SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

-1
archive,category,category-snowboard-deska-snowboardowa-snowboardowy,category-71,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Snowboard

Deska snowboardowa Burton Process 2022

Deska Burton Process 2022 – dla każdego!

Deska Burton Process 2022. Burton przedstawił swoją jedną z najbardziej popularnych desek w odsłonie na sezon 21/22. Teraz można mieć jedną deskę od amerykanów, która sprawdzi się praktycznie wszędzie. Posiada obniżoną wagę i pop, który generuje jeszcze większe odbicia. To typowy profil twin z charakterystycznym, freestylowym sznytem. Powołana do dawania radości z jazdy na snowboardzie. Doskonały produkt już nawet dla średnio zaawansowanych jeźdźców. Czym jeszcze ciekawym zaskoczy nas nowy Process?

Dla kogo?

Deska Burton Process 2022

Na jazdę na tej desce zdecydował się sam Mark McMorris. Stało się tak przede wszystkim dzięki freestylowej charakterystyce profilu Twin, a do tego ogromnie szerokiej wszechstronności tej platformy. W rezultacie na tej desce będziemy mogli jeździć w każdych warunkach terenowych. Celem łatwej jazdy nawet dla mniej zaawansowanych technicznie jeźdźców udoskonalono profil PurePop Camber. W wyniku tego wniesie on niemałe dawki elastyczności, a do tego jest przy tym wciąż niezmiernie wyrozumiały i jest w stanie neutralizować popełniane podczas jazdy błędy w technice.

Gdzie pojeździmy na Deska Burton Process 2022?

Deska Burton Process 2022

Deska snowboardowa Burton Process 2022 jest doskonała do klimatów freestylowych, a do tego genialnie sprawdzi się na przygotowanych trasach. To właśnie na te deską decydują się najbardziej wymagający riderzy, którzy poszukują wciąż nowych wrażeń ze śmigania.

Budowa i technologie

Udało się w końcu stworzyć deskę lekką i niezwykle elastyczną. Rdzeń Super Fly II przyczynia się niewątpliwie do tak jej niskiej wagi i dokłada swoją rolę do jej gibkości. W wyniku zastosowania technologii profilowania rdzenia Squeezebox kierunkowanie się mocy zostało przekierowane na ogon i do nosa. Dlatego możemy liczyć na zdecydowanie mocniejsze ollie i niezrównaną stabilność.

Deska Burton Process 2022 do złowienia na SnowSport.pl!

Deska snowboardowa Burton Process 2022

Ta elastyczne i wszechstronne deski snowboardowe, które dadzą radę w szerokim spektrum warunków kupisz na SnowSport.pl. Przeczytaj również o butach snowboardowych od Burton –  Buty Snowboardowe Burton 2021 – System BOA!

0

Buty snowboardowe Burton Speed Zone

Buty snowboardowe Burton Speed Zone – czyli bez systemu BOA, wybierają przede wszystkim riderzy, którzy cenią tradycyjny styl. Zwyczajnie, czasem system BOA może komuś nie leżeć – pomimo całej jego wygody i coraz większej dominacji na rynku. Burton nie dyskredytuje zwolenników klasycznych butów snowboardowych, dlatego w swojej kolekcji posiada również Buty snowboarodwe, które posiadają niezwykle wygodne i szybkie sznurownie Speed Zone. Przedstawiamy kilka modelli dla mężczyzn i kobiet, które zostały wyposażone właśnie w takie rozwiązanie.

READ MORE
0
Buty snowboardowe Burton 2021 - system BOA

Buty snowboardowe Burton 2021 – system BOA!

Buty snowboardowe Burton 2021 z systemem BOA w świecie miłośników jazdy na deskach, są synonimem doskonałości i niezawodności. To właśnie po produkty od tego amerykańskiego producenta sięgają najbardziej zaawansowani snowboardziści świata. Obuwie te słynie z najwyższego stopnia komfortu i zaawansowania technologicznego. Przedstawiamy najpopularniejsze modele butów snowboardowych Burton, które są najczęściej wybierane przez naszych klientów.

system BOA

Buty snowboardowe Burton Ruler Boa Black 2021

Buty snowboardowe Burton Ruler Boa Black 2021
Burton Ruler Boa Black 2021 – Buty snowboardowe

Ten model jest zdecydowanie uznawany za jeden z najbardziej komfortowych butów snowboardowych dostępnych w tym momencie na rynku. Wyróżnia je m.in. system Dual Zone Boa® z technologią Coiler™. Niezwykłą trwałość sznurowania podnosi New England Rope. Błyskawiczna regulacja zapięcia tylko po to, abyś mógł jak najszybciej być gotowym do zjazdów.

Buty snowboardowe Burton Ruler Boa są synonimem wygody na najwyższym poziomie. W wyniku tego są zaliczane do najwygodniejszych butów na deskę.

Liner Imprint ™ 2 jest formowany termicznie. W rezultacie stanowi doskonały balans pomiędzy wygodą, a odpowiednim wsparciem. Ciepło wewnątrz buta utrzymuje technologia 3M ™ Thinsulate ™. Będzie nam ciepło nawet w te najbardziej mroźne dni. Mankiet Lock-Up utrzymuje kostki w bezpiecznym położeniu. Co to oznacza? Zwyczajnie pięty nie będą nam się podnosić.

Buty snowboardowe Burton Moto Boa Dark Green Camo 2021

Buty snowboardowe Burton Moto Boa Dark Green Camo 2021
Burton Moto Boa Dark Green Camo 2021

Model ten wyróżnia się już samym wyglądem, który jest rzeczywiście niekonwencjonalny. Prócz tego jest niesamowicie lekki. Błyskawicznie dopasowuje się do anatomii naszej stopy. W rezultacie nawet bez termoformowania będziemy mieć w pełni wygodny i spersonalizowany but snowboardowy. Skonstruowany w taki sposób, aby można było jeździć z nim wszędzie.

Poziom wygody niezwykle podnosi system Total Comfort. Przyjęło się, że to będzie najlepszy model dla średnio oraz dla zaawansowanych riderów. Wyposażono go w niezwykle mocne sznurowanie New England Ropes.

Te buty sniwboardowe Burton ponadto nie przenoszą drgań na stopę. Odpowiada za to doskonale amortyzująca wstrząsy podeszwa DynoLITE. W tych butach będzie nam się jeździć naprawdę wygodnie.

Buty snowboardowe Burton Limelight Gray Reflective 2021

Buty snowboardowe Burton Limelight Gray Reflective 2021
Burton Limelight Gray Reflective 2021

Limelight Gray Reflective to damskie buty snowboardowe, które pozwolą na wygodne śmiganie w każdym terenie. Zagwarantują nawet w trakcie najbardziej wymagających warunków komfort pod względem ciepła, komfort, a także wyjątkowo nieskomplikowaną regulację przy pomocy systemu BOA. Takie rozwiązanie to najwyższa jakość sznurowania w butach snowboardowych.

