SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

3460
post-template-default,single,single-post,postid-3460,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Salomon 2019 – testy nart w St. Anton w Austrii

Salomon 2019 – testy nart w St. Anton w Austrii

5/5 - (7 ocen)

Poniższa galeria zawiera dokumentacje zdjęciową jaką zebraliśmy podczas testów i prezentacji nart Salomon 2019 w St. Anton w Austrii. Wizyta na tym spotkaniu/testach dała nam możliwość nie tylko zapoznania się z prezentacją kolekcji nart Salomon 2019. Mieliśmy również okazje zobaczyć najnowsze modele kasków, gogli i pozostałych akcesorii marki Salomon. Odrębną i równie ważną cześć naszego spotkania w St. Anton stanowiły testy narciarskie. Wtedy to dopiero można było sprawdzić jak teoretyczne założenia wypadają w praktyce.

Produkty, które szczególnie przypadły nam do gustu w kolekcji Salomon 2019

Salomon jak zwykle przygotował solidną kolekcje, i to nie tylko nart. Choć ta wygląda imponująco. Spore zmiany są w linii Reace gdzie Salomon powraca w sezonie 18/19 do swojego niebieskiego koloru. I faktycznie te narty nie tylko świetnie wyglądają ale również jeżdżą. To akurat okazało się dzień później kiedy dostaliśmy je w swoje ręce na stoku (a może nogi?). Poza linią Race w kolekcji Salomon 2019 znajduje się dość rozbudowana linia S/Max z nartami praktycznie dla każdego, niezależnie od umiejętności. Kolejna świetna linia nart to Salomon XDR 2019, i dwie narty, które szczególnie przypadły nam do gustu – XDR 80 oraz XDR 84. Idealne wręcz narty all-montain. Nie straszne im nawet największe nierówności terenowe i rozjeżdżone trasy. Jak co roku świetnie prezentują się buty narciarskie, które sprzedają się doskonale, gdyż słyną z wygody i świetnego dopasowania. Również damska linia nart Salomon – czyli S/Max zachwyciła nas swoim wyglądem. Niestety byliśmy męskim składem na tych testach i nie udało się ich przetestować w boju. Ale wyglądają naprawdę jak milion dolarów. Klasyka połączona z elegancją i wyrafinowanym pięknem i wszystko zgodnie z najmodniejszymi trendami. Ale cóż się dziwić – Salomon to przecież również ogromna kolekcja odzieży więc z moda są zawsze na bieżąco.

narty, które wybraliśmy:

Narty Salomon S/Race Rush SL + Wiązania X12 TL W 2019
Narty Salomon S/MAX 12 + wiązania Z12 Walk 2019
Narty Salomon XDR 80 Ti + wiązania Z12 Walk 2019
Narty Salomon XDR 84 Ti + płyta + wiązania Warden MNC 13 2019
Narty Salomon S/MAX W 8 + wiązania Z11 Walk 2019

Poza samymi nartami naszą uwagę jak co roku przykuła kolekcja gogli i kasków. Są to akcesoria pod marką Salomon, które co roku sprzedają się bardzo dobrze i są wręcz czasami rozchwytywane przez naszych klientów. Jeśli chodzi o kaski to hitem ostatnich sezonów jest kask Driver w wersji męskiej i Mirage w wersji damskiej. Są to kaski z otwieraną przyłbicą – rzecz bardzo wygodna i praktyczna. Kolekcji Salomon 2019 linia tych kasków jest jeszcze bardziej rozbudowana. Są wsród nich kaski z szybą fotochromatyczną (Foto), kaski z zamiennymi szybami oraz spora ilość wersji kolorystycznych  Oczywiście podobny kask, jeśli chodzi o zasadę działania, występuje również w wersji Junior. Model Grom Visor dostepny jest zarówno w wersji Boy jak i Girl w kilku odmianach kolorystycznych.

kaski, które wybraliśmy:

Kask z przyłbicą szybą SALOMON DRIVER 2019 (we wszystkich wersjach)
Kask z przyłbicą szybą SALOMON MIRAGE 2019 (we wszystkich wersjach)
Kask z przyłbicą szybą SALOMON GROM VISOR 2019

Oferta gogli Salomon 2019 jest ogromna. Z roku na rok przybywa coraz więcej modeli i opcji kolorystycznych. Gogle te są bardzo chętnie wybierane przez naszych klientów ze względu na swoją niezawodność oraz idealne dopasowanie do twarzy i kasków. Nie bez znaczenia pozostaje też możliwość dobrania w tej szerokiej ofercie zarówno kształtu jak i koloru oprawki oraz szyby.
Bardzo popularne są gogle Salomon w wersji Foto, które występują praktycznie we wszystkich modelach. Są też w ofercie Salomon gogle dla osób jeżdżących w okularach – tzw. OTG. Dla nas najbardziej ciekawa wśród modeli seniorskich wydaje się linia X-View. Cechuje ją świetny stosunek jakości do ceny oraz ogromny wachlarz kolorów ramek i opcji szkieł.
Jeśli chodzi o gogle junior to model Juke jest absolutnym liderem. I znów wygrywa on ceną oraz mnogości opcji kolorystycznych.

gogle, które wybraliśmy:

Gogle SALOMON JUKE 2019
Gogle Salomon X VIEW 2019 (we wszystkich wersjach)

Salomon 2019 – galeria zdjęć:

Zobacz aktualną ofertę sprzętu Salomon 2019 oraz Salomon 2020

No Comments

Post a Comment