SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

5118
post-template-default,single,single-post,postid-5118,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

System Leki Trigger S – czy to się sprawdza?

LEKI trigger s

System Leki Trigger S – czy to się sprawdza?

5/5 - (5 ocen)

Każdy z nas, szukając odpowiedniego sprzętu sportowego, oczekuje przede wszystkim wysokiej jakości, która zapewniłaby jego funkcjonalność. Dobrze by przy tym było, aby dany produkt miał przystępną cenę.

Czy system Leki Trigger S mogłaby spełnić nasze oczekiwania?

Z pewnością TAK!

System Leki Trigger S

Leki Trigger S to system stworzony przez renomowaną niemiecką firmę Leki mający zapewnić narciarzom większe bezpieczeństwo podczas jazdy. Technologia ta polega na specjalnym sposobie wpinania oraz odpinania rękawicy z kijka narciarskiego. Rękawica jest połączona z kijkiem za pomocą nowoczesnego zapięcia, który zapobiega wyślizgnięciu się kijka z dłoni. Jeśli natomiast dochodzi do upadku, rękawice automatycznie się odpinają, co przeciwdziała prawdopodobnym urazom dłoni, nadgarstka czy barku.

Informacje na temat systemu Leki Trigger S możecie znaleźć również w jednym z naszych artykułów pod linkiem:

Leki Trigger S – Czy Ten System Się Sprawdza?

Nasze produkty wykonane w technologii Trigger S

Kijki LEKI Carbon 14S GP Yellow 2017

system leki trigger s

Są to kijki wysokiej jakości z wygodnym uchwytem oraz regulowanymi paskami. Zostały one wykonane w nowoczesnym designie i cechuje je duża wytrzymałość, lekkość, a także funkcjonalność. Aktualnie można je kupić w cenie promocyjnej – 20% za jedyne 389 zł.

Gardy Osłony Ochraniacze LEKI Gate Guard Closed WorldCup do kijków Trigger S 2019

system leki trigger s

Ochraniacze Leki do kijków Trigger S 2019 o kolorze żółtym nie tylko wyglądają bardzo stylowo, ale również zapewniają bezpieczeństwo narciarzowi – zwłaszcza osobom uprawiającym slalom. Rozmiar rękawic jest uniwersalny.

Rękawice LEKI WORLDCUP RACE TI S SPEED SYSTEM 2019

system leki trigger s

Rękawice z wbudowanym systemem Trigger S mają ergonomiczny kształt i są bardzo ciepłe. Posiadają one również system Speed S, który stworzono przy współpracy z zawodnikami Pucharu Świata! Rękawice zostały przeznaczone dla mężczyzn.

Rękawice LEKI WORLDCUP RACE COACH FLEX S GTX RED 2019

system leki trigger s

Rękawice zostały przeznaczone dla mężczyzn oraz wykonane z wysokiej jakości materiałów. Posiadają system Trigger S, a także Speed S. Są wygodne dzięki odpowiednio wyprofilowanych palcach w rękawicy.

Rękawice LEKI Griffin S Black 2019

system leki trigger s

Rękawice Griffin S Black 2019 to jedno z tańszych rozwiązań. Nadają się one zarówno do klasycznych kijków narciarskich, jak i do tych posiadających system Leki Trigger S. Wbudowany do nich system Trigger S stworzono przy współpracy z zawodnikami Pucharu Świata. Rękawice są bardzo ciepłe i wygodne. Zostały one przeznaczone dla mężczyzn.

No Comments

Post a Comment