SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

2357
post-template-default,single,single-post,postid-2357,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

TECHNOLOGIE FLOW 2017/18

flow

TECHNOLOGIE FLOW 2017/18

Prezentujemy opis najnowszych technologii wykorzystanych w produktach marki FLOW na sezon zima 2017 / 2018.

Technologia Flow KUSH-CONTROL, która składa się z 3 uretanowych wstawek strategicznie rozmieszczonych na podstawie, krawędziach i górnej warstwie, co sprawia, że to jedna z najmocniejszych desek snowboardowych zapewniająca bardzo płynną jazdę. Uretan jest elastyczny i bardzo wytrzymały na ekstramalnie niskie temparatury. Flow używa uretanu ze względu na jego doskonałe właściwości wiążące, pozwalające przetrwać wszystkie uderzenia i wstrząsy oddziałujące na deskę snowboardową. Tłumiące właściwości uretanu zachowują się jak kółka deskorolki, zapewniając najpłynniejszą jazdę. Flow Kush-Control występuje w dwóch wersjach, Premium i Plus. Kush-Control w całości lub częściowo jest wykorzystany w każdej desce z linii Flow, z wyjątkiem Vipera, Silhouette oraz modeli Micron.

Technologia Flow KUSH-CONTROL

1 URETANOWA WARSTWA WIERCHNIA

URETANOWA WARSTWA WIERCHNIAUretanowe wstawki umieszczone w przestrzeni pod palcami i piętami redukują drgania, absorbują uderzenia, poprawiają trzymanie krawędzi i zapewniają najpłynniejszą jazdę. Poprawiony kształt wstawek lepiej pokrywa się z wiązaniami, niezależnie od preferowanej postawy i rozstawienia.

2 URETANOWE KREWĘDZIE

URETANOWE KREWĘDZIEUretanowe krawędzie są bezpośrednio z drewnianym rdzeniem, a ich nowo zaprojektowany kształt optymalizuje redukcje wibracji, absorbcje uderzeń, poprawia trzymanie krawędzi i zapewnia najpłynniejszą jazdę.

3 URETANOWA BAZA

URETANOWA BAZAUretanowe wstawki na spodzie deski są umiejscowione między rdzeniem, a ślizgiem. Te wstawki pozwalają deskom Flow na adaptację do każdego typu terenu, redukują drgania, poprawiają trzymanie krawędzi i zapewniają najpłynniejszą jazdę.

WĘGLOWE PASKI

Węglowe paski są wykorzystywane do stworzenia i kontrolowania flexu wzdłuż i wszerz naszych desek. Poprzez dodatnie tych pasków, uzyskujemy sztywniejszy flex, na którym można polegać w trakcie jazdy. Twój styl jazdy zdeterminuje, która wersja węglowych pasków będzie dla Ciebie lepsza.

Podwójne węglowe paski

10 węglowych pasków wszytych bezpośrednio we włókno szklane po przeciwnej stronie insertów wiązań, dzięki którym deska jest bardziej czuła i lepiej reaguje

Pojedynczy karbonowy pasek

7 węglowych pasków umieszczonych centralnie i wszytych bezpośrednio we włókno szklane, wykorzystane w miękkich i średnio miękkich deskach z szybką reaktywnością.

Kształty

Taliowanie, profile rdzenia i wygięcia deski są projektowane jako cała koncepcja, która ma na celu efektywne sterowanie, zapewnić dynamiczna jazdę i pełna kontrolę.

 • TruTwin dokładnie symetryczny kształt z centralnie umieszczonymi insertami. Pozwala na jazdę w obu kierunkach bez żadnych ograniczeń czy konsekwencji.

 • Directional Twin symetryczny kształt z przesuniętymi insertami ku tyłowi, profil o bardziej energetycznym tailu i zwinnym nosie.

 • Directional dłuższy nos wypływa w puchu, przesunięte inserty, tail pełen mocy.

Wygięcie

 • Pow-Cam trójfazowy kamber z progresywnym, podniesionym nosem, tradycyjnym kamberem pod wiązaniami i płaskim odcinkiem pomiędzy. Całość przesunięta ku tyłowi. Nie do pobicia w świeżym śniegu, najlepsza karwingowa maszyna.