Flex w tym modelu jest umiarkowanie miękki, co sprawia, że w rezultacie potrafi wybaczyć błędy. W wyniku tego wniesie do jazdy z deską jeszcze więcej frajdy i swobody. Frywolna jazda jest zatem zapewniona. Jednocześnie wykazują się błyskawiczną reakcją. Dość miękki flex będzie odpowiedni dla początkujących, a także dla średnio zaawansowanych pań.

Konstruktorzy Burton włożyli wiele pracy by stworzyć tak komfortowe buty snowboardowe damskie. Odnajdziemy w nich niezwykle wygodną wkładkę wewnętrzną z ciepłą izolacją Thinsulate, a także wkładkę z formowanej pianki EVA z żelem B3 w celu najlepszego tłumienia i niwelowania drgań.

Rozwiązanie szybkiego sznurowania Boa® Coiler ™ została udoskonalona o sznurowanie Lockdwn. udoskonala ono przede wszystkim trzymanie pięty poprzez zintegrowanie trzech stref sznurowania przy kostce. Wszystko to wygodnie zaciśnięte wyłącznie za sprawą tylko jednego pokrętła.

Buty snowboardowe Burton 2021 z system BOA kupisz na SnowSport!

jazda na desce

W naszym giga sklepie zimowym dostaniesz buty snowboardowe BOA w atrakcyjnych, wyprzedażowych cenach. Zapraszamy także do lektury naszego wcześniejszego blogowego wpisu System BOA Jak Skorzystać Z Gwarancji?

0
System BOA jak skorzystać z gwarancji

System BOA jak skorzystać z gwarancji?

System BOA jak skorzystać z gwarancji? Nawet posiadaczowi wysoce niezawodnego systemu BOA może zdarzyć się awaria i konieczność wymiany tego rozwiązania. Producent sznurowania BOA daje gwarancje na swoje produkty w przypadku uszkodzenia – nawet spowodowanego przez nas samych. Mamy zatem pewność, że dostaniemy uszkodzone elementy za darmo. Jak zatem złożyć reklamację i zamówić nowy system BOA do naszego uszkodzonego sprzętu? W naszym artykule przedstawimy krok po kroku taką ścieżkę.

reklamacja systemu BOA jak zamówić nowe części

System BOA i dożywotnia gwarancja!

BOA wszystkim swoim użytkownikom zapewnia dożywotnią gwarancję na sprzęt, który jest nim sznurowany. Czyli nie musimy płacić za nowe części, a dostaniemy nowe nawet jeżeli uszkodziliśmy je przez swój błąd? Naturalnie tak.

By dostać nowe elementy wystarczy wejść na oficjalną stronę systemu BOA https://store.boafit.com/en-us/warranty.

Co będzie nam potrzebne do reklamacji? – System BOA jak skorzystać z gwarancji?

Potrzebujemy 5-10 minut. Musimy mieć zdjęcie uszkodzonego elementu. Podczas procesu reklamacji najlepiej abyśmy mieli również pod ręką nasz sprzęt.

Proces zgłoszenia reklamacji krok po kroku – System BOA jak skorzystać z gwarancji?

Przedstawiamy i opisujemy w jaki sposób zgłosić uszkodzony sprzęt i zamówić za 0 zł nowy. Kiedy już wejdziemy w powyższy link będziemy musieli przejść przez kolejne okna ścieżki zgłoszenia reklamacji. Jeżeli będziemy mieć kłopoty z j. angielskim prosimy zainstalować do przeglądarki wtyczkę “Google translate” https://chrome.google.com/webstore/detail/google-translate/aapbdbdomjkkjkaonfhkkikfgjllcleb?hl=pl.

Teraz klikamy “OK, LET’S GO”.

Po otwarciu kolejnego okna wpisujemy markę naszych butów z uszkodzonym systemem sznurowania BOA. W naszym przypadku będzie to produkt od Flow.

Wybieramy adekwatny opis awarii odpowiadający naszemu uszkodzeniu.

reklamacja systemu BOA jak zamówić nowe części

W tym momencie wygrywamy zdjęcia uszkodzonego elementu.

Po tym jak zdjęcia się już załadują klikamy “CONTINUE”.

reklamacja systemu BOA jak zamówić nowe części

Zaznaczamy, że problem dotyczy systemu BOA w butach.

System BOA jak skorzystać z gwarancji?

Teraz wybieramy dyscyplinę. W naszym przypadku będzie to Snowboard.

System BOA jak skorzystać z gwarancji?

Nasz problem dotyczy awarii systemu BOA na języku, co musimy zaznaczyć klikając w odpowiednie pole.

Zaznaczamy tak jak w naszym przypadku, że nie posiadamy w środku pokrętła otworu.

reklamacja systemu BOA jak zamówić nowe części

Na tarczy naszego pokrętła nie ma symbolu “H4”, więc zaznaczamy zgodnie ze stanem faktycznym.

System BOA jak skorzystać z gwarancji?

Nasz system nie posiada opcji “COILER” i tak też zaznaczamy w opcji wyboru.

System BOA jak skorzystać z gwarancji?

Nasze linki to drut bez osłony. Klikamy zatem we właściwe okienko.

System BOA jak skorzystać z gwarancji?

W kolejnym oknie wpisujemy długość naszych sznurówek. Informacja ta jest zazwyczaj zamieszczona na wewnętrznej stronie języka. U nas jest to 130 cm.

System BOA jak skorzystać z gwarancji?

Uzupełniamy dane osobowe: Imię, nazwisko, kraj, adres wraz z województwem. Pozostawiamy również numer telefonu. Zaznaczamy także w podsumowaniu kwotę 0 dolarów. Pozostaje nam już tylko wybrać opcję “SUBMIT” by zatwierdzić przeprowadzony proces darmowej reklamacji.

System BOA jak skorzystać z gwarancji?

Komunikat po przetłumaczeniu, który wyświetla się po zatwierdzeniu:

“W ciągu 24 godzin otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem ze szczegółami zamówienia i poinformujemy Cię, gdy wyślemy zestaw naprawczy. Nie możesz wrócić do koszyka z tej strony, ale pomyślnie otrzymaliśmy Twoje zamówienie.

W międzyczasie możesz obejrzeć poniższy film, aby dowiedzieć się, jak naprawić system. Wyślemy Ci również e-mail z linkiem do poniższego filmu wraz z instrukcjami naprawy, abyś mógł go mieć w razie potrzeby.”

Wypełnianie formularza – kilka podpowiedzi

Przy wypełnianiu formularza zostaniemy poproszeni o kilka informacji. Jeżeli uszkodziliśmy buty snowboardowe tak jak my, to musimy podać producenta obuwia jak i model. Podajemy również czego dotyczy awaria.

Jest wiele systemów BOA

System BOA jak skorzystać z gwarancji? Buty snowboardowe Flow
System BOA jak skorzystać z gwarancji?

Warto pamiętać, że jest wiele rozwiązań systemu BOA różniących się od siebie dość znacznymi szczegółami. Jeżeli nie mamy pewności jaki jest akurat system w naszym produkcie to przeglądnijmy wszystkie rozwiązania z BOA i porównując wizualnie spasujmy je z naszym.

