SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

13714
post-template-default,single,single-post,postid-13714,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,smooth_scroll,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Splitboard Capita NEO SLASHER na górskie wędrówki!

Splitboard Capita NEO SLASHER na górskie wędrówki

Splitboard Capita NEO SLASHER na górskie wędrówki!

Splitboard Capita NEO SLASHER na górskie wędrówki! Uznaje się, że to dobra platforma dla wszystkich rządnych przygód, czy eksploratorów, którzy lubią samodzielnie podchodzić pod górę, czy przemierzać szlak, zanim z niego zjadą. Przecież ile frajdy może dać uczucie kiedy sami wejdziemy pod górę, z której kolejno zjedziemy. Dlatego Capita stworzyła na ten sezon wysokiej jakości splitboard. Dowiedź się o nim więcej.

Dla kogo Splitboard Capita NEO SLASHER?

Deska Capita NEO SLASHER SPLITBOARD
Splitboard Capita NEO SLASHER

To dzielona deska snowboardowa dla poszukiwaczy i eksploratorów. Nie ważne, czy wolisz zaawansowane przygody, czy tylko szybkie podejście i zjazd, ten splitboard Ciebie zadowoli przede wszystkim za sprawą genialnego spasowania elementów. Konstrukcja deski jest wydajna na zjazdach, ale sprawdzi się również podczas podejść. Capicie udało się rzeczywiście stworzenie deskę, która zapewnia kontrolę i stabilność podczas podejścia oraz klasyczne wrażenia w czasie jazdy w dół.

Warto podkreślić, że deskę Capita Neo Slasher wyposażono w wycinaną matrycowo wierzchnią warstwę Dura Tail. Skutecznie chroni ona tail w czasie wspinaczki. Gwarantuje dobrą kompatybilność z wiązaniami Union.

Sekret wydajności w tkwi w konstrukcji deski!

Pod względem konstrukcyjnym wyposażono ją w Camber ALPINE V1 Konstrukcja ALPINE V1 Profile. Dlatego odznacza się on camberem w centralnej części, płaskim tailem, a także odwróconym camberem na nosie. Do jazdy taka budowa wnosi przede wszystkim ogrom popu i stabilności na twardym śniegu, jednocześnie zwiększając moc noszenia i lądowania. Powiększa zatem możliwości ridera w głębokim śniegu. Camber tutaj jest dłuższy w tailu. Gwarantuje to dodatkowy zapas mocy w czasie podejścia lub dla większych riderów poszukujących szerszej deski.

Dowiedź się więcej, czym jest Splitboard

Splitboard Capita NEO SLASHER na górskie wędrówki
Splitboard Capita NEO SLASHER

Splitboarding to specjalna deska snowboardowa, którą daje się rozdzielić, czy też połączyć symetrycznie wzdłuż jej osi. Na samym dziobie takich desek snowboardowych po wcześniejszym rozdzieleniu jej, można założyć foki. Następnie przestawiamy również dedykowane do tego rodzaju wiązania z trybu zjazdu na tryb podejścia. Wtedy zupełnie tak samo jak na ski tourach możemy podchodzić pod usłane śniegiem zbocza. Kiedy już zdobędziemy szczyt i nacieszymy się ciszą i spokojem malowniczych, zimowych krajobrazów, należałoby rozpocząć zjazd.

Te dwie połówki deski snowboardowej po złączeniu specjalnym klipsem stanowią w całości deskę, po której zjedziemy w naturalnym, górskim otoczeniu. Należy jeszcze tylko wcześniej wówczas przestawić wiązania w tryb zjazdu i wszystko już gotowe. Z deską spliboardingową Twoje wyprawy w góry staną się czymś zupełnie innym. To dyscyplina wciąż rosnąca na popularności z powodu swoich oczywistych walorów. Ponadto nawet w najbardziej zatłoczonych kurortach, możesz teraz wybrać dowolny szlak, by rozpocząć samotnie, czy też w gronie bliskich znajomych zimową wędrówkę w nieznane.

Najlepsza deska snowboardowa Capita 2022

Capita deska snowboardowa Splitboard znajdziesz już w naszym zimowym sklepie. Przeczytaj także nasz poprzedni tekst o podobnej tematyce – Deska Snowboardowa Dla Kobiet Roxy 2022 Jaką Wybrać?

No Comments

Post a Comment