SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

13669
post-template-default,single,single-post,postid-13669,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Wiązania snowboardowe damskie Roxy 2022

Wiązania snowboardowe damskie Roxy 2022

Wiązania snowboardowe damskie Roxy 2022

Wiązania snowboardowe damskie Roxy 2022 to sprzęt, który od założenia, projektu i finalnego efektu jakim jest gotowy produkt, został w pełni skonstruowany na potrzeby kobiety. Wiązania snowboardowe Roxy wyróżniają się swoimi aspektami wizualnymi i technicznymi. To jedna z najlepszych propozycji dla pań jeżdżących na desce.

Wiązania snowboardowe damskie Roxy Lola White 2022

Wiązania snowboardowe damskie Roxy Lola White 2022
Wiązania snowboardowe damskie Roxy Lola White 2022

Powstały rzecz jasna specjalnie dla kobiet. Charakteryzują się niesamowitym komfortem oddawanym podczas jazdy. Swoją uwagę zwracają również atrakcyjnym designem. Biel połączona z delikatnym, pudrowym różem dobrze się komponuje. W rezultacie będzie łatwo dobrać ten sprzęt do pozostałych elementów stokowej garderoby.

Jeżeli chcesz zawsze dobrze i w w pełni wygody bawić się na stoku, to sięgnij właśnie po ten model. To średnio elastyczne wiązania snowboardowe dla kobiet z wygodną regulacją. Paski są łatwe w regulowaniu. Natomiast podstawę wiązania wypełnia rewelacyjny materiał amortyzujący Eva Foam. To razem z regulacją pedału gazu, który tworzy idealne połączenia deski i snowboardzisty.

Komfortowa jazda

Wiązania Snowboardowe Damskie Roxy 2022

Wygoda i opcja dokładnej regulacji spajają się z zagwarantowaniem zrównoważonej jazdy. Chcąc wnieść do jazdy komfort, posiada średnio miękki flex, amortyzowaną kostkę i wspomniany dokładnie regulowany pasek. Prócz tego znajdziemy w wiązaniach w pełni wyściełany pokład i łyżki pianką Eva z wysokim oparciem, a także bez narzędziową regulacją. Za wydajną jazdę odpowiada ponadto pochylenie do przodu i piankowe wkładki na podstawie i pięcie do absorpcji wstrząsów, czy wibracji.

Wiązania snowboardowe damskie Roxy Viva White 2022

Wiązania snowboardowe damskie Roxy Viva White 2022
Wiązania snowboardowe damskie Roxy Viva White 2022

To równie świetne wiązania stworzone specjalnie dla riderek. Przeznaczone przede wszystkim dla początkujących i średniozaawansowanych. Te miękkie wiązania idealnie komponują się z właściwie każdą deską. Wyposażone w wygodne paski. W podstawie wiązań znajdziemy materiał amortyzujący Eva Foam, wraz regulacją pedału gazu. To idealne połączenia deski i snowboardzisty.

Poczuj się wolna i lekka

Wiązania snowboardowe damskie Roxy 2022

Wiązania snowboardowe damskie Roxy Viva charakteryzują się niesłychaną lekkością. Doskonale przekłada się ona na nasze osiągi. W tych wiązaniach będzie łatwiej wykonywać ewolucji. Lekkie komponenty obejmują rdzeniowy pasek na palce oraz unikalną płytkę bazową z otwartymi bocznymi dla większej elastyczności i łatwości wykonywania każdego ruchu.

Przeznaczenie All Mountain. High-back: RX-C zaprojektowany z myślą o kobiecej anatomii. Regulowany high-back z nieograniczoną możliwością ustawień. Obustronnie regulowane paski poprawiają komfort procesu dopasowania. Na uwagę zasługuje również wspomniana, nowa, ulepszona wkładka amortyzująca EVA na całej powierzchni wiązania. Sztywność tych wiązań to tylko 3/10.

Wiązania snowboardowe damskie Roxy 2022 znajdziesz na SnowSport.pl!

Te najlepsze damskie wiązania snowboardowe dla kobiet znajdziesz w naszym zimowym sklepie. Przeczytaj także nasz poprzedni wpis Deska Snowboardowa Dla Kobiet Roxy 2022 Jaką Wybrać? Dużo o tych produktach dowiesz się również na oficjalnej stronie producenta roxy.com.

No Comments

Post a Comment