SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

6893
post-template-default,single,single-post,postid-6893,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Sprzęt nowy czy używany – co wybrać?

sprzęt nowy czy używany

Sprzęt nowy czy używany – co wybrać?

Narciarstwo to nie tylko ogromna dawka adrenaliny i doskonałej zabawy, ale także… coroczne wydatki. Zazwyczaj sama organizacja zimowego wyjazdu jest już dość kosztowna. To z kolei powoduje, że narciarze chętnie korzystają ze sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy. Szczególnie duże zainteresowanie budzi możliwość zakupu używanego sprzętu. Taka praktyka ma z pewnością wiele zalet, choć nie zawsze będzie to dobre rozwiązanie. Co więc wybrać – sprzęt nowy czy używany?

Sprzęt nowy czy używany – co wybrać

Sprzęt nowy czy używany – jakie są najważniejsze różnice?

Używany sprzęt narciarski może być nawet o kilkaset złotych tańszy niż nowe narty lub buty. Trudno więc dziwić się narciarzom, którzy wolą odkupywać sprzęt od innych sportowców. Jednak trzeba też pamiętać, że oszczędność to w tym przypadku jedyna zaleta.

Dużo gorzej wygląda bowiem kwestia dostępności używanego sprzętu. Oczywiście na portalach ogłoszeniowych można odnaleźć liczne oferty sprzedaży nart lub butów narciarskich. Niestety, przy takiej transakcji pojawia się kilka wątpliwości. Po pierwsze, używany sprzęt może być uszkodzony. Rzecz jasna uczciwy sprzedawca powinien poinformować o takim fakcie, ale nie każdy kieruje się dobrymi intencjami. Po drugie, zakup używanego sprzętu jest problematyczny pod względem znalezienia odpowiedniego rozmiaru. Tutaj największe kłopoty będą mieli bardzo wysocy lub niscy narciarze. Tacy sportowcy korzystają ze sprzętu o niestandardowym rozmiarze, który jest dokładnie dopasowany do ich budowy. Co prawda, znalezienie takich nart lub butów w sklepie nie stanowi większego problemu. Jednakże zakup ich z drugiej ręki to już spore wyzwanie.

Czy nowy sprzęt narciarski musi być drogi?

Wiele osób zapomina o tym, że zakup używanego sprzętu nie jest jedyną metodą na zaoszczędzenie pieniędzy. Rzeczywiście ceny poszczególnych akcesoriów używanych z reguły są niższe, ale różnica wcale nie musi tak duża. To zaś rzuca nowe światło na dylemat – sprzęt nowy czy używany: Narty Dla Dziecka – Nowe, Używane, Czy Z Wypożyczalni?

Producenci sprzętu narciarskiego co roku wydają swoje nowe kolekcje. Dlatego w momencie premiery nowej serii – ceny sprzętu z minionego sezonu zaczynają wyraźnie spadać. Rzecz jasna wciąż są to nowe akcesoria, które zachowują wszystkie swoje właściwości. Niemniej ich cena zaczyna być dużo bardziej atrakcyjna. W asortymencie SnowSport można znaleźć zarówno najnowszy sprzęt narciarski, jak i modele z ubiegłych lat. Dzięki temu nasi klienci zyskują możliwość zakupu całkowicie nowego sprzętu w wyjątkowo dobrej cenie. Dodatkowo na naszej stronie regularnie pojawią się promocje na wybrane akcesoria narciarskie. Z tego powodu zachęcamy do śledzenia oferty SnowSport!

Narty Volkl 2018 – nowy sprzęt w okazyjnej cenie

Na zakończenie pokreślmy, że SnowSport co jakiś czas organizuje konkursy dla miłośników narciarstwa. Uczestnicy tych zabaw mogą wygrać zupełnie nowy sprzęt narciarski i liczne akcesoria dodatkowe! Wszelkie informacje na temat przyszłych oraz obecnych wydarzeń widnieją na naszym fanpage’u.

No Comments

Post a Comment