Ułatwieniem może być wskazówka, że np. w butach snowboardowych, które posiadają system BOA na języku będzie najczęściej zainstalowany system BOA H2 i H3 w modelu z coilerem, bądź bez niego. Wersja z coilerem czyli jaka?! To ta, w której po odblokowaniu szpulka będzie automatycznie się rozwija. Mając do czynienia z podwójnym systemem BOA z boku będzie najczęściej rozwiązanie nominalne M1, M2, a także M3.

Kiedy już wybierzemy nasz wariant będziemy kolejno poproszeni o podania naszych danych, które będą niezbędne do wysyłki towaru.

Co teraz? Ano czekamy już tylko na przesyłkę. Zazwyczaj trwa to około 2 do 3 tygodni. Proces wysyłki może jednak trwać krócej. Samodzielną naprawdę zdecydowanie ułatwi nam szczegółowa instrukcja zamieszczona na stronie producenta BOA https://www.boafit.com/en-us/support/repair-guides.

Buty snowboardowe z systemem BOA kupisz na SnowSport!

System BOA jak skorzystać z gwarancji? Buty Burton Ruler Boa Clover 2020
Buty Burton Ruler Boa Clover

Awarie sznurowania z niezawodnym systemem BOA należą do rzadkości. Mamy nadzieję, że nasz poradnik przeprowadzi Ciebie wygodnie przez proces reklamacji. Jeżeli jednak nie chce się Tobie tracić na ten proces czasu to może uszkodzenie pokrętła będzie doskonałym pretekstem do kupienia nowych butów snowboardowych i usprawiedliwieniem potrzeby zakupu świeżego sprzętu? 🙂

U nas jakby co największy wybór produktów snowboardowych on line, także i Buty snowboardowe. Zapraszamy też do przeczytania naszej poprzedniej publikacji Buty Burton 2020, Czyli Nowa Kolekcja Dla Każdego!

0
Dobra deska snowboardowa - jaką kupić

Dobra deska snowboardowa – jaką kupić?

Dobra deska snowboardowa to właściwy wybór dla osób uwielbiających te zimową dyscyplinę, która jak mało inna daje niezrównane poczucie wolności i dobrej zabawy. Jeżeli znasz już większość tricków na desce i liczysz na jeszcze lepsze rezultaty to nie ma co żałować kasy i wybrać platformę, która zostanie z Tobą na długie lata…

Snowboard - jaki wybrać dla zaawansowanych

Właściwie dobrana deska z wyższej półki nigdy Ciebie nie zawiedzie. Będzie trwała i odporna na uszkodzenia mechaniczne. Skrupulatnie dobrane technologie pozwolą na osiągnięcie szczytu Twoich dotychczasowych możliwości, a Ty wciąż będziesz mógł się rozwijać i wspinać na wyżyny snowboardowego światka zapaleńców. Co zatem wybrać by cieszyć się zakupu i mieć poczucie, że rzeczywiście nabyliśmy wyjątkową dechę? Oto kilka naszych propozycji!

Deska Burton Custom Flying V 2021 – dobra deska snowboardowa

 Deska Burton Custom Flying V 2021 - Dobra deska snowboardowa
Deska Burton Custom Flying V 2021 – Dobra deska snowboardowa

Custom Flying V to jedna z najpopularniejszych na rynku dobrych desek snowboardowych. Jest to najbardziej uniwersalna deska All-Mountain jaką do tej pory wyprodukował Burton. Odpowiednia dla średnio jak i dla zaawansowanych riderów.

To niesamowicie innowacyjna platforma. Wyprzedza o krok swoją konkurencję. Nie ma co się zatem dziwić, że ten doskonały produkt jest tak rozchwytywany w sklepach. Stanowi połączenie najlepszych cech elastycznego profilu camber z profilem typu rocker do bardziej rekreacyjnej jazdy.

Sprawdzona geometria deski opiera się na innowacyjnej budowie shape’u, który przekłada się na wzorowe czucie tego co mamy pod wiązaniami bezpośrednio pod deską.

Profil tej deski to FLYING V™. Rocker pomiędzy oraz na zewnątrz stóp wymusza mniejszy kontakt z podłożem. W rezultacie śmiganie na tym blacie jest gładkie i dające ogrom radości. Ponadto pod wiązaniami ulokowano strefę Camber, która to zwiększa kontrolę nad prowadzeniem blatu. W wyniku tego zyskano również większą elastyczność deski, a to pozwala na błyskawiczne przechodzenie z krawędzi na krawędź, a także wydajne pokonywanie nawet tych najbardziej wymagających wiraży.

Flex jest symetrycznie elastyczny, od ogona po dziób. Jest to tzw. TWIN FLEX. Przekłada się on przede wszystkim na zrównoważoną jazdę. To dlatego ta deska jest tak uniwersalna i łatwa w manewrowaniu.

Rdzeń oczywiście, że drewniany…

Rdzeń zbudowany w jest w ściśle określonych obszarach z silniejszego, a jednocześnie lżejszego drewna. To rozwiązanie nosi nazwę SUPER FLY II™ 700G COR. W rezultacie przekłada się na mocniejszy pop-up, wyższą odporność deski jak i zniwelowanie jeszcze bardziej jej wagi.

Taliwoanie: 162 cm – 30.05/25.60/30.05 cm. Efektywna krawędź – 125.5 mm. Promień skrętu – 8.2 m.

Więcej desek snowboardowych od Burton w niezwykle atrakcyjnych cenach jak zawsze u nas w sklepie.

Deska Capita SUPERDOA 2021 – dobra deska snowboardowa

 Deska Capita SUPERDOA 2021 -  Dobra deska snowboardowa
Deska Capita SUPERDOA 2021 – Dobra deska snowboardowa

Ta niezwykle udana dobra deska snowboardowa posiada technologię niemalże z kosmosu. Jedna z najlepszych platform All-Mountain. Zrobisz z furorę na każdym ze stoków, na którym się z nią pojawisz. Super D.O.A. czerpie na tym co najlepsze z niezwykle udanej deski jaką jest D.O.A. z tym, że jeszcze bardziej udoskonalił jej cechy.

Sekretem nizwykle wydajnej jazdy i genialnego prowadzenia jest rzecz jasna budowa wewnętrzna. Capita w tym modelu nie oszczędzała na drogocennych technologiach. Ulokowano w niej bowiem zaawansowany rdzeń hybrydowy. Paski drewna Paulownia są cienkie i wykazują się dość niską gęstością.

Usztywnia ją kevlar…

Sidewall został wzmocniony specjalnymi, kevlarowymi wstawkami wzdłuż całej długości efektywnej krawędzi. Owa lekka technologia spaja ścianę boczną z rdzeniem niezwykle skutecznie i trwale. FORTRESS™ KEVLAR BOUND SIDEWALLS – właśnie tak nazwała to rozwiązanie Capita.

