SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

5362
post-template-default,single,single-post,postid-5362,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,smooth_scroll,no_animation_on_touch,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Wiązania head 2019 na snowboard – zobacz, co nowego

wiązania head 2019

Wiązania head 2019 na snowboard – zobacz, co nowego

5/5 - (5 ocen)

Snowboardowe wiązania HEAD 2019 – w dzisiejszym artykule będziecie mieli okazję zapoznać się z najnowszą ofertą wiązań snowboardowych tej marki!

Zanim przejrzycie naszą ofertę, zachęcamy Was również do zajrzenia do poprzednich artykułów, w których dowiecie się najważniejszych rzeczy na temat wiązań snowboardowych:

Wszystko O Wiązaniach Snowboardowych Cz.1

Wszystko O Wiązaniach Snowboardowych Cz.2

Jeśli dopiero zaczynacie swoją przygodę ze snowboardem, proponujemy ponadto nasz poradnik o tym, jak ustawić wiązania snowboardowe:

Wiązania Snowboardowe – Jak Je Ustawić?

A oto nasze propozycje:

Wiązania HEAD 2019 RX ONE Black FASTEC

wiązania head 2019 Wiązania te zostały przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Mogą z nich korzystać osoby początkujące, ale także średnio-zaawansowani snowboardziści. Są to wiązania do jazdy freestyle’owej. Swoją wygodę i funkcjonalność wiązania HEAD RX ONE Black FASTEC zawdzięczają wielu różnym rozwiązaniom technicznym. Poniżej prezentujemy niektóre z nich:

  • system łatwego i bez narzędziowego zapinania,
  • system Reclining Highback, który zapewnia skuteczne przenoszenie energii oraz bezproblemowe otwieranie i zamykanie wiązań,
  • 3D Comfort Strap, czyli pasek z miękkim pluszem gwarantujący komfort jazdy,
  • system FASTEC, który zapewnia proste i szybkie przymocowanie buta do deski za pomoca odchylanej łyżki w wiązaniach.

Polecamy ten model wiązań zwłaszcza osobom początkującym oraz młodzieży. Więcej informacji na jego temat znajdziecie pod linkiem:

Wiązania HEAD 2019 NX Fay I White

wiązania head 2019 Wiązania HEAD NX Fay I White zaprojektowano specjalnie z myślą o kobietach, z przeznaczeniem all mountain. Model ten przyciąga uwagę pod względem estetycznym, a jest on zarazem bardzo praktyczny. Wiązania charakteryzuje przede wszystkim łatwość w obsłudze. Kształt klamry Easy Grip zapewnia pewność mocowania, natomiast pasek Auto Open Toe Straps umożliwia bezproblemowe umieszczenie buta w wiązaniu. Dzięki systemowi Glass Reinforced Base 45 % podstawa jest dodatkowo usztywniona.

Wiązania HEAD 2019 NX ONE Black

wiązania head 2019 Model HEAD NX ONE Black to wiązania dla mężczyzn do jazdy freestyle’owej. Posiada on wiele przydatnych funkcji. Należą do nich m.in. : system EVA zapewniający odpowiednią amortyzację, auto Open Toe Straps zawierający unikalny system otwarcia (złożony z płyty bazowej) czy też Easy Grip Buckle, czyli klamra o kształcie ułatwiającym otwieranie i zamykanie (nawet w rękawicach!). Ponadto wiązania te posiadają Glas Reinforced Base 35%, a więc podstawę wzmacnianą włóknem szklanym, co zapewnia im odpowiednią sztywność. Model HEAD NX ONE Black polecamy zwłaszcza początkującym riderom.

Wiązania HEAD 2019 NX Fay I Black

wiązania head 2019 Inny proponowany przez nas model wiązań to HEAD NX Fay I Black. Został on zarezerwowany dla kobiet, z przeznaczeniem all mountain. Ma podobne funkcje, co HEAD NX Fay I White, ale jego wygląd jest bardziej uniwersalny. Odznacza się przede wszystkim dużą łatwością w obsłudze. Wiązania te posiadają m.in: Easy Grip Buckle, Auto Open Toe Straps, Glass Reinforced Base 45 % czy też FLEX INDEX 3 (gwarantujący wygodę i wybaczający większość błędów).

Tak szeroka gama wiązań marki Head na sezon 2019 zapewnia to że każdy ze snowboardzistów  znajdzie tu coś dla siebie. Snowboardziści zarówno płci damskiej jak i męskiej, niezależnie od stopnia swojego zaawansowania snowboardowego mogą spokojnie dobrać z oferty Head 2019 coś dla siebie.
Pozdrawiamy i życzymy udanych zakupów!

No Comments

Post a Comment