Pow-Cam

 • Pop-Cam trójfazowy kamber, tradycyjnie sklepiony pod wiązaniami i płaskim odcinkiem pomiędzy. Bardzo dobrze trzymający kształt o freestylowym potencjale.

Pop-Cam

 • I-Rock rocker z wypukłym ślizgiem połączony z kamberowymi obszarami pod wiązaniami. Super na rurki, stabilny w każdych warunkach. Uniwersalne zastosowanie, najbardziej sprawdzony w parku.

I-Rock

 • EZ-Rock Delikatny rocker z wypukłym ślizgiem między wiązaniami. Pod insertami kamber. Superłatwy kształt o żywym charakterze niezwykłej stabilności.

EZ-Rock

 • EZ-FlatRock płaski profil z lekkim rockerem na nosie i tailu, zapewnia płynną i stabilną jazdę.

EZ-FlatRock

Taliowanie

Geometria wcięcia to efekt nieskończonych prób, aby wybrać właściwy kompromis reaktywności i komfortu jazdy w różnych warunkach i stylach. Każdy typ podlega wariantom w zależności od rodzaju profilu dzenia.

 • 3DT (3D- Dual Transitional) płynna jazda, żywość zachowania i doskonałe trzymanie, to efekt złożonej koncepcji, gdzie taliowanie w obszarze pomiędzy wiązaniami oddzielnie dla rockera (średni promień) i cambera (bardzo ciasny) przechodzi w kierunku taila i nosa najpierw (na wysokości wiązań) w ciasny a kończy się średnim.
 • PDT (Progressive Dual Transitional) trzy fazowe wcięcie z prostymi odcinkami na wysokości wiązań. Oddzielne warianty progresywnego taliowania pomiędzy stopami dla rockera (wcięcie o średnim promieniu) i cambera (ciasny promień). Średnie promienie zakańczają tail i nose. Taka kombinacja zapewnia supertrzymanie i płynną, surferska jazdę.

 • EZDT (Easy Dual Transitional) zaprojektowane do profili EZ-Rock i EZ-Flatrock, średnie promienie pomiędzy wiązaniami (ciaśniejsze dla EZ Flatrock) i na końcach deski są skomponowane z bardziej agresywnym , ciasnym taliowaniem na długości wiązań.

Laminaty

 • Biaxial (0/90)

Dwukierunkowy laminat szklany powoduje, że konstrukcja deski ma przewidywalną, łatwą w opanowaniu sztywność co wspomaga inicjację skrętu i ogólną manewrowość. Niektóre modele mają wszyte 7 węglowych podłużnych pasków.

 • Triaxial (0/+45/-45)

Trójkierunkowy laminat z włóknami biegnącymi pod kątem 45/-45, z dodatkowymi 7 paskami węglowymi w centralnej części deski. To szklano/węglowe połączenie daje duży pop z poprzeczną stabilnością.

 • Quadrax (0/+30/-30/90)

Tak gęsto przecinające się włókna laminatu (włókno szklane lub węglowe) zapewniają reaktywność na najwyższym poziomie poprzez lepsze przeniesienie energii impulsu sterującego na większą powierzchnię deski. Dodatkowo orientacja włókien 30/-30 zwiększa poprzeczną sztywność deski. Zawiera 10 węglowych pasków po obu stronach insertów wiązań w rozłożeniu 5 i 5. To szklano/węglowe połączenie daje bardzo duży pop z dużym poprzecznym flexem, podczas gdy przenosi siłę wiązań na większą powierzchnię.

Rdzenie

Stosuje sie wytrzymałe, wyselekcjonowane drewno, które daje najkorzystniejszy stosunek wagi i wytrzymałości. Chodzi o to aby właściwy szkielet deski zapewnił trwałą i zwinną konstrukcję.

Profil rdzenia określa sprężystość i właściwości jezdne i dlatego każdy przechodzi długi cykl projektowy uwzględniając docelowy camber/rocker i taliowanie.