Ponadto w bogatej budowie wewnętrznej tejże deski odnajdziemy technologię SUPER CARBON. Jest to niezwykle szeroka taśma carbonowa, która dostarcza dwukrotnie większą moc i żwawszą reakcję.

Taliowanie – 160 cm – Nose / Tail [cm]: 30.4 / 30.4. Talia: 25.7. Efektowna Krawędź: 120.6 cm. Sidecut: 8.20.

Deska Lib Tech Box Scratcher BTX 2020 – dobra deska snowboardowa

Deska Lib Tech Box Scratcher BTX 2020  -  Dobra deska snowboardowa
Deska Lib Tech Box Scratcher BTX 2020 – Dobra deska snowboardowa

Box Scratcher BTX to stale rozwijany i dążący do doskonałości model deski snowboardowej od Lib Tech. Można na niej jeździć w wyniku tego praktycznie wszędzie.

Na jej tak wszechstronną charakterystykę wpłynęły przede wszystkim nietuzinkowe technologia zaimplementowane w tej blacie. Pierwszym rozwiązaniem, na który należy zwrócić bacznie uwagę jest BTX. To rocker pomiędzy wiązaniami, a także delikatny camber poza nimi. Taka hybryda będzie optymalnym wyborem. Rocker będzie ułatwiać skręcanie i wykonywanie tricków, natomiast camber korzystnie wpływa na trzymanie krawędzi.

Pomarszczona krawędź?!

Zwróćmy teraz uwagę właśnie na jej krawędź, którą Lib Tech nazwał Magne-Traction. Jest specjalnie pofalowana. Posiada, aż 7 punktów kontaktowych. Zwykła deska posiada takie tylko 2. W wyniku tego platforma jeździ niezwykle stabilnie na krawędziach. Zauważymy to przede wszystkim na twardym i zmrożonym podłożu. Takowej krawędzi nie trzeba ponadto ostrzyć tak często jak tradycyjnej.

Rdzeń tej niezwykle udanej deski to Aspen/Paulowni. Oznacza to, że jest złożony z dwóch rodzajów drewna. Aspen wzmacnia ją, natomiast Paulowania zdecydowanie redukuje jej wagę. Ponadto taki rdzeń niezwykle doładowuje jej popa.

Każda z desek Libtech jest wykonana ręcznie w USA tuż przy granicy z Kanadą przez ich snowboardersko-surfersko-skateboadrerską ekipę oraz gładko wykończona przed wysyłką woskiem One Ball Jay.

Taliowanie: 157 cm – Dziób / Ogon [mm]: 296 / 296 mm. Promień skrętu [m]: 8.3. Szerokość talii [mm]: 255.

Dobrą deskę snowboardową, ścisły top – znajdziesz na SnowSport.pl

Lib Tech - snowboarding

Deski snowboardowe tylko najlepszych producentów w promocyjnych cenach znajdziesz w największym internetowym sklepie snowboardowym w Polsce na SnowSport.pl. Zapraszamy również do lektury naszej poprzedniej publikacji Jak Dobrać Rękawice Narciarskie?

0
Deska Burton Instigator 2021 - czy tylko do nauki

Deska Burton Instigator 2021 – czy tylko do nauki?

Deska Burton Instigator 2021 będzie doskonałym wyborem podczas tego sezonu dla wszystkich tych, którzy rozpoczynają jazdę na snowboardzie, bądź dla tych, którzy pragną rozwinąć swoją technikę i czuć niezmiernie ogromną frajdę z każdej chwili spędzonej na stoku. Amerykańscy inżynierowie na sezon 2020/2021 postarali się tak jak zawsze, czyli dopracowali swój produkt niezwykle starannie. W rezultacie powstała deska wręcz wzorowo łatwa w prowadzeniu, żwawa i skora do popów. Od tej chwili każda sekunda w górach z tą deską będzie niesamowitą radością. Nie musisz również martwić się o niechciane, przypadkowe złapanie krawędzi. Poczuj wielką frajdę jaką daje łatwość jady na tej nowej platformie od Burton.

Deska Burton Instigator 2021

Deska Burton Instigator 2021 – u kogo sprawdzi się najlepiej?

Deska Burton Instigator 2021
Burton Instigator 2021

Model Burton Instigator upodobali sobie już od wielu sezonów riderzy, którzy złapali już podstawy jazdy na desce i pragną wjechać na kolejny, zdecydowanie bardziej zaawansowany poziom. Ta deska pozwala też zintensyfikować swoje umiejętności i sięgnąć po nowe. Amerykańscy inżynierowie stworzyli deskę, z którą jazda ma być rzeczywiście łatwa. Nawet całkowite żółtodzioby będą mogli cieszyć się jazdą na tej desce, a Ci z większą techniką poznają nowy poziom snowboardu. W wyniku tych właściwości, deska dostarczy każdemu masę funu na stoku.

Mniej doświadczeni docenią połączenie płaskiego profilu Flat Top™ z wypukłym ślizgiem. To zdecydowanie ułatwi im jazdę. Ponadto deska została skonstruowana w taki sposób, aby zredukować maksymalnie przypadkowe złapanie krawędzi. W rezultacie nawet jak masz słabą technikę, to możesz jechać bez strachu.

Początkujący riderzy już od swojego pierwszego ślizgu z tą platformą przekonają się do niej. Zdecydowanie polubią jej łagodny charakter i pewne prowadzenie. Zbudowana jest bowiem w taki sposób, aby przyspieszyć naukę poprawnej techniki jazdy na desce snowboardowej.

Technologia sprzyja łatwiejszej jeździe

Deska Burton Instigator 2021 jest niezwykle przyjazna w prowadzeniu. To przede wszystkim zasługa wspomnianego już wcześniej profilu Flat Top™ charakteryzującego się wypukłym ślizgiem. Toteż jest tak przyjemna w sterowaniu, nie wymaga wysokich umiejętności technicznych i jest w stanie wybaczyć masę niedociągnięć w naszej jeździe. Te właściwości są nieodzowne dla wszystkich adeptów snowboardu. Jeżdżąc po stoku na tej platformie poczujemy ponadto ogromną stabilność i absolutną kontrolę.

Kształt deski

Konstruktorzy zdecydowali się na zastosowanie klasycznego snowboardowego kształtu z niewiele przedłużonym nosem. Jest to zatem typowy DIRECTIONAL SHAPE. Budowa deski koncentruje mocne odbicia na jej ogonie, a jednocześnie wykazuje się właściwościami unoszenia blatu w świeżych puchu. Cały czas przy tym zachowujemy totalną kontrolę i bardzo płynne manewrowanie. W wyniku tego możemy jeździć praktycznie wszędzie gdzie zapragniemy.

Profil Deska Burton Instigator 2021

Rdzeń deski skonstruowany jest na lekkim, a jednocześnie silnym rdzeniu SUPER FLY® 800G CORE rozlokowanym w dokładnie przemyślnych strefach. Taki aspekt konstrukcyjny wnosi przede wszystkim jeszcze mocniejszy pop-up, zwiększa wytrzymałość i przyczynia się do redukcji wagi blatu.

