SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

15942
post-template-default,single,single-post,postid-15942,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,smooth_scroll,no_animation_on_touch,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Wiązania snowboardowe Nidecker Supermatic 2023!

Wiązania snowboardowe Nidecker Supermatic 2023

Wiązania snowboardowe Nidecker Supermatic 2023!

Wiązania snowboardowe Nidecker Supermatic 2023 to rewolucja, na którą czekali wszyscy riderzy. Warto zaznaczyć, że to pierwsze uniwersalne i automatyczne wiązania na deskę z możliwością klasycznego zapięcia. Wiele innych producentów próbowało to zrobić wcześniej, ale nie udało się im złamać kodu step-in. Podkreślmy, że większość z tych wcześniejszych rozwiązań wymagała specjalnych butów, a wiele z nich nie funkcjonowało prawidłowo przy jeździe w puchu i żadne z nich nie było tak komfortowe i niezawodne jak zwykłe wiązanie z dwoma paskami.

Intensywna praca przyniosła owoce

Wiązania snowboardowe Nidecker Supermatic 2023
Wiązania snowboardowe Nidecker Supermatic 2023

Marka snowboardowa Nidecker spędziła przeszło ponad cztery lata, aby opracować własną technologię, które rozwiąże wszystkie wcześniejsze wątpliwości. W rezultacie nastąpił prawdziwym przełom. Powstał w wyniku tego najlepszy system szybkiego wpinania, któremu możesz zaufać. Nieważne, czy masz już dość schylania się podczas zapinania wiązań, czy też chcesz podirytować swoich znajomych narciarzy z wyciągu. Przyszłość właśnie nadeszła i prezentuje ją Nidecker w wiązaniach Supermatic.

Jak działa Supermatic?

Wiązania snowboardowe Nidecker Supermatic 2023
Wiązania snowboardowe Nidecker Supermatic 2023

Supermatic funkcjonuje na zasadzie wyzwalanego hibaka, który nazywamy jest w tym przypadku Drop-In Tech. Wystarczy w rezultacie tego stanu rzeczy, że wciśniesz buta przez tylną część wiązania snowboard, a następnie nadepniesz, aby wiązanie automatycznie się zatrzasnęło. To wszystko – jesteś gotowy do jazdy. Prosta dźwignia zwalniająca powoduje, że wyjście z wiązania jest równie banalne oraz prędkie.

Strapy mają tę samą komfortową budowę AuxTech, którą można odnaleźć w wiązaniach highend. Jak przeprowadzić proces dopasowania? Wyreguluj je raz, a następnie zablokuj przy pomocy aluminiowych zatrzasków Locking Slap Ratchets. Może już cieszyć się precyzyjnym dopasowaniem za każdym razem kiedy wepniesz się w wiązania na desce.

Wiązania snowboardowe Nidecker Supermatic działają z butami wszystkich producentów!

Największą atutem rozwiązania “Step in Full Auto” jest to, że działa on z każdym butem snowboardowym dowolnej marki i nie posiada żadnego skomplikowanego mechanizmu, który mógłby się zablokować i ostatecznie nie funkcjonować. Jeśli wymagają tego warunki, możesz wpiąć się w nie jak w standardowe wiązania.

Wiązania snowboardowe znajdziesz na SnowSport.pl!

Wiązania snowboardowe znajdziesz na SnowSport.pl. Przeczytaj także nasz poprzedni tekst – Deska Snowboardowa Salomon 2023!

No Comments

Post a Comment