SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

3452
post-template-default,single,single-post,postid-3452,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Narty Atomic 2019 – testy nart St. Anton, Austria

narty Atomic 2019

Narty Atomic 2019 – testy nart St. Anton, Austria

Narty Atomic 2019 na sezon 2018/19 zostały zaprezentowane nam w Austrii, w miejscowości St. Anton. Idealnie przygotowane stoki pozwoliły dogłębnie przetestować całą kolekcje nart Atomic 2019. Były bardzo dobrze przygotowane twarde trasy, były też stoki nieubite, gdzie można było pojeździć “pozatrasowo”.
Poniżej przedstawiamy fotorelację z tej imprezy oraz narty Atomic 2019 na których jeździliśmy.

Atomic to potentat światowy jeśli chodzi o sprzedaż nart. Kultowe już linie nart jak Atomic Redster czy Atomic Cloud są rozpoznawane przez fanów narciarstwa na całym świecie.

Narty Atomic 2019 i znane nazwiska

Sprzedaż nart z linii Redster czy Cloud bije kolejne rekordy podobnie jak najlepszy zawodnik jeżdżący na nartach Atomic czyli: Marcel Hirscher. To on w sezonie już od kilku lat, z niesamowitą regularnością wkracza na najwyższy stopień podium trzymając w rękach coraz to nowsze narty Atomic 2019 Redster G9. Jest on ambasadorem tej najbardziej sportowej linii nart Atomic – Redster. Marcel odnosi sukcesy nie tylko w Gigancie ale również w najbardziej popularnej dyscyplinie narciarskiej, czyli Slalomie Gigancie. Najwyższym modelem nart slalomowych, który jest w obecnej kolekcji sklepowej są narty Atomic 2019 – Redster S9. Model ten jest niezwykle często wybierany przez fanów narciarstwa na całym świecie i jest modelem flagowym marki Atomic.

Kolejnym modelem nart Atomic w kolekcji 2019, który posiada swojego ambasadora jest Benni Raich, wielokrotny mistrz świata, który jeździł w teamie Atomic i oczywiście na nartach Atomic. Jego narty w kolekcji Atomic 2018/19 to Redster X9 2019. Narty te wyróżniają się na tle całej kolekcji swoim intensywnym kolorem zielonym.
Więcej na temat tych nart można przeczytać w naszym wcześniejszym artykule: Jak powstał model Atomic Redster X9 2019?

Narty Atomic 2019 – prezentacja kolekcji

Sama prezentacja kolekcji nart Atomic 2019 odbyła się jak zwykle w odpowiedniej scenerii i oprawie. Już samo miejsce, które zostało wybrane na testy, czyli kurort St. Anton kojarzy się z luksusem i splendorem. Do dyspozycji wszystkich zaproszonych gości był specjalny ogromny namiot postawiony bezpośrednio na stoku. Tam też odbywała się uroczysta prezentacja kolekcji nart Atomic 2019 z udziałem sław sportu i znanych osób związanych z marka Atomic. Tam znajdował się również show room z pełna kolekcją nie tylko nart Atomic 2019 ale również butów narciarskich, kasków, gogli kijów i wszelkich pozostałych akcesorii z logo Atomic. W najbliższym otoczeniu tego namiotu znajdował się punkt serwisowy  oraz cała kolekcja nart Atomic 2019 przeznaczonych do testów. Codziennie przed prezentacjami lub bezpośrednio po nich każdy z uczestników mógł do woli testować dowolny model nart z kolekcji Atomic 18/19. Wrażenia z tych testów były bardzo dobre a nowe modele nart Atomic sprawowały się doskonale.
Poniżej zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tej imprezy:

Narty Atomic 2019 – galeria zdjęć

Wszystkie poniższe zdjęcia zrobione zostały przez nas podczas imprezy testowej, z prezentacją i testami kolekcji nart Atomic 2019.

Po tej serii fotek zapraszamy do obejrzenia całej kolekcji nart Atomic 2019 w SnowSport.pl.
Zobacz aktualną ofertę nart Atomic, dostępnych w naszym sklepie internetowym, zwróć uwagę na linię REDSTER.
Zobacz co piszemy również na naszym blogu na temat nowych nart Atomic 2019 – Redster X9

 

No Comments

Post a Comment