Ślizg jaki znajdziemy w tym modelu to EXTRUDED BASE. Jest on wystarczająco szybki i wytrzymały na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Nie wymaga szczególnego dbania oraz konserwacji.

Talia Deska Burton Instigator 2021

System THE CHANNEL®

Deska Burton Instigator 2021 została zaopatrzona w system The Channel. Gwarantuje on silne, prędkie i możliwie najbardziej proste dopasowanie. W wyniku zastosowania takiego rozwiązania zyskujesz wysoki poziom kontroli nad swoją pozycją na desce. Współgra ono z większością wiązań topowych producentów. Warto tutaj podkreślić, że siła która jest potrzebna, aby wyrwać wiązania z deski z takim systemem jest niemalże, aż dwukrotnie większa od wymaganych norm bezpieczeństwa. Ten system dostarcza jeźdźcy mnogie możliwości indywidualnego dopasowania, regulacji kątów, a także dopasowanie pięt wraz z palcami w wiązaniu. W tym rozwiązaniu mamy do czynienia z mniejsza o połowę ilość śrub, aniżeli w innych rozwiązaniach mocujących wiązanie z platformą deski.

Zapoznaj się również z naszą ofertą wiązań snowboardowych Burton https://snowsport.pl/tag/wiazania_snowboardowe_burton-54.html.

Deska Burton Instigator 2021 – kupisz na Snowsport.pl!

Deska Burton Instigator 2021
Burton Instigator 2021

Ta zdecydowanie najlepsza deska do doskonalenia swoich umiejętności jest dostępna w naszym zimowym sklepie na snowsport.pl. Zachęcamy również do lektury naszej poprzedniego publikacji o innym modelu deski snowboardowej od Burton „Deska Burton Descendant 2021 – do zabawy na rampach!” do przeczytania tutaj blog.snowsport.pl.

0
Deska Burton Descendant 2021 - do zabawy na rampach

Deska Burton Descendant 2021 – do zabawy na rampach!

Deska Burton Descendant 2021 to znany w świcie snowboardu blat, którego specjalnie nie trzeba reklamować wszystkim zapalonym miłośnikom parkowych ewolucji. Amerykanie w swoim biurze projektowym, a kolejno w fabryce na sezon 20/2021 przygotowali niebywale gibki blat, który sprawdzi się w trakcie wykonywania freestylowych sztuczek i to nawet tych najbardziej wymagających pod względem technicznym. Budowa True Twin pozwali najlepiej wczuć się w rytm oraz możliwości deski i stanowić z nią niemalże jedność… Co zatem nowego słychać w modelu
Descendant?

Deska Burton Descendant 2021 – czy tylko do Snow Parku?

Deska Burton Descendant 2021 – czy tylko do Snow Parku
Burton Descendant 2021

Model deski snowboardowej Decendant od Burton już od wielu sezonów cieszy się wielką popularnością pośród riderów, którzy jeżdżą przede wszystkich po Snow Parku. Nie ma co się dziwić, gdyż jest genialnie gibka i rewelacyjnie oddaje swoją sprężystość w trakcie inicjowania wszelkich ewolucji, a także w trakcie lądowania po nich. Można na niej naprawdę wysoko się wybić, a po jumpie liczyć na miękkie lądowanie. Jak na swoje doskonałe parametry pod względem osiągów i samej konstrukcji, ten produkt możemy kupić naprawdę w dobrych pieniądzach. Jednak rampy i rurki to nie jest jedyne środowisko, w którym sobie poradzi ten blat…

Odpowiednia również na przygotowaną trasę

Platforma Burton Descendant 2021 to naprawdę wszechstronna deska. Jak już zaznaczyliśmy to wybitna deska do parkowych ewolucji, ale przysporzy również mnóstwo frajdy podczas jazdy na przygotowanych szlakach. W rezultacie zastosowania niezwykle przemyślanej konstrukcji możemy liczyć na efektywną i pełną radości jazdę na sztruksie. To zasługa typowych cech All Mountain w jej budowie co w konsekwencji czyni śmiganie na niej niezwykle gładkim.

Wiele cech freestyle zawdzięcza kształtowi True Twin. W wyniku tego możemy liczyć na znakomity poziom kontroli i to nieważne w jakim kierunku będziemy zmierzać. Dowoli będziemy kręcić kółka, obracając się wokół własnej osi, przemierzając w ten sposób całą szerokość stoku. Dzięki tej desce nawet na stoku będziemy mogli wykonywać masę ewolucji, nie potrzebując do tego rampy, a niewielką hopkę.

Technologiczna doskonałość – Deska Burton Descendant 2021

Ta znakomita deska Burtona została skonstruowana w taki sposób, aby móc z nią na maksa cieszyć się jazdą w każych warunkach terenowych i śniegowych. W trakcie jazy prócz samego fun’u, poczujemy również przyjemną stabilność i wzorową przyczepność. Te jej właściwości docenimy przede wszystkim podczas pokonywania zakrętów. Dlaczego to wygląda w tym przypadku aż tak dobrze? To rezultat zastosowania rozwiązania w konstrukcji deski jakim jest PurePop Camber. Specjalna budowa deski zapobiega wrzynaniu się zbyt mocno jej krawędzi w podłoże. Wyposażona ponadto w niezbyt widoczne, jednakże odczuwalne w trakcie jazdy płaskie strefy celem jeszcze większego zintensyfikowania wybić, by móc bawić się pełną parą podczas zimowych wypraw w góry.

Wielką rolę w przyjemnej jeździe na tym blacie odgrywa jej charakterystyczny flex. Jest on symetryczny, czyli Twin Flex biegnie tutaj od jej dzioba po sam ogon. Wpływa to na stabilną jazdę, niezwykłą uniwersalność deski i niezrównaną zwrotność.

Mocowanie w systemie The Channel®

Mocowanie to już klasyka gatunku jakim jest The Channel. Zapewnia ono mocne dopasowanie i błyskawiczną instalację. Zyskujesz dzięki niemu jednocześnie totalną kontrolę nad swoją pozycją kiedy stoisz na desce. Dzięki niemu deska jest też kompatybilna ze znakomitą większością wiązań najbardziej renomowanych producentów. Ponadto wartym podkreślenia stanowiącym jednocześnie o wysokiej jakości tego typu mocowania jest fakt, że siła potrzeba do wyrwania wiązań z deski jest prawie aż dwukrotnie większa od tego co nakładają na producentów normy bezpieczeństwa.

Zyskujemy z tym rozwiązaniem również niemal nieskończenie mnogą liczbę opcji regulacji, kątów i dopasowania pięt, czy też palców w wiązaniach. Będziemy mieć też o połowę mniej śrub do wkręcenia w deskę.

Więcej desek snowboardowych, nie tylko od Burton znajdziesz tutaj https://snowsport.pl/tag/deska_snowboardowa_meska-41.html.

Deska snowboardowa Burton Descendant 2021 – do kupienia na Snowsport.pl!

