SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

4705
post-template-default,single,single-post,postid-4705,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Wiązania Bent Metal 2019 – poczuj nową jakość!

Bent Metal Logo

Wiązania Bent Metal 2019 – poczuj nową jakość!

Firma Bent Metal z impetem wkroczyła w świat sportów zimowych. Nowa marka dumnie prezentuje swoje flagowe produkty, czyli wiązania snowboardowe. Wiązania Bent Metal 2019 miały niedawno swoją premierę, dzięki czemu szybko przykuły uwagę snowboardzistów z całego świata. Rzeczywiście nowe wiązania sprawiają naprawdę dobre wrażenie. Co sprawia, że warto zwrócić na nie uwagę?

Wiązania Bent Metal – nowa marka stworzona przez starych wyjadaczy

Ludźmi zaangażowanymi w tworzenie produktów Bent Metal są między innymi: Jamie Lynn, Eric Jackson, Mark Landvik i Jason Robinson. Są to znane osobistości w świecie snowboardingu. Każdy z nich ma olbrzymią wiedzę i doświadczenie, co pozytywnie przekłada się na jakość tworzonych wiązań. Przykładowo, Eric Jackson współpracował z firmą Lib Tech – przodującym producentem sprzętu wykorzystywanego w sportach zimowych. Nic więc dziwnego, że wiązania Bent Metal to produkty, którym mogą zaufać nawet najbardziej wymagający snowboardziści.

Wysoka jakość i niezawodność; oto główne atuty wiązań Bent Metal

Wiązania snowboardowe są wręcz doskonałym przykładem sprzętu, którego najważniejszym czynnikiem jest jakość wykonania. W trakcie jazdy wiązanie odpowiada za szereg ważnych aspektów, takich jak: przyczepność, stabilizacja oraz utrzymanie odpowiedniej postawy. Dlatego doświadczeni snowboardziści stawiają tylko na sprawdzony sprzęt. Wiązania Bent Metal są tworzone przy użyciu specjalistycznych materiałów, dzięki czemu ich jakość pozostaje niezrównana.

Na każdy styl i stopień zaawansowania

Firma Bent Metal przygotowała szeroką ofertę wiązań. Dzięki temu zarówno początkujący, jak i bardziej doświadczeni snowboardziści, łatwo znajdą model adekwatny do określonych potrzeb. Oczywiście przy zakupie wiązań trzeba wziąć pod uwagę kilka rzeczy. Dlatego na naszym blogu można znaleźć specjalny poradnik opisujący najważniejsze elementy wiązań i właściwości poszczególnych części.

WSZYSTKO O WIĄZANIACH SNOWBOARDOWYCH – PORADNIK

Wiązania Bent Metal Snowboard Bindings JOINT 2019 – BLACK, BLUE, WHITE

Wiązania Bent Metal Joint

Wiązania z oznaczeniem JOINT to tzw. all-mountains, co oznacza, że będą one odpowiednie podczas jazdy w każdym terenie. Przy produkcji wiązań zastosowano nowoczesne elementy, które zwiększają precyzję ruchów i poprawiają komfort użytkownika. Model Bent Metal JOINT sprawdzi się w przypadku każdego snowboardzisty. Niezależnie od tego, czy ktoś dopiero rozpoczyna przygodę z deską, czy jest już doświadczonym snowboardzistą, wiązania Bent Metal spełnią swoje zadanie.

Bent Metal Snowboard Bindings LOGIC 2019 – BLACK, GREY, YELLOW

Wiązania Bent Metal Logic

Model LOGIC to naprawdę uniwersalny wybór. Wiązania doskonale sprawdzą się zarówno w przypadku miłośników akrobacji, jak i amatorów szybszej jazdy. Wysoka jakość wiązań gwarantuje dużą kontrolę nad deską. Wiązania Bent Metal to LOGICzny wybór jeśli myślisz o zakupie niezawodnych i uniwersalnych wiązań.

Bent Metal Snowboard Bindings TRANSFER 2019 – BLACK, GREEN, RED

Wiązania Bent Metal Transfer

Wiązania Bent Metal TRANSFER to doskonały wybór dla ludzi, którzy cenią sobie jakość i wygodę. Ergonomiczna konstrukcja i uśredniona giętkość powoduje, że model TRANSFER sprawdzi się w każdych warunkach.

Zobacz ofertę naszych wiązań snowboardowych (nie tylko Bent Metal).
Znajdziesz tam najlepsze wiązania snowboardowe,
znanych marek,
w najlepszych cenach
.

No Comments

Post a Comment