnych kobiet! Cena tego modelu wynosi obecnie 369 złotych.

 

Plecak na snowboard Dakine – Mission 25L Baja 2018

 

Jak znaleźć uniwersalny plecak na snowboard i nie tylko? To proste. Wystarczy jedynie zapoznać się z opisem modelu Dakine Mission 25L Baja 2018, który spełni oczekiwania każdego sportowca!

plecak na snowboard Dakine – Mission 25L Baja 2018

Dlaczego ten plecak jest aż tak praktyczny? Po pierwsze, jego pojemność wynosi 25 litrów, co umożliwia jednoczesne spakowanie wielu różnych akcesoriów. Po drugie, ma on dodatkową kieszeń na laptopa ze specjalnym usztywnieniem. Po trzecie, zastosowany system pasków umożliwia przypięcie snowboardu w pozycji pionowej. Jak widać, jest to świetny wybór zarówno na zimowy wypad, jak i na codzienne użytkowanie! Model Dakine Mission 25L Baja 2018 jest dostępny w cenie 229 złotych.

plecak na snowboard

No Comments

Post a Comment