Deska snowboardowa Burton Descendant 2021
Burton Descendant 2021

Ta rewelacyjna deska od lidera branży snowboardu jakim jest niewątpliwe amerykański Burton, która dostarczy Tobie nieskończone pokłady dobrej zabawy w parku jak i na stoku i dostępna wciąż na stronie naszego zimowego sklepu snowsport.pl. Zachęcamy także do lektury naszego poprzedniego artykułu o goglach, które sprawdzą się również u snowboardzistów „Gogle Narciarskie Rossignol 2021 – By Widzieć Więcej!” do przeczytania tutaj snowsport.pl.

0
Jakie gogle narciarskie wybrać - propozycja od Julbo

Jakie gogle narciarskie wybrać? – propozycja od Julbo!

Jakie gogle narciarskie wybrać? Pośród wielu renomowanych marek i tego co oferują producencki niejednokrotnie niełatwo się odnaleźć i zdecydować na właściwy dla nas wybór. My sugerujemy przynajmniej zapoznać się z nieco mniej sztampową ofertą gogli niszowej marki Julbo, z którymi będziemy mogli wyróżnić się na stoku i pokazać, że mamy coś ekstra. To gogle narciarki stworzone przede wszystkim dla tych, którym zależy na oryginalności. Nie brakuje im też najwyższej jakości i doskonałych parametrów optycznych.

Pozwolą Tobie na stoku zobaczyć dosłownie wszystko! Dostarczają naszemu narządowi wzroku wręcz ogromne pole widzenia. W rezultacie zawsze w porę dostrzeżemy potencjalne przeszkody, czy nadjeżdżających z naszej prawej, bądź lewej strony narciarzy. Produkty Julbo znane są ze swoich znakomitych walorów optycznych i najwyższej jakości komponentów. To jedne z lepszych propozycji na sezon 20/21. W artykule przedstawiamy kilka opcji, na które warto zwrócić szczególną uwagę. No to hop do lektury!

Po co nam gogle narciarskie?

Gogle narciarskie to nie tylko element nadający nam lepszy stokowy image. Jest to przede wszystkim skuteczny produkt, który chroni nasze oczy przed niepożądanym działaniem promieni UV. Gogle narciarskie odpowiadają zatem za bezpieczeństwo, gdyż chronią również przed uszkodzeniami mechanicznymi, choćby w trakcie kraks. Gogle narciarskie Julbo posiadają niezwykle szerokie pole widzenia. Zawsze dostrzeżemy ewentualne niebezpieczeństwa na czas. W rezultacie z dobrymi goglami mamy większe szanse w niebezpiecznych sytuacjach na uniknięcie zderzenia, czy upadku.

Gogle narciarskie Julbo Cyrius Rancho 2 Fotochrom 2021

Gogle narciarskie Julbo Cyrius Rancho 2 Fotochrom 2021 - jakie gogle narciarskie wybrać?
Julbo Cyrius Rancho 2 Fotochrom 2021 – Jakie gogle narciarskie wybrać?

Model Rancho 2 to na ten moment najlepsze gogle producenta Julbo. Pochodzą z linitoanej kolekcji, która powstała w kooperacji wraz z jednym z najsłynniejszych wąsatych narciarzy, który stał się twarzą tego produktu.

Gogle narciarskie Rancho 2 Jublo 2021 wyróżniają się naprawdę olbrzymią soczewką, która dodatkowo w celu dostarczenia jak najszerszego pola widzenia, została osadzona w bez ramkowej oprawce. Cechą charakterystyczną tych gogli jest zielona, zewnętrzna powłoka soczewki. Zapewnia ona genialne właściwości pod względem optyki. Od teraz każdy narciarz, czy snowboardzista będzie mieć niezwykle dokładny, szeroki i klarowny obraz.

Ramka dopasowuje się do kształtu twarzy – jakie gogle narciarskie wybrać?

Celem zapewniania najwyższego komfortu, ramka gogli została pokryta w miejscu styczności z naszą twarzą, aż dwoma aksamitnymi w dotyku warstwami miękkiej gąbki. Sam kształt rami został zbudowany w oparciu wykorzystania technologii Anatomic Frame. Swoim kształtem nawiązuje do rysów twarzy człowieka. W rezultacie znakomicie dopasowuje się do każdej wielkości i budowy obrysów.

Rancho 2 to gogle, które spełnią najwyższe oczekiwania narciarzy, bądź snowboardzistów.

Gogle Julbo Aerospace OTG Black Fotochrom 2021

Gogle Julbo Aerospace OTG Black Fotochrom 2021- jakie gogle narciarskie wybrać?
Julbo Aerospace OTG Black Fotochrom 2021 – Jakie gogle narciarskie wybrać?

Model Aerospace OTG będzie właściwym dla wszystkich narciarzy, którzy w trackie jazdy nie mogą rozstać się ze swoimi okularami korekcyjnymi. Szybka tych sferycznych gogli jest na tyle duża i w odpowiednim kształcie, że bez problemu pomieści nawet sporych rozmiarów okulary. Optymalny system wentylacji gogli pozwala zachować pod szybą stałą cyrkulację powietrza. W rezultacie szkła korekcyjne nie będą parować, a Ty będziesz mieć w pełni czytelny obraz tego co się dzieje przed Tobą. Ma to niewątpliwie znamienny wpływ na poziom bezpieczeństwa w trakcie Twojego szusowania.

Coś dla skitourowców – jakie gogle narciarskie wybrać?

Będą odpowiednie na każde warunki. W wyniku ich ogromnej wszechstronności i znakomitego systemowi wentylacji, ten model będzie odpowiedni również dla skitourowców. Odtąd przymglony wizjer z tymi goglami będzie już tylko przykrą przyszłością. W celu jak najlepszej cyrkulacji powietrza rozwiązanie SuperFlow pozwala pochylić szybę ku przodowi, co wpływa na jeszcze wyższy stopień wymiany powietrza. Szyba gogli znakomicie chroni narząd wzroku przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Ten sferyczny model gogli narciarskich z minimalistyczną ramką, dostarcza ogromnie szerokie spektrum widzenia. W wyniku tego każdą z potencjalnych przeszkód zobaczymy zawsze na czas, unikając tym samym newralgicznych, stokowych sytuacji. Fotochromatyczna szyba pracuje w zakrecie kat. 1 do kat. 3.

Będzie odpowiedni na słonecznie dni i pochmurne niebo. Jest bardzo wszechstronny.

Gogle narciarskie Julbo Fusion White Fotochrom 2021

Gogle narciarskie Julbo Fusion White Fotochrom 2021 - jakie gogle narciarskie wybrać?
Julbo Fusion White Fotochrom 2021 – Jakie gogle narciarskie wybrać?

Ten model to jeden z najbardziej damskich produktów od Julbo. Nie ma co się dziwić, bowiem jest wręcz nasycony pełnią kobiecych barw. Niezwykle eleganckie. Powinny również pasować do reszty narciarskiego ekwipunku i to niezależnie od tego w jakim on jest kolorze.