 • Reflex Core: najlżejszy rdzeń o najwyższej wytrzymałości. Zastosowano drewno o niskiej gęstości ze strategicznie rozmieszczonymi stringerami w osi wzdłużnej o większej gęstości. Zaprojektowany pod kątem najwyższej reaktywności.
 • Truflex core: podobne rozwiązania co w Reflex Core, wykorzystuje drewno topoli o różnych gęstościach w specjalny sposób profilowane aby zapewnić najwyższą wytrzymałość i niską wagę. Jego właściwości zapewniają płyną jazdę i wyjątkowe posłuszeństwo deski.

Ślizgi

 • Optix 2000: tłoczony ślizg o wysokiej twardości, łatwy w smarowaniu i naprawach. Gwarantuje, że więcej czasu spędzisz na jeździe niż na przygotowaniu i smarowaniu deski.
 • Sintered 4000: szybki, spiekany ślizg najwyższej trwałości, bardzo dobrze wchłania smar i jest przystosowany do jazdy w różnych warunkach.
 • Sintered-C6: nasz nowy spiekany ślizg z węglowymi molekułami oferuje prędkość i bardzo dobre wchłanianie smaru, połączone z wytrzymałością i zaletami spiekanego ślizgu.
 • Graphite: nasz najszybszy i najbardziej wytrzymały ślizg. Zapewnia doskonałe wchłanianie oraz zatrzymywanie smaru i jest niesamowicie szybki z powodu wysokiej zawartości węgla. Szybkość i wytrzymałość.

BUTY SNOWBOARD

buty snowboardowe flowKonstrukcja

 1. Space blanket – izlująca bariera termiczna pomiędzy podeszwą, a wkładką, która zatrzymuje ciepło w środku i zimno na zewnątrz
 2. Dopasowujący się, wentylowany język
 3. Nowy, asymetryczne rozmieszczenie sznurowania Boa dla lepszego trzymania i dopasowania do podbicia
 4. Górna część buta jest asymetrycznie połączona z dolną częścią, w taki sposób, żeby zapewnić kostce naturalną mobilność, ale także odpowiednie trzymanie.
 5. Dopasowująca się przednia część buta, dla wygody i wytrzymałości.
 6. Wzmocniona tylna część buta poprawia trzymanie pięty i lepsze wsparcie i reaktywność buta.

buty snowboard flow

Sznurowanie

Prostota użytkowania, komfort i jak najlepsza styczność stopy z butem.

Boa®: z roku na rok coraz wytrzymalsze. Szybkość, komfort użytkowania, równomierne rozłożenie napięcia na bucie, mocne zapięcie i łatwe luzowanie.

Boa®

Heel-Lock Focus: podwójn wiązanie Boa®, jedno trzymające język, a drugie boczne, odpowiedzialne za trzymanie obszaru kostki. Lepsze trzymanie i kontrola. Wykorzystany m.in. w damskich butach Lunar.

Heel-Lock Focus

Heel-Lock Coiler: unikalne połączenie systemu Boa® Coiler i pojedynczej linki zaciskającej obszar wokół kostki. Lepsze trzymanie zapewnia szybsze przekazywanie ruchów but na deskę. Wykorzystana w modelu Tracer

Heel-Lock Coiler

PODESZWY

B.F.T. – BAREFOOT Technology: “FITS, GRIPS, RIPS”. Innowacyjna budowa buta. Tym co czyni B.F.T. wyjątkowym, jest budowa podeszwy buta. Podeszwa złożona jest z kilku części wykonanych z różnych materiałów. Konstrukcja i wykonanie we współpracy z najbardziej znanym producentem górskich podeszew firmą Vibram. Odcinek śródstopia podpiera podbicie w każdym kroku i ruchu, jego sprężystość to idealny balans czucia deski i amortyzacji

OC KUSH: bardzo odporny na zmiany temperatury amortyzujący komponent żelowy.

OC KUSH

B.F.T. APPROACH: 5-częściowa podeszwa złożona z suchej i mokrej gumy, środkowej części podeszwy z materiału EVA oraz wkładki OC-KUSH pod piętą i śródstopiem.

B.F.T. APPROACH

B.F.T. CONTACT: 4-częściowa podeszwa złożona z suchej i mokrej gumy, środkowej części podeszwy z materiału EVA oraz wkładki OC-KUSH pod piętą i śródstopiem.

