SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

5729
post-template-default,single,single-post,postid-5729,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,no_animation_on_touch,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

X-Socks 2019 – nowa kolekcja kultowych skarpet

x-socks nowa kolekcja

X-Socks 2019 – nowa kolekcja kultowych skarpet

Wyjątkowe skarpety X-Socks stały się bardzo popularnym elementem ubioru dla wszystkich miłośników sportów zimowych. Antybakteryjne właściwości, niepowtarzalny design, termoaktywna technologia; to tylko niektóre zalety tego unikalnego produktu. Nic więc dziwnego, że w zasadzie wszystkie modele należące do tej serii cieszą się dużym zainteresowaniem. Czym może zaskoczyć najnowsza kolekcja X-Socks 2019?

Skarpety X-Socks – zimowy wyznacznik wygody

Odzież funkcjonalna to niewątpliwie jeden z największych trendów we współczesnym sporcie. Połączenie wysokiej użyteczności oraz ciekawego designu stanowi symbol nowoczesnego podejścia do aktywności fizycznej. To założenie stało się inspiracją dla twórców kolekcji X-Socks.

Cała linia X-Socks wyróżnia się za sprawą kilku istotnych właściwości. Znakiem rozpoznawczym tych skarpet jest znakomita termoregulacja, która zdecydowanie poprawia komfort użytkowników. Powyższa technologia sprawia, że stopa sportowca nie poci się podczas wysiłku, co zmniejsza ryzyko powstania bolesnych pęcherzy lub otarć. Co więcej, liczne modele z serii X-Socks posiadają system SKIN NODOR. Opatentowana metoda produkcji włókien zapewnia doskonałą absorpcję wilgoci oraz nieprzyjemnych zapachów.

X-Socks 2019 – co kryje w sobie nowa kolekcja skarpet?

Najnowsze skarpety marki X-Socks zostały stworzone według jeszcze bardziej innowacyjnych projektów. Zwiększeniu uległa także liczba technologii wdrażanych do poszczególnych modeli. Dlatego też kolekcja X-Socks 2019 może stać się prawdziwym bestsellerem na rynku odzieży sportowej. Na jakie modele warto tutaj zwrócić uwagę?

X-Socks Ski Energizer Light Graphite B002 2019

Oto najcieńsza skarpeta w całej kolekcji X-Socks 2019. Pomimo zastosowania tak cienkiego materiału, model Ski Energizer Light Graphite B0002 2019 zachowuje swoje właściwości ochronne. Warto bowiem zauważyć, że skarpety te są wyposażone w liczne materiały pełniące funkcję ochraniaczy. Dzięki temu sportowiec uzyskuje skuteczne zabezpieczenie przed ewentualnymi przetarciami.

X-Socks 2019 – Ski Energizer Light Graphite

X-Socks Ski Silk Merino Lady Grey Fuchsia G361 2019

Oczywiście kolekcja X-Socks 2019 obejmuje również wiele par skarpet zimowych dla kobiet. Jedną z ciekawszych propozycji jest model Ski Silk Merino Lady Grey Fuchsia G361 2019. Już na pierwszy rzut oka można zauważyć, że ta para skarpet wyróżnia się charakterystycznym designem. Jednak przede wszystkim warto skupić się na ich parametrach, gdyż model ten zapewnia absolutnie najwyższy możliwy poziom komfortu termicznego. Cała tajemnica polega na użyciu wyjątkowych włókien Xitanit, których powierzchnia skutecznie zatrzymuje ciepło. Zastosowanie tego materiału jest więc najlepszym sposobem na ochronę przed zimowym mrozem.

X-Socks 2019 – Ski Silk Merino Lady

X-Socks Ski Junior O134 2019

W całym zestawieniu nie mogło zabraknąć skarpet stworzonych z myślą o najmłodszych narciarzach. Model Ski Juniar O134 2019 został zaprojektowany przy użyciu identycznych technologii, które pojawiają się w modelach dla dorosłych. Dlatego też opisywane skarpety na pewno zagwarantują dzieciom wysoki poziom wygody podczas wielogodzinnej zabawy na stoku. Anatomicznie uformowana podeszwa powoduje, że skarpeta idealnie przylega do stopy i nie zsuwa się w trakcie jazdy.

X-Socks 2019 – Ski Junior O134

No Comments

Post a Comment