Soczewka dopasowuje się do warunków świetlnych – jakie gogle narciarskie wybrać?

Wąska ramka gogli została wypełniona soczewką skonstruowaną w oparciu o rozwiązanie REACTIV. W wyniku zastosowania takiej konstrukcji, gogle serwują narciarką wręcz ogromnie szerokie pole widzenia. W ramce znajdziemy dodatkowo specjalne otwory, która korzystnie wpływają na proces wentylacji. Za nienaganną, a znakomitą optykę opowiada foto chromatyczna soczewka pracująca w zakresie kat. 1 do kat. 2. Będzie znakomita na słoneczne dnia, czy pochmurne niebo. Fotochrom sam przyciemnie się bądź rozjaśni, w zależności do tego jakie panują danego dnia warunki natężenia światła.

Na uwagę w tym modelu zasługuje również miękka ramka, która samoczynnie będzie dopasowywać się do kształtu twarzy. W wyniku tego nawet po całym dniu jazdy nie doświadczymy dyskomfortu, czy punktów ucisku. Nie ma mowy również o podrażnieniach delikatnej, kobiecej skóry w tym rejonie. Gumki gogli zostały tak skonstruowane, by być kompatybilnymi z większością dostępnych w sprzedaży kasków.

To gogle narciarskie dla wymagających kobiet, zarówno pod względem parametrów jak i samej prezencji.

Jeżeli szukasz gogli z fotochromem znajdziesz je tutaj https://snowsport.pl/tag/gogle_fotochrom-62.html.

Gogle narciarskie Julbo 2021 kupisz na SnowSport.pl!

Te znakomitej jakości gogle narciarskie, przede wszystkim o rewelacyjnej optyce do kupienia w naszym zimowym sklepie na snowsport.pl. Zachęcamy także do przeczytania naszego wcześniejszego blogowego wpisu o nartach dla pań „Narty Fischer Progressor 2021 – Postaw Na Progres!” do przeczytania tutaj blogsnowsport.

0
Sprzęt Splitboarding od Pathron

Sprzęt Splitboarding od Pathron! – wybierz na sezon 2021!

Sprzęt Splitboarding od Pathron to przede wszystkim doskonałej jakości platformy i co warto podkreślić to produkty naszego rodzimego producenta. Polski wytwórca wychodzi na przeciw coraz to bardziej popularnej dyscyplinie jaką jest spolitobarding, a jednocześnie potrzebom jakich oczekują riderzy uprawiający tę dyscyplinę. To właśnie dlatego już od kilku sezonów swoją paletę desek stajnia Pathron systematycznie uzupełnia doskonałymi produktami split.

Sprzęt Splitboarding od Pathron
Sprzęt Splitboarding od Pathron

Pozostałe swoje komponenty radzi dobierać opierając się o produkty od SP, Contour po Voile. W tekście przedstawiamy jeden z tańszych zestawów splitboardingowych jakie można u nas skomponować, a niczym praktycznie nieustępujący tym dużo droższym, które są sygnowane bardziej rozpoznawalnymi markami.

Czym wyróżniają się deski Pathron? – Sprzęt Splitboarding od Pathron!

Większość desek Pathron posiada w swojej konstrukcji tzw. pasy carbonu i kevlaru. Ową budowę uzupełnia niesamowicie lekki rdzeń drewniany pochodzący z topoli europejskiej, czy ewentualnie też z drewna egzotycznego, które to podobnie jak topola posiada doskonałe parametry trakcji.

Wszystkie deski Pahtron produkowane są w 100% ręcznie. Sam proces składania deski, aż do momentu włożenia jej do prasy, wykonywany jest wyłącznie przez jedną osobę. Taki proces produkcji generuje wysokie koszty. Mimo wszystko Pathron zdecydował się wybrać tę metodę wytwarzania, gdyż jedynie ona gwarantuje niezrównaną jakość i sprawia, że każdy model deski Pathron genialnie wręcz sprawuje się na stoku. Pomimo tak kunsztownego procesu produkcji, Pathron oferuje niespotykany stosunek ceny do dostarczanych parametrów i możliwości jakimi wykazuje się ich sprzęt. Na deskach Pathron jeżdżą polscy kadrowicze, a także Mistrz Polski w Slopestyle.

Deska Pathron CARBON Gold Split 2021 Sprzęt Splitboarding od Pathron

Deska Pathron CARBON Gold Split 2021
Pathron CARBON Gold Split 2021

Sprzęt Splitboarding od Pathron, a mianowicie Deska Carbon Gold Split 2021 została stworzona przede wszystkim z myślą o wymagających riderach. Gwarantuje zawsze wzorowe wręcz trzymanie krawędzi, mocny pop i doskonałe parametry ślizgu.

Polski producent można rzecz, że pod względem nie tylko tych parametrów odjechał zdecydowanie wszystkim swoim konkurentom. Ten sprzęt wyróżnia m.in. zastosowanie carbonowego topsheetu i dostarczenie najlepszego, bo średnio-twardego flexu, który jest zdecydowanie najbardziej uniwersalnym.

Wiązania SP Fastec Split FT M 2021 – splitboarding

Wiązania SP Fastec Split FT M 2021
SP Fastec Split FT M 2021

To właśnie te wiązania od renomowanej firmy SP, marka Pathron dedykuje do swoich desek split. Lekkie, a jednocześnie charakteryzują się niezwykle trwałą konstrukcję. Swoje doskonałe właściwości pokażą przede wszystkim na podejściach, ale genialnie spiszą się również w trakcie jazdy poza trasą. Konstrukcja oparta na lekkim aluminium. Dzięki optymalnej sztywności wykazują się równocześnie pożądanym transferem energii.

Podejścia jak i sam zjazd z tymi wiązaniami staną się jeszcze bardziej przyjemne! Ponadto wyróżnia jeszcze rewelacyjnym system Fastec. To rozwiązanie szybkiego i niezwykle łatwego mocowania buta do wiązań. Po odchyleniu łyżki unosi się również strap. Rozwiązanie bardzo cenione pośród snowboardzistów. Zdecydowanie ułatwia zakładanie, czy zdejmowanie dużych i twardych butów snowboardowych. Teraz ta czynność to po prostu bajka.

Foki Contour Black 2021 – do desek splitboardingowych

Foki Contour Black 2021
Contour Foki Black 2021

Foki Countour poleca Pathron do swoich desek. Jedne z najlepszych fok do splitboardów. Wyróżniają się najlepszą jakością zastosowanych materiałów. W rezultacie możesz zawsze liczyć na pewne podejścia, nawet na najbardziej wymagających zboczach.

Harszle/ raki SP silver – do wiązań splitboardowych 2021

Harszle/ raki SP silver do wiązań splitboardowych 2021
Raki / Harszle SP silver do wiązań splitboardowych 2021

Harszele kompatybilne z przedstawionymi wiązaniami od SP. Bardzo łatwe w instalacji. Musimy tylko włożyć je od tyłu, a liderplate przytwierdzi go do wiązań.