B.F.T. CONTACT:

B.F.T. FREETRACK: Całkowicie gumowa podeszwa zaprojektowana by najdokładniej odwzorować kształt stopy i dać uczucie bycia na boso.

B.F.T. FREETRACK

THERMO-LITE: Tieszanka lekkiego, gumowego kompozytu: wytrzymałość, lekka waga i wydajność.

GUMOWA PODESZWA (JUNIOR): Gumowa podeszwa o wysokiej wytrzymałości i dobrym bieżniku. Kształt zaprojektowany dla najlepszego dopasowania do wiązań

Wkładki pod stopę:

Self-Molding PU Dual Density

 • Samoformująca się pianka dopasowuje się do stopy i zachowuje pamięć jej kształtu bez konieczności wygrzewania.
 • Anatomiczny kształt z głębokim gniazdem pod piętę i podparciem podbicia
 • Wzmocniona spodnia część zapobiega zbiciu i utracie właściwości tłumiących

Molded EVA Dual Density

 • Anatomiczny kształt z głębokim gniazdem pod piętę i podparciem podbicia
 • Wzmocnione pianką EVA o podwójnej gęstości, bardziej tłumiąca w przedniej części i stabilizująca obszar śródstopia i pięty.

Die-Cut EVA

 • Anatomiczny kształt z profilem na piętę i podbicie
 • Pianka EVA amortyzuje i zapewnia wygodę
 • Wentylacja usprawnia przepływ powietrza i odprowadzanie pot.

Wewnętrzne uprzęże

Skutecznie trzymają kostkę i kotwiczą stopę

wewnętrzne uprzęże flow

Ripper Lacing Harness

 • Udoskonalona wewnętrzna uprząż z bezkolizyjnym systemem sznurowania Z-LACE
 • Bezpośrednio wstrzyknięta pianka OC Kush chroni kostkę przed nad miernym uciskiem i zapewnia komfort i lepsze trzymanie
 • Najwyższe dopasowanie i niedościgniona wygoda
 • Miękka rączka do zaciągania sznurowadeł

Ripper Lacing Liner

 • Bezkolizyjny system sznurowania Z-LACE
 • Sznurowadła połączone bezpośrednio z butem wewnętrznym

Integrated Lacing Harness

 • Wewnętrzna uprząż zintegrowana z butem zewnętrznym
 • Świetne trzymanie kostki

Integrated Lace Liner:

 • Tradycyjnie zrealizowany system zaciągania buta wewnętrznego

WKŁADKI

6 Feather

 • Uprząż Ripper-Lacing harness z OC KUSH
 • Formowalna pod wpływem ciepła pianka
 • Wzmacniane pianką EVA panele są teraz sztywniejsze, dokładniej dopasowane i lepiej trzymające kostkę
 • Wentylowane języki pozwalają na odprowadzanie potu, a rzepy stabilizują ich położenie
 • Dopasowujący się panel w przedniej części stopy
 • Górny pasek w górnej części cholewki reguluje spięcie
 • Antybakteryjne wykończenie eliminuje nieprzyjemne zapachy
 • Samodopasowująca się wkładka

5 Feather

 • Uprząż Ripper-Lacing Liner
 • Formowalna pod wpływem ciepła pianka
 • Wzmacniane pianką EVA panele są teraz sztywniejsze, dokładniej dopasowane i lepiej trzymające kostkę
 • Wentylowane języki pozwalają na odprowadzanie potu, a rzepy stabilizują ich położenie
 • Dopasowujący się panel w przedniej części stopy
 • Górny pasek w górnej części cholewki reguluje spięcie
 • Antybakteryjne wykończenie eliminuje nieprzyjemne zapachy
 • Wkładka Dual Density

4 Feather

 • Uprząż Integrated Lacing Harness
 • Formowalna pod wpływem ciepła pianka
 • Wentylowane języki pozwalają na odprowadzanie potu, a rzepy stabilizują ich położenie
 • Dopasowujący się panel w przedniej części stopy
 • Górny pasek w górnej części cholewki reguluje spięcie
 • Antybakteryjne wykończenie eliminuje nieprzyjemne zapachy
 • Wkładka Dual Density

3 Father

 • Uprząż Integrated Lacing Liner
 • Formowalna pod wpływem ciepła pianka
 • Wentylowane języki pozwalają na odprowadzanie potu, a rzepy stabilizują ich położenie
 • Dopasowujący się panel w przedniej części stopy
 • Górny pasek w górnej części cholewki reguluje spięcie
 • Antybakteryjne wykończenie eliminuje nieprzyjemne zapachy
 • Wkłądka Dual Dansity

2 Feather

 • Uprząż Integrated Lacing Liner
 • Komfortowa pianka
 • Wentylowane języki pozwalają na odprowadzanie potu, a rzepy stabilizują ich położenie
 • Dopasowujący się panel w przedniej części stopy
 • Luksusowe wykonanie górnej części cholewki
 • Wkładka Soft Die-Cut EVA

1 Feather

 • Uprząż Integrated Lacing Liner
 • Komfortowa pianka
 • Dopasowujący się panel w przedniej części stopy
 • Rzepy ustalające położenie języków
 • Wkładka Soft Die-Cut EVA

1 Feather (Micron)

 • Uprząż Integrated Lacing Liner
 • Komfortowa pianka
 • Dopasowujący się panel w przedniej części stopy
 • Wkładka Soft Die-Cut EVA

WIĄZANIA

WIĄZANIA flow

 1. Podwójny system zapinania wiązań
 2. Powerstrap, który pokrywa znacznie większą część stop, łączy kostkę i palce i zapewnia komfort i więcej wrażeń z jazdy
 3. Trójkąt tworzony przez hiback, podstawę i stalową liną.

Active Strap Technology:

System Dual-Entry nigdy nie był tak wygodny w użyciu, nie powodując straty na właściwościach, wygodzie i sile trzymania, z którego tak słynie Flow. System Active Strap Technology podnosi automatycznie strap do góry w trakcie odchylania łyżki i dociska go w trakcje zamykania jej. System ten zwiększa przestrzeń dla buta i ułatwia jego wsunięcie i wyjęcie z wiązania.

Active Strap Technology

PODSTAWY WIĄZAŃ

PODSTAWA ROCKERED

Podstawa zaprojektowana w ten sposób, żeby sprawnie przenosić ruchy sterujące na deskę bez straty na jej naturalnym sposobie wygięcia. Minimalna powierzchnia styku kieruje siłę tam gdzie jest ona potrzebna, uniesione krawędzie podstawy zapewniają niezakłócone, optymalne wygięcia deski

Seria NX-2

Modele NX-2Modele NX-2 wyposażone są w podstawę wykonaną z lekkiego stopu aluminim. To najsztywniejsza i najbardziej responsywna podstawa w linii Flow. Wszystkie modele NX-2 wyposażone są w system Active Strap Technology.

Seria FUSE

Podstawa z serii FusePodstawa z serii Fuse jest wykonana z połączenia nylony i włókna szklanego z aluminiowymi skrzydełkami łączącymi podstawę i hiback. Trochę mniej sztywna niż seria NX-2, ale również reaktywna. Występuje w modelach Fuse i OMNI z łyżką ModBack oraz technologia Active Strap Technology, a także w modelach Nexus i Juno z łyżką Uniback.

Seria H

Wiązania snowboardowe z serii H

Wiązania snowboardowe z serii H (Five, Minx, Alpha i Hylo) są wykonane z bardzo wytrzymałego i bardziej wybaczającego kompozytu.

Seria Micron

Seria Micron flowWiązania z serii Micron są wykonane z bardzo wytrzymałego i bardziej wybaczającego kompozytu.

PADY – BANKBED 2,5°

Pad na całej powierzchni podstawy wykonany z amortyzującego elastomeru EVA z kantingiem 2,5° i regulacją wysunięcia przedniego panelu optymalizują dopasowanie, trzymanie i transfer energii. Występuje we wszystkich modelach NX2.

OC-KUSH – pady pod wiązaniami absorbują drgania i ułatwiają lądowania. Pełne dopasowanie do podstawy gwarantuje skuteczne przekazywanie ruchów sterujących. Występuje we wszystkich modelach NX2.