Podczas wędrówki raki niezwykle efektywnie wbijają się w zmrożony śnieg. W wyniku tego oszczędzisz w trakcie podejść masę energii. Zagwarantują również wysoki stopień bezpieczeństwa co jest nieodzowne przede wszystkim na stromych podejściach.

Do zestawu doradzamy dobrać gogle z fotochromem, które będą najlepsze na długie, górskie wędrówki ze zmienną pogodą i stopniem nasłonecznienia https://snowsport.pl/tag/gogle_fotochrom-62.html.

Sprzęt Splitboarding od Pathron do kupienia na SnowSport.pl!

Sprzęt Splitboarding od Pathron
Sprzęt Splitboarding od Pathron

Deski splidboardingowe od Pahthron oraz wielu innych, cenionych producentów wraz z niezbędnymi do tej dyscypliny akcesoriami do kupienia w naszym zimowym sklepie na snowsport.pl. Zachęcamy także do przeczytania naszej poprzedniej publikacji związanej z tematem “Deska Splitboarding – Jak Zacząć Przygodę?” do przeczytania tutaj blog.snowsport.pl.

0
Deska snowboardowa Nidecker 2021

Deska snowboardowa Nidecker 2021 – wybierz swoją!

Deska snowboardowa Nidecker 2021 to seria niezwykle nowoczesnych i wykonanych z niezwykłą starannością platform przygotowanych specjalnie na bieżący sezon. Ten renomowany producent zdecydował się na zastawanie w swoich produktach materiałów najwyższej klasy. Dlatego na deskach snowboardowych Nidecker jeździ się tak płynnie i gładko.

Platformy te gwarantują jednocześnie bez wysiłkową jazdę. Kupując ten sprzęt możesz być pewien, że posłuży Tobie przez wiele sezonów. Wszystkie komponenty są tutaj skrzętnie dobrane od rdzenia z topoli i buku, poprzez spiekany ślizg. Z deskami tej firmy zabłyśniesz na stoku!

Deska Nidecker Merc 2021

Deska snowboardowa Nidecker Merc 2021
Nidecker Merc 2021

Platforma Merc od Nidecker jest przeznaczona dla riderów, którzy przede wszystkim chcą się dobrze bawić. To również dobry sprzęt do poprawy aspektów swojej jazdy. Wyposażona w typowo kierunkowy kształt, z różnicą zaledwie 1 cm pomiędzy dziobem, a ogonem. W rezultacie taka konstrukcja gwarantuje świetną jazdę, a także ułatwia śmiganie na switchu.

Konstrukcja z Carbonem

Konstrukcja Premium Sandwich wykorzystuje zaawansowane materiały w tym m.in. Carbon. W wyniku tego deska cechuje się zwiększoną trwałością i doskonałą amortyzacją wstrząsów.

Profil deski to frójfazowy Standard Camrock z camberem bezpośrednio pod stopami, a flatem między wiązaniami i rockerem na nosie i tailu gwarantuje doskonałe trzymanie krawędzi w trakcie skrętów. Dzięki takiej budowie deska zyskuje również dobry pop i zwrotność. Ułatwia również wykonywanie przeróżnych tricków w parku, czy podczas zwyczajnej jazdy po stoku.

Rdzeń deski jest bardzo lekkie, a jednocześnie wytrzymały. To Master Core zbudowany z idealnej kompozycji trzech rodzajów drewna. Wyraźnie zwiększa reaktywność deski. Ślizg N-500 gwarantuje płynną jazdę.

Deska Nidecker Score 2021

Deska snowboardowa Nidecker Score 2021
Nidecker Score 2021

To świetna propozycja dla jeźdźców, którzy lubią szybką jazdę, a jednocześnie w dalszym ciągu chcą doskonalić swoje umiejętności all-mountain. Jest łatwa w kontroli. Jest również wystarczająco miękka by zapewnić Tobie płynną i niepochłaniającą zbyt dużo energii jazdę.

Desak Score od Nidecker przygotowana na sezon 2020/21 doda również Tobie pewności siebie. To w dużej mierze w rezultacie kierunkowego kształtu z różnicą tylko 1 cm pomiędzy dziobem, a ogonem. Profil tej deski to Standard Camrock.

Rdzeń z topoli i buku

Rdzeń wykonany z topoli i buki. Przesądza to o jego lekkości. Jest przy tym jednocześnie responsywny o ogromnie wytrzymały na przeciążenia generowane w trakcie jazdy, wyskoków i przy lądowaniach. Wyposażoną ją ponadto w spiekany i niezmiernie prędki ślizg N-5000. Wyróżnia się on również ogromną trwałością. To bardzo dobra deska za niewielkie pieniądze.

Deska Nidecker Play 2021

Deska snowboardowa Nidecker Play 2021
Nidecker Play 2021

To deska stworzona do cieszenia się ze snowboardu. Wyposażona w podwójny, kierunkowy kształt. Będzie idealne do rozpoczęcia jazdy i wykonywania pierwszych zakrętów. Miękki flex determinuje o płynnej, niepochłaniającej zbyt dużo energii jeździe. Będzie zatem genialnym wręcz wyborem dal wszystkich nowicjuszy lub dla tych, którzy wracają do tej pięknej dyscypliny po kilku sezonach przerwy i pragną przypomnieć sobie o co chodzi w tej zabawie 🙂

Zaopatrzona w konstrukcję Classic Sandwich. Zbudowana jest zatem z materiałów najwyższej jakości. W rezultacie powstała płyta o doskonałych parametrach. Znajdziemy w niej rdzeń z pełnego drewna wykonany z topoli i drewna bukowego. Dodatkowe wzmocnienie na dziobie i ogonie w celu osiągnięcia niesamowitej lekkości.

Czuła i z optymalnym popem

Wyróżnia się ponadto optymalnym popem, czułością oraz trwałością. Freestyle Camrock z rockerem w nosie i ogodnie, a między wiązaniami ulokowana płaską strefę. W wyniku takiego rozwiązania deska jest stabilna i dodaje pewności siebie, która jest tak potrzebna do prędkiego progresu. Ślizg deski to uniwersalna konstrukcja N-5000. Stworzona w taki sposób, aby łatwo wchłaniać wosk i dłużej go zatrzymywać w swojej strukturze. W efekcie gwarantuje niesamowicie płynną jazdę.

Dobierz Wiązania na SnowSport.pl!!!

Zobacz również nasze wiązania snowboardowe w promocyjnych cenach https://snowsport.pl/tag/wiazania_snowboardowe-157.html!

Deska snowboardowa Nidecker 2021 do kupienia na SnowSport.pl!

SnowSport

Te znakomite deski snowboardowe od renomowanego producenta jakim niewątpliwie jest Nidecker do kupienia w naszym zimowym sklepie na snowsport.pl. Zapraszamy również do przeczytania naszej poprzedniej publikacji “Kask Narciarski Damski Biały – Modele 2021!” do przeczytania tutaj blog.snowsport.pl.

0