TECHNOLOGIA HIBACKÓW

Łyżki w wiązaniach FLOW są całkowicie odchylane przez co można szybko wpiąć/wypiąć but bez potrzeby siadania i pompowania. Łyżki Flow mają też inny kształt: górna płaska cześć ułatwia boczne ruchy i poczucie swobody, a linka z systemu PowerTriangle wydajnie przenosi impulsy sterujące z łyżki na podstawę.

ŁYŻKI MODBACK

ŁYŻKI MODBACKModułowa łyżki składa się z dolnej reaktywnej i wytrzymałej aluminiowej części, oraz górnego panelu, który może być indywidualnie ustawiany.

W nowej kolekcji znajdują się panele zróżnicowanej sztywności dopasowane do indywidualnych wymagań i różnych stylów jazdy takie jak: Evo-C6, Evo.7, Apex.8 i Apex.6.

ŁYŻKI UNIBACK

ŁYŻKI UNIBACK

Jednoczęściowa kompozytowa łyżka.

Zapewnia idealną równowagę między sztywnością i trzymaniem w każdym stylu jazdy.

TECHNOLOGIA POWERSTRAP

3-D POWERSTRAP – Osiągi wiązań Flow są wspomagane działaniem jednoczęściowego, przestrzennie uformowanego strapa. Pewne trzymanie i przekazywanie ruchów sterujących bez zwłoki czy strat to następstwo objęcia dużą powierzchnią, szczególnie krytycznej części stopy jaką jest śródstopie. Pomimo niespotykanej w innych rodzajach wiązań siły zespalającej but z deską nie powoduje miejscowego ucisku, zmęczenia, daje nieporównywalny komfort stopom. Strapy zróżnicowane są pod względem konstrukcji, kształtu i sztywności.

HYBRID POWERCAPSTRAP

Zapięcia MiniRachet

rewolucyjne połączenie najlepszych cech unikalnego strapu FLOW z systemu SpeedEntry i konwencjonalnego systemu dwóch pasków.

Pompki LSR umożliwiają zapięcie w systemie SpeedEntry lub tradycyjnym.

Pasek 3D zakrywa śródstopie przez co rozkłada nacisk na większą powierzchnię, a przedni pasek przekazuję energię z czubka buta.

FUSION POWERSTRAP

Zapięcia MiniRachetuformowany 3D i wyściełany miękką pianką idealnie pokrywa stopę od palców po kostkę zapewniając najlepsze trzymanie i komfort użytkowania.

Pompki LSR umożliwiają zapięcie w systemie SpeedEntry lub tradycyjnie.

Występuje w dwóch rodzajach uniwersalnym symetrycznym I-FUSION i asymetrycznym sztywniejszym A-FUSION .

EXO-FIT POWERSTRAP

Zapięcia MiniRachetintegralna część oryginalnego systemu FLOW, dzięki kształtowi 3D idealnie dopasowuje się do konstrukcji buta, zapewniając dobre trzymanie i komfort użytkowania.

Zapięcia MiniRachet ułatwiają dopasowanie.

TECHNOLOGIA ZAPIĘC

Istotą ustawiania wiązań Flow jest ich jednorazowe wyregulowanie, dlatego pompki maja blokadę ustawienia.

LSR – Aluminium i Kompozyt

 • innowacyjne pompki umożliwiają zapięcie wiązania w systemie SpeedEntry lub tradycyjnym.
 • możesz nimi docisnąć lub poluzować strap, albo odpiąć i zapiąć całkowicie wiązania.
 • w zestawieniu z nowymi paskami są przygotowane do pracy pod obciążeniem-przy zapiętym mechanizmie łyżki
 • wersja aluminiowa zapewnia zredukowane tarcie i mniejszą wagę

locking slap ratchet- lsr alum

locking slap ratchet- lsr composite

MINIRATCHET

mini- ratchet bucklesumożliwiające precyzyjne wyregulowanie pozycji strapa

blokowanie bez dopompowania odbywa się poprzez odciągnięcie klamerki i przełożenie jej do pozycji zablokowanej

QUICK SET

quick- set bucklespodstawowe zapięcia po wewnętrznej stronie dla dopasowania do buta

pewne, łatwe w obsłudze, z numeracją ułatwiającą ich ustawienie do indywidualnej pozycji.

No Comments

